23.10.2019 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

EVROPA: Kritika islámu je trestná

Několik evropských vlád dalo svým občanům jasně najevo, že kritika evropské migrační politiky a migrantů je pod hrozbou trestu zakázána a může vést k zatčení, stíhání a dokonce i k odsouzení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krátký 24.4.2019 11:36

Re: Ne všichni Arabové jsou teroristi

není zač - odkaz po mě nechtějte - já si nepamatuji co jsem měl k snídani - ale na kecy našeho Miloše si pamatuji dobře a že jich bylo- dneska už je to u něj slabota - jako u mě -on je ale o rok mladší - hezký den

I. Vermis 24.4.2019 13:05

Re: Ne všichni Arabové jsou teroristi

říkal to v televizi, někdy na sklonku minulého tisíciletí, slyšel jsem to v přímém přenosu.

P. Grigar 24.4.2019 16:41

Re: Ne všichni Arabové jsou teroristi

.. jo, takže vlastně nic určitého z vaší strany, cosi jako "někde vlevo dole", že?

Já například slyšel tuto myšlenku ve znění, kdy místo slova "Arab" bylo použito "muslim". Taky někdy v minulosti.. a k snídani jsem měl kukuřičné lupínky, müsli, banán a jogurt(domácí..).

P. Sinclair 25.4.2019 12:33

Re: Ne všichni Arabové jsou teroristi

Odkaz na Zemanův žvást je tady:

https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/44753/milos-zeman-nepritelem-je-islam.html

M. Prokop 24.4.2019 11:52

Re: Ne všichni Arabové jsou teroristi

Žvástal jako vždy, ten "mudřec".

L. Severa 24.4.2019 9:55

Stejný metr?

Dobře, ale bude postupováno stejně při urážce křesťanů ? Zostudit Mohameda stejně jako Ježíše v divadelním představení v Brně by určitě neprošlo. Asi ne, protože křesťané neorganizují teroristické akce. Jestli za tím vším není jen obyčejný strach. Vzpomínka na vyhrožování autorovi "Satanských veršů".

P. Harabaska 24.4.2019 10:06

Re: Stejný metr?

Dnešní německý tisk píše o tom, že v Saudii bylo popraveno 37 osob, jeden mladistvý měl16 let, přičemž obecně OSN, kde Saudská Aráboe drží v rukou komisi pro lidská práva, popravy osob mladistvých zakazuje. Jedna osoba byla ukřižována. Podle údajů bylo v r. 2018 v Saudské Arabii popraveno 149 lidí. To je druhý nejvyšší počet po Iránu s 253 popravami. Přesto západní státy se Saudií vesele udržují styky na všech úrovních a nikdo neprotestuje. To kdyby v severní Koreji Kim někoho popravil, to by bylo kraválu.

S. Netzer 24.4.2019 10:18

"To kdyby v severní Koreji

Kim někoho popravil, to by bylo kraválu."

Svatá prostoto.

J. Lepka 24.4.2019 10:52

Re: "To kdyby v severní Koreji

Vy muslimové vzýváte nějakou svatou i kdyby to měla být Prostota ?

H. Lukešová 24.4.2019 10:56

Re: "To kdyby v severní Koreji

Islám je mohamedánský kult...Kritizujete-li Mohameda před muslimem, může Vám hlavu srazit. Přitom ústřední postavou je u všech náboženství Bůh ne nějaký prorok.

P. Grigar 24.4.2019 11:18

Re: "To kdyby v severní Koreji

.. Mohamed je Pečetí proroků, ne "nějaký prorok", ale finalista, po něm už nepřijde nikdo hodný toho označení, druhá největší šajba po Nejvyšším, Slitovném...etc.

R. Tesařík 24.4.2019 10:59

Re: "To kdyby v severní Koreji

بسيطة المقدسة.

P. Grigar 24.4.2019 11:12

Re: "To kdyby v severní Koreji

.. idolem naší milé Sybilluše je spíše Sprostota.

M. Krátký 24.4.2019 11:38

Re: "To kdyby v severní Koreji

nebo prostata ???

J. Anděl 24.4.2019 12:24

Re: Stejný metr?

Hm, taky bych řekl, že to "kdyby" v poslední větě je poměrně úsměvné. Namátkou zde: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kldr-popravy-vezeni-tjwg.A170719_131104_zahranicni_amu

Jistě máte pravdu, těmto popravám se média věnují, což by šlo označit za "kravál".

Nicméně různým kauzám z islámských zemí se média nějak věnují taky, není vysloveně "ticho po pěšině".

P. Harabaska 24.4.2019 9:52

Soud dobře věděl, koho dotyčná měla na mysli,

když psala o „represivním, netolerantním a násilnickém náboženství a kultuře“. Příběh připomíná anekdotu cca z r. 1980. Občan v plzeňské tramvaji nahlas prohlásí: Víte, jaký je rozdíl mezi dnešním počasím a vládou? Počasí je na p*del a vláda stojí za h*vno. Přistoupí k němu muž v civilu a obviní ho z urážky naší komunistické vlády. Občan se brání, že měl na mysli kapitalistickou vládu v Americe. Muž v civilu mu řekne: My to musíme vědět líp, která vláda stojí za h*vno. A víte vy, jaký je rozdíl mezi tou tramvají a vámi? Ta tramvaj dojede na Bory a vrátí se. Vy se z Bor nevrátíte.

J. Lepka 24.4.2019 10:54

Re: Soud dobře věděl, koho dotyčná měla na mysli,

Ale to má pokračování : "To si možná myslíte, ale myslíte si to blbě, protože jste jen špatně placený fízl, kdežto já dobře placený provokatér.

P. Harabaska 24.4.2019 13:30

Re: Soud dobře věděl, koho dotyčná měla na mysli,

To pokračování beru a budu ho do příběhu "integrovat".

P. Lenc 24.4.2019 9:44

Ano,

my pamětníci si pamatujeme podobné soudní praktiky.Ona se ta neomarxistická parta ovládající EU má od koho učit.Komunismus a nacismus jsou dobří učitelé.Kdo nejde s námi, jde proti nám a pro ty co nejdou s námi připravíme dřív nebo později v lepším případě kriminály a pokud to nepomůže tak takový koncentrák také není k zahození.Zatím použijeme cenzuru, semtam nějaký soud, tak začni být občánku rychle hodný.

J. Nový 24.4.2019 9:42

jsme to zažili za bolševika, tak se k tomu zase vrátíme. Zase si budeme dávat pozor na to, co píšeme a říkáme nahlas.

Ty dobrotrusné paragrafy o hanění a podněcování k nenávisti lze nasadit témět na každé vyjádření, které nadšeně nepřikyvuje islamizaci. A bude čím dál hůř. Budeme držet zábáky, navenek se vším souhlasit a čekat na dobu, kdy to bouchne a doplatíme na to všichni. Samozřejmě kromě politiků. Ti si najdou vždy bezpečná místečka a strádat nebudou.

A když to nebouchne tak dříve nebo později přijde doba s technikou na takové úrovni, že vám dokáže přečíst vaše mxyšlenky a to pak bude průšvih. Psaní nebo mluvení se dá poručit, ale myšlenkám ne a pokud budou "závadné" budou lidi posíláni na převýchovu do specializovaných ústavů. Vše samozřejmě v zájmu dobra pro lidstvo.

Zdá se vám to sci-fi? Asi podobné jako by vám někdo za bolševika tvrdil, že bude mít každý mobil se kterým se dovolá kdekoliv na světě a v něm bude procesor mnohanásobně rychlejší, než ty ve výpočetních stanicích. O kapacitě pamětí, flash diksů a paměťových karet ani nemluvě. Natož o internetu a možnosti si objednat zboží z celého světa. I tenkrát byste si klepali na hlavu, že je to nesmysl.

P. Harabaska 24.4.2019 9:55

Re: Už

Upřímně řečeno, oni tenkrát takové mobily neměli ani v té obdivované Americe. Jinak by FBI vypátrala Lee Oswalda v Dallasu mnohem dříve.

J. Jurax 24.4.2019 11:52

Upřímně řečeno, on za bolševika byl pro mnohé nedostižným snem i obyčejný telefon po drátě; bez protekce a úplatku se na něj čekalo desetiletí. Já se dočkal až po sametu.

Ale ty telefony po drátě už v té obdivované Americe měli.

I. Vermis 24.4.2019 13:10

Re: Už

A co teprve takové mobily od Huawei !

K. Janyška 24.4.2019 9:11

Je-li to pravda, pak je to skutečně nebezpečné.

Všechna náboženství, samozřejmě, včetně křesťanství, jsou hodna kritiky a na počátku 3. tisíciletí směšná a jejich vyznavači spolu s nimi. Jenže takových a různorodých primitivů jsou miliardy a tak mají navrch. A perou se a nás, civlizované a vědeckými poznatky se řídící, zatahují do jejich iracionalistických sporů. Velmi dětinských, až středověkých, ale bohužel vždy krvavých... Dzp.

I. Vermis 24.4.2019 13:11

Re: Je-li to pravda, pak je to skutečně nebezpečné.

A ze všech náboženskejch fanatiků jsou nejhorší vyznavači Velikého Klause!

K. Janyška 24.4.2019 14:09

Re: Je-li to pravda, pak je to skutečně nebezpečné.

Já to nejsem. VK má své nedostaky, které já ne. Mým Bohem je věda... Dzp.

J. Sušeň 24.4.2019 8:34

Islám je ideologie nesnášenlivá a násilnická

potlačující demokracii, práva menšin a žen. Divím se, že není v civilizovaném světě zakázána stejně jako je zakázán fašismus, neboť se od něj až tak moc neodlišuje.

Evropa je v tomto ohledu značně schizofrenní, když na jednu stranu nekriticky podporuje menšiny proti většinám (např.volby pohlaví a vyhazování prostředků na např.WC ve veřejných budovám pro kdejaké samozvané kdovíkolikáté a na druhou stranu nekriticky podporiuje Islám potlačující občanské svobody, menšiny, ženy atd.

To vše s masivní cenzurou, potlačováním svobody slova a projevu, pokřivenou morálkou a pokřiveným významem slov, policejním státem a odzbrojením civilního obyvatelstva s nemožností bránit se útočníkům, s všudypřítomným sledováním a shromažďováním informací o především loajální, pracující (daně odvádějící) a nekonfliktní většině, tvořením nesmyslných a zdravý rozum popírajících, často přímo sebevražedných, nařízení a zákonů, bagatelizací a tutláním a ukrýváním násilných projevů a zločinů muslimských migrantů nám všem oznamuje příchod nové totality a obávám se, že tentokrát nebude tak krátká jako totalita fašistická, nebo komunistická.

Bude to totalita muslimského teroru a slabých aktivistických loutkových pseudovlád, bude to pád evropské civilizace i pád demokracie. A ano Hamáček s tím nic nenadělá

Senil 24.4.2019 8:31

Pozor chystá se nova cenzura z Bruselu

Pozor chystá se nova cenzura z Bruselu. Tentokrát to bude nová směrnice o potírání teroristického obsahu na internetu. Pokud takzvané kompetentní autority uznají nějaký obsah na internetu za teroristický, bude ho muset majitel stránky do jedné hodiny smazat, jinak bude čelit tvrdým sankcím.

https://www.epshark.cz/clanek/1926/nova-silenost-bruselu-smernice-o-teroristickem-obsahu-na-internetu

J. Jurax 24.4.2019 12:31

No jo, a čekáte snad z brusele něco jiného než další peachovinu?

A jsem zvědav, jestli budou mazat taky stránky muslimské? Aby jim v tom případě něco nebouchlo pod perdelí ...

J. Novák 24.4.2019 6:51

Soudci jsou všehoschopné svině, soudící dle příkazů vrchnosti. U nás v padesátých letech posílali lidi s politických důvodů na smrt či do likvidačních táborů, což později pokračovalo s méně drakonickými tresty. No a dnes? Vidíme sami.