4.4.2020 | Svátek má Ivana


Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 25.3. 2020 19:01, přehled diskusí

M. Crossette 25.3.2020 16:48

Ano, tentokrát bylo povídání napínavé, naštěstí s dobrým koncem. No, jakmile jsem čtla, že Eda vyrazil i s vodítkem, říkala jsem si, že asi daleko nedoběhne. A vida, spletla jsem se, ovšem vodítko ho nakonec a naštěstí zastavilo a nebít toho, kdoví ja by jeho útěk skončil.

Fotky jsou moc hezké, nejvíce se mi líbí kámen s motýlem. Totiž - když si kliknete na celou fotku, nepřipadá vám jako hlava psa, kde babočka tvoří jeho zajímavý "úsměv-chrup"(levá část kamene) a vpravo nahoře je jasně vidět psí tmavé kulaté ucho. Koukala jsem na kámen už několikrát, ale vždy jako první tam prostě vidím psa !

A ještě k divočákům. Také jsem jednou viděla děsnou spoušť, kterou zanechali na louce před naší chatou. Ale tam to byly porůznu rozrytá místa, tady na fotce to vypadá jako celé "brázdy". Jak vlastně kanci ryjí? Tedy celé stádo se rozprchne třeba na louce a každý ryje sám za sebe? Nebo společně, jeden těsně vedle druhého(a to se neperou?), nebo třeba tuhle brázdu stačí vyrýt jen jeden- vrazí do hlíny kly a jede? Nikdy jsem je neviděla "v akci", vždy už jen co po sobě zanechají!

E. Zvolánková 25.3.2020 19:01

Maryčko, tos mě hrozně moc potěšila s tím viděním kamene s motýlem. Já v tom totiž napoprvé taky neviděla motýla. Moje mamka najednou odskočila od cesty, něco cvakla do mobilu a pak mi ukazuje "hele, co jsem ulovila!" a já, "co to je, lebka psa nebo lišky???" A máma "néé, motýl" :-))) Tak jsem si to šla vyfotit ještě sama.