23.1.2022 | Svátek má Zdeněk


Diskuse k článku

Z KRONIKY SMEČKY: Tasmánský čert přichází

Někde na počátku byl smutný konec zamilovaného kocoura Poldy a mé rozhodnutí pořídit si poprvé v životě opravdu domácího, luxusního kocoura.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ri 30.5.2007 21:28

ach, Habíšek

Krásný kocourek, krásné povídání, nechala jsem si ho nakonec.

Taky jsem chtěla takového kocoura, ale jmenoval by se Habakuk (no jo, pan Troska). No, máme jiné kočky. Některé dokonce bojové. Z kotěte, co je dalmatin vyrostl celník. Prověří každý donesený nákup (a přirozeně si poslouží, pokud najde párky, sýry nebo maso, nebo posype podlahu, když je v tašce cukr a mouka). Ráno si přisedne na svou židličku ke snídani. Dostane své kolečko šunky a spořádaně si umyje fousy. Když se páníci zvednou a neuklidí dost pečlivě, posnídá ještě sama. Zapomenutou svačinu prověří taky. Páníček byl lakomý a nechtěl ji kotěti nechat. Vysloužil si veliký drápanec na každou ruku a měl problém s bílou košilí. Roste z ní sladká kočička ;-)

YGA 30.5.2007 21:48

Ahoj ri

- kdy jsi tak dlouho byla - už se mi po kotěti co je dalmatin stýskalo. Je vidět, že z něj roste superkočka - a tak to ma byt ;-D.

P.s.: kocour Habakuk na mě taky ještě někde čeká.

ri 30.5.2007 22:17

Zdravím YGO,

Změnila jsem zaměstnání a nemám přes den přístup na internet. Dočítám po večerech a víkendech. Ale pozoruju vás všechny a všechny zdravím, já i přidružená zoo.

tosca 31.5.2007 8:28

Re: ach, Habíšek

Ri, ráda Tě tu zase vidím :-)