VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ
Velikonoční pohlednice foto: Marie Fischerová-Kvěchová
Vypadalo to u vás někdy nějak takto? :D

Velikonoční pohlednice s kresbou od Marie Fischerové-Kvěchové
A správní mrskutníci (nebo mrskutanti?) spustili i básničku. Začínala třeba:
Hody hody doprovody... hm, a jak to pokračuje?
Nebo takto:
Kropenatá slepičko, dej mi jedno vajíčko. Ale tím to asi nekončilo?
A taky se mi mate něco o panímámě zlaté, ale tam už nedám dohromady ani první verš. Zajímalo by mě, jestli se vám vybaví nějaká velikonoční říkadla. Aspoň to jaro uvítáme s poezií a nadšením :-)
Přeji pěkný velikonoční den!
Mimochodem, od autorky oné kresby jsem kdysi měla skládací kostky s motivy pohádek (Popelka, Šípková Růženka...), měla jsem je moc ráda.