25.6.2019 | Svátek má Ivan


CON: Conventicon 2010 - Možná sestoupí i bohové

16.8.2010 0:05

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.

TOPlist

V časech mýtů a legend, kdy bohové chodili lidskými zeměmi, v časech destrukce a nepokojů, v dobách nejistoty se zrodil okamžik, chvíle klidu v čase a prostoru, chvíle, v níž zábava a poznání našly své místo vedle sebe. Přes mnohá úskalí, nepřátelství a zrady, skrze led i oheň, přes spálenou zem i místa nových nadějí se blíží druhý ročník Conventiconu.

Hrdinové literatury, mistři mnohými zavrhovaného žánru, mudrci ze společenství Sisyfa, stojícího mezi rozumem a šílenstvím, poslední střežící pevnosti racionality, v doprovodu bardů a komediantů, mladých rytířů a starých učenců, společenství mistrů i učedníků vám přinese program plný solidního poznání i v oblacích plující kultury, stříbrný lesk pláten i lehký krok tanečnic, třeskot mečů i smích přátel s číšemi vín a medovin.

Přijměte tedy pozvání právě pro Vás, pozvání na festival literatury, vědy a zábavy 20. až 22. srpna v Praze, pozvání, které nelze odmítnout.

www.conventicon.cz

redakce


TEST PLEN: Deset miminek jim dalo pořádně zabrat
TEST PLEN: Deset miminek jim dalo pořádně zabrat

Maminky z eMimina otestovaly nové plenky Pampers z řady Premium care. Nejmenší miminka i větší batolata je podrobila důkladnému zkoumání. Prošly Pampersky zátěžovým testem?

Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...