30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

VíP: Aneb víkendový pokecník

Kalendář

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Lika 15.5.2021 15:45

Kél bimbóš! To je nádhera. U nás se říkalo kapustě jedině kél (včetně di do kelu). To jsou ty ck vlivy ;-D

A. Bytová 15.5.2021 16:42

No a rusky je kapusta zelí a kapusta, překvapivě kapústa. :-) Zlatý CK vlivy.

Z. Jenny 15.5.2021 12:06

Za chvíli je poledne a tady zatím jen skalní jádro.R^ měla jsem problém vyskočit z pelíšku,nějak se mi k ránu dobře spalo,zatím co Xerxová už dávno brázdila přírodu. Jakmile přetáhnu hodinu vstávání,tak jsem jak po velkém flámu,(no, to už ani nevím co to je ale pamatuji). Dělám pomalu oběd, však je čas, prochajda bude potom, všude teče voda z polí a luk,včera jsme přišly, psice a já ,jako vodníci. Pršelo průběžně pořád. teď je zatím slušně i slunce mírně blunce. Přeji všem krásnou a pohodovou sobotu,jakož i neděli, kdoví kdy zase vstanu. než jsem dopsala už je po poledni.;-D

T. Zana 15.5.2021 11:44

No jo, nikde nikdo 8-o.

V Praze je ještě trochu vlhko, ale tepleji než včera. Oblačno, vlastně je docela hezky.

Vzpomněla jsem si na Dalmatin, jak to u nich asi vypadá R^.

Z. Xerxová 15.5.2021 5:19

hezkou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

V rámci zdraví jdeme na vlhký chladný slunečný brzský výletík...

Z. Xerxová 15.5.2021 10:10

nikde nikdo ?? My zvládli okruh kolem Ořešníku a vodopádů na Velkém Štolpichu. Trochu jsem se bála, co na to Night - a prý paráda... Krásně bylo v Jizerkách - úplně nahoře ještě buky ani neraší - ale dole už se to zelená. A vody teklo... vodopády řvaly - a díky časné procházce jsme první lidi potkali až skoro u auta...

A letošní rok opravdu můžu nazvat rokem kun - opět jsme jednu krásnou potkali. A jednu srnku a jednu myš ;-)

Z. Janaba 15.5.2021 12:49

My jsme ráno potkali jednoho opožděného jezevce, asi z flámu, dvě srnky puberťačky a paní, která se třasla strachy, aby zlatý retríver neublížil její karikatuře psa. To vše v hlavním městě. Já se picnu!:-)