27.5.2024 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

105 PLUS: Zrychlení

Když se ve škole učí o vynálezu parního stroje, dávají obvykle kantoři k lepšímu obavy některých soudobých lékařů...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Matylda 16.1.2018 7:37

Re: hezký den

U nás začalo sněžit před chvílí :)

Z. Vave 16.1.2018 8:29

Re: hezký den

Dokonce i na Placatce nejplacatější je sníh, ovšem na hrablo to není. Možná tak na foťák. :)

D. Ruščáková 16.1.2018 9:56

Re: hezký den

Ráno jsem hrabala, za chvilku jdu zase :) Jednak zase napadalo a jednak jel traktor, takže pokud mám odjet z Domu (což potřebuju), musím si odházet bránu :) Konečně!!! (Ono to nevydrží, prý do toho bude pršet. A nad ránem to všechno zmrzne...)

Z. Yga 16.1.2018 10:53

Re: hezký den

Hrablo jsme si koupili při nastěhování do lázeňského střediska - no, pět roků to může být. Použili jsme ho za tu dobu asi dvakrát, spíš aby se neřeklo, že na něj nemáme (:o))). Jinak stačí metla od mamky (v horším případě) nebo stačí aj smeták.

Z. Vave 16.1.2018 12:07

Re: hezký den

Přišla jsem z toulek, protože začali padat sněhuláci. Když jsem cca před dvěma hodinama vycházela, tak se ještě sem tam dalo na obzoru tušit slunce a na zemi ležel jen noční poprašek.

Z. Xerxová 16.1.2018 12:17

Re: hezký den

co kočičáci ?? už jsou zcela zabydlení ?? A budou moci na zahrádku a nebo budou stále kočičáci domácí ??

Z. Vave 16.1.2018 12:59

Re: hezký den

Bohužel budou stále domácí. Před domem je silnice a sousedi mají velké psy, kteří se občas dostanou ven. Už mají na svědomí kočku druhých sousedů. Bohužel nemáme z bytu přímý vstup na zahrádku, to bych určitě udělala alespoň voliéru. Protože kočky, které víc než deset let žily jen doma, by v okolním prostředí a kočičí konkurenci moc šancí neměly.

O. Joklová 16.1.2018 12:19

Re: hezký den

sakra jak to, že všichni máte sníh, dokonce i na JJM??? tady je prt

T. Zana 16.1.2018 13:40

Re: hezký den

U nás ráno ležel velmi lehký poprašek, spíš jen tak abychom viděli, že sněžilo. Pak to přešlo na déšť...