3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

ZVLÁŠTNÍ PSÍ ŠKOLA: Jak nás vypekla zima

Teda milí Zvířetníci, nevíme jak vám, ale nám ta letošní zima udělala pořádnou čáru přes naše plány. Chystali jsme se bobovat, pořádat soutěž ve stavění sněhuláků nebo chcete- li huhuláků a taky pořádně zkoulovat naší paní úču a ono nic!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zuzka 2.3.2007 17:41

Re:WWW

Doufám, že mi bude infernet doma pracovat dřív, než vyjde i ten poslední! Jestli se O2 nepolepší, tak jim ten kyslík přiškrtím! Tak a já už opravdu běžím domů! A přeju klidnou směnu, WWW!

Xerxová 2.3.2007 16:02

Myško

Dík. Víc říkat netřeba....

zana 2.3.2007 21:07

Re: Myško

VVVVR^.

JoVovi 2.3.2007 14:12

FŠEM ANEŽKÁM A ANEŽCE ŠEJBALOVÉ ZVLÁŠŤ!

;-DR^VVMilá Anežko Šejbalová, k dnešnímu svátku Ti přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. To samé přejeme fšem Anežkám, pokud se vyskytují na Zvířetníku a i těm, které na Zvířetníku nejsou.VVR^;-D

Anezka Sejbalova 2.3.2007 14:24

FŠEM ANEŽKÁM A ANEŽCE ŠEJBALOVÉ ZVLÁŠŤ!

Hele, JoVo, pocem ty kluku, ja ti dam hubicku. JoVo, pockej, pockej ja jsem ti dneska zrychtovana !

Ale co, dyt mam svatek. Bimbo skace houpe se na lustr, prednosta mi nechce nalejt, Leitner rika "no Anezko" Tohle ! Takhle vas neznam. Chci je vodtahnout ke Kanci na pivo a oni najednou nechteji ! Ja bych tam WWW drapla pod krkem a neco mu verejne rekla.

Pane Leitner ... nalejte mi ....opravdu posledni ! S vami nic kluci neni.

tak JoVo, stipanou jooo !

MaRi 2.3.2007 14:31

Re: FŠEM ANEŽKÁM A ANEŽCE ŠEJBALOVÉ ZVLÁŠŤ!

Anežko, i já bych ti chtěla popřát jen to nejnejnej. Máš krásné jméno - cudná. A já vím, že tvé jméno odpovídá tvému charakteru a tvému vystupování.

JoVová 2.3.2007 15:54

POZOR NA MNĚ!

8-oHele Šejbalko, bacha na mně. Já tě dám šťípanou, že se ani neposadíš na zadel.8-o

Radka 2.3.2007 17:56

Re: FŠEM ANEŽKÁM A ANEŽCE ŠEJBALOVÉ ZVLÁŠŤ!

tééda Aněžko to se zas budeš dva týdny plížit po chodbě neviditelná, co?

no ale teď si to užij všechno nejlepší  a ještě jednu runduV

JoVovi 2.3.2007 13:55

Hlavnímu Myšovi přes trpajzlíky.

VVR^R^Moc hezký příběh. Škoda, že nejsou na všech školách takový šikovný, pěkně ušmudlaný Myš(ové), vrchní velitelé přes trpajzlíky. Zdravíme fšechny trpajzlíčky a jejich náčelnici.Ať se jim daří !!R^R^VV

Vrchní trpajzlík Šmudla 2.3.2007 16:47

Re: Hlavnímu Myšovi přes trpajzlíky.

Ale jsou, jen nejsou tak ukecaný jako já ;-D;-D;-D.

WWW 2.3.2007 13:51

POZVANI

Nez se rozejdete a rozjedete na vikend:

Zvu vas na svou nedelni cestu s Jezisem. Po obede, ke kave.

Damy zajiste prijdou slusive , ale strizlive oblecene.

pouze Vakandi  lma povolenou modrou cepicku, zluty satek, cervnou halenku zelenou sukni a fialove strevice !!

Hezky vikend !!!

YGA 2.3.2007 14:03

Re: POZVANI

Díky za pozvání, já se zúčastním a střízlivá! Ke kafe si vezmu aj babúfku.

WWW 2.3.2007 14:26

Re: Re: POZVANI

Ja nemam rad babovkuy

Nosili je z loznice pod uterkou a musel jsem ji vchvamlit. nenavidim babovky !

nerikej mila Ygo, ze ty mas nakou lepsi. taky se drobi, nebo je moc mastna !

YGA 2.3.2007 21:54

Můj milý WWW

- samozřejmě, moje bábovka je kynutá s ořechovou nádivkou a je mňam mňam (není mastná a vůbec se nedrobí). Ale abych tě uklidnila, k nedělnímu kázání si ji nevezmu (protože jsem dnes byla na návštěvě u maminky a ta mi dala s sebou úžasné karamelové řezy - hečhečheč). Měj se dobře a těším se v neděli nashledanou.

JoVovi 2.3.2007 14:13

Re: POZVANI

;-(Copa sy máme vzýt na sebe mi?;-D

WWW 2.3.2007 14:19

Re: Re: POZVANI

Tva pani uz jiste Jovo vi, co si slusiveho obleci.

A ty si vezmi starsi, ale ciste vypranej pytel od brambor. Vracime se do biblickych casu, zapadnes tam lepe, nez ja s texaskama botaskama !

jiný Honza 2.3.2007 15:44

Re: POZVANI

Tož snad to vyjde. Pokud bude hnusně, mám šanci. Jinak budu určitě zvelebovat zahradu.

Vave 2.3.2007 15:59

Re: POZVANI

Já přindu v nedělní modré. ;-):-):-):-)

A na okolku budu mít nedělní VVVVVVVVVV. Tak! (to říkám dopředu, abyste mě poznali ;-))

Myš 2.3.2007 16:50

Re: POZVANI

Přijdu určitě a ráda ve svátečním, pejska sebou povolena? Je slušně vychovaná, do kázání nekecá, ostatní neruší ani nekouše, maximálně někomu olízne nohu nebo nos- podle toho, co bude při jazyku ;-D.

Radka 2.3.2007 17:58

Re: POZVANI

hm a já zase nemám co na sebe:-(

YGA 2.3.2007 22:13

Re: Re: POZVANI

Milá Radko, to WWWčkovi neříkej - bude si tě představovat, jak zas nemáš co na sebe, a bude při kázání koktat - a to my (slušně oblečené a střízlivé) nemůžeme tolerovat.

Vave 3.3.2007 15:44

Re: Re: Re: POZVANI

R^:-)

zana 2.3.2007 21:11

Re: POZVANI

Ještě že jsem si ten černej roláček koupila, je takovej decentní, jenom uzoučkej červenej štráfek u krku a dole na rukávech, aby to nebylo moc smutný, to bude dobrý ;-)

Jakub S. 3.3.2007 0:07

Hergot, vlastně mondié,

kde na to ten chlap chodí. Člověku se pak  už odnechce cokolic přicmrndnout sám. Se otřesné, sa. Todle mně dělá furt, přečtu - a už nemožu. Hodí se to? Hodí či nehodí, that is the question - ?

LENKA S. 2.3.2007 13:36

MYŠIČKO, GRATULUJU.

TO JE TAK  PĚKNÉ A  TAK  SRDEČNÉ HLÁSÁNÍČKO, ŽE JE MI  KRÁSNĚ  A TEPLÍČKO, I KDYŽ ZA NAŠIMI OKNY FIČÍ DOCELA SILNÝ A STUDENÝ VICHR A VYPADÁ TO  UŽ 2. DEN SPÍŠE NA SNÍH NEŽ NA JARO. ZDRAVÍM VŠECHNY TRPASLÍČKY A MÁVÁM JIM HOKINOVOU TLAPKOU A NA POZDRAV.

Lucka 2.3.2007 12:46

Vzkaz pro Šejbalku!

Milá Anežko, přeju Ti vše NEJ k Tvému dnešnímu svátkuVV

Milí Zvířetníčci, hlásím se do stavu lazarů.. mám bloklá záda a navíc mě bolí v krku.. Od rána mám zalehlý levý ucho úplně a pravý částečně:-/ Máte nějakou babskou radu, co s těma ušima, aby se mi ulevilo? Moc prosííím;-(

YGA 2.3.2007 12:51

Re: Vzkaz pro Šejbalku!

Ucpat si nos prsty a co nejvíc fouknout - mě to pomůže, ale někdy se mi parádně zatočí hlava - tak u této procedury seď. Bloklá záda jsou moc fajn - marodila jsem s nima do předevčíra (ne, žeby už nebolely, ale i do práce musím chodit - jo a ještě porád mě bolí pravé rameno - pst, ale nemohu si pravou rukou natáhnout kalhoty, a to už je maličkost ;-D). Tak se pěkně kurýruj.

Beda 2.3.2007 12:58

Re: Vzkaz pro Šejbalku!

Lucko, nenahromadila sis toho nějak moc8-o? ...  radu nemám, tak aspoň foukám a držím palečkyR^VV

Zdena b.p. 2.3.2007 13:20

Re: Vzkaz pro Lucku!

Nechci strašit, ale když jsou tvoje zdravotní problémy takhle u sebe, tak bych to šacovala na slušnou virózu. Je víkend, zalehni s paralenem, citrónovým čajíkem a pohádkami. Uvidíš v neděli odpo. (Drobná předpověď  - zítra budeš mít rýmu jako trám a teplotu, heč...třeba néé)

jiný Honza 2.3.2007 13:22

Re: Vzkaz pro Šejbalku!

Lucko, to profouknutí funguje. Na bolení v krku - kloktat něčím víceprocentním (a nemyslím peroxid ani hypermangan) a případně koupit něco v lékárně. A záda? Teplo, bacha na průvan, dobrá je masáž a případně nějaký ten Brufen. A hlavně trpělivost - chvíli trvá, než to přejde.