18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

ROZHLEDNÍK: Vodoléčba známá-neznámá (2)

Dnešním povídáním bych vám chtěla přiblížit jednotlivé vodoléčebné přístroje a jejich použití, doporučené teploty vody a délky terapií. Ona totiž vodoléčba nejsou jen vany, ale celá řada dalších přístrojů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bubu 20.1.2010 14:54

Re: co asi Ája...

Tak ať se holky pěkně navzájem pohlídají. Držíííím

zana 20.1.2010 15:41

Re: co asi Ája...

A podle poslední zprávy Ája ještě nic.

Apina 20.1.2010 16:15

Re: co asi Ája...

Stejně je to fofr - před chvilkou byli s Ájou na námluvách a dnes už je na rozsypání. Já vím, že fena je březí asi 2 měsíce, jen že mi to nějak letí......

YGA 20.1.2010 11:03

Karolíno!

Další záslužný článek - myslím, že o vodoléčbě se všeobecně dost málo ví - studené obklady z dětství a skotské střiky z filmů a tím to většinou končí.  A přitom si myslím, že třebas taková podvodní masáž je asi příjemnější než ta klasická. Takže se těším na další pokračování, člověk si musí rozšiřovat obzory.

Jo - a co takové ty bahenní koupele (maní se mi vybavil Burian, an "bral rašelinu")?

zana 20.1.2010 12:19

Re: Karolíno!

Týý jo, YGO - tohle psaní jsem vlastně trochu vyprovokovala já, když jsem někde podotkla, že nesnáším vodoléčbu ;-)   Zato klasickou masáž miluju velice a velmi!

Asteris 20.1.2010 12:30

Re: Karolíno!

Určitě, pro mne je to úplná španělská vesnice, v lázních jsem v životě nebyla, čtu to spíše jako sci-fi :-).

zana 20.1.2010 12:51

Re: Karolíno!

Já taky ne, ale mívám problémy se zádama a každou chvíli (t.j. každou zimu :-/ mě někde nějak napravujou...

Alex 20.1.2010 13:25

Re: Karolíno!

To jsme na tom stejně.

jiný Honza 20.1.2010 14:25

Re: Karolíno!

Já jdu zítra. 8-/

veram 20.1.2010 10:46

O.T. Velká kočka

Lidi, nevíte někdo něco o naší V.K.? Už se neobjevila déle než týden, nepíše ...doufám, že má jen problém s internetem...

zana 20.1.2010 12:20

Re: O.T. Velká kočka

Taky mám starost...

Asteris 20.1.2010 12:25

Re: O.T. Velká kočka

Bereš mi to z klávesnice, taky jsem na ni dnes myslela, jak vše zvládá...

Jakub S. 20.1.2010 12:46

Velká kočka

Zrovna dnes jsem jí, z téhož důvodu, naléhavě psal. Dám ovšemže vědět.

Li 20.1.2010 10:08

Zajímavý článek

i když ne všechno jsem pochopila:-/ Nicméně atmosféra vody má svoje a bere mě lenora:-) Představuji si talíř s kapkou bramborového salátu a velkým  krůtím řízečkem a potom vídeňskou kávičku s pořádným kusem dortíčku - a pak se pohodlně natáhnout na gauči a začíst se do Hlinky:-) To by bylo:-)

Štětinka 20.1.2010 10:06

Jéjej!

Dneska jsem se vzbudila s přeleželým krkem. Noc jsme manžou měli divokou, ale nemyslete hned na nejhorší! V jednu chvíli jsem se totiž vzbudila, jak výhružně volám : "Mil-lo-ši !" a manža mi odpovídal: "Co je, zase!?" a spali jsme dál. Za chvilku mě to ale probralo a musela jsem se tomu chechtat. Co se mi zdálo nevím, ale nějakou tu masáž na krk bych moooocinky potřebovala!

Jakub S. 20.1.2010 12:10

Re: Jéjej!

No hlavní je, že se jmenuje Miloš...

Jedna moje bývalá kolegyně a kamoška byla monotematická: její manžílek i - no - přátelé nosili jméno Pavel. To je tak praktické, kluci (jinak jsme tam byli chlapi, bezva parta) - ta pohoda a uvolněnost - !

Alex 20.1.2010 13:29

Re: Jéjej!

Hi, hi, hi, Jakube to mě také napadlo :-D

Štětinka 20.1.2010 13:46

Re: Jéjej!

V tom případku by mi snad ten výhružný tón pomohl??? :-DDDD

Jakub S. 20.1.2010 13:57

Re: Jéjej!

Tak. V tym przypadku - byč može!

Marička 20.1.2010 18:05

Re: Jéjej!

Štětinko, ještě, že ses trefila jménem :-))) Máme dlouholetého přítele, který, když jsme ho poznali (tehdy manželův kolega) byl ještě svobodný a v posteli vystřídal dost žen. Jednou po příchodu do práce choti vyprávěl, jak si asi zavařil. Když totiž odcházel do práce, jeho "spolupostelnice" ještě sladce spala. Tak jí na stole zanechal pár sladkých slov o krásně prožité noci a zakončil "I love you Kate". Problém byl v tom, že dotyčná dáma se jmenovala Lynn. Jenže na to on si chudák vzpomněl právě až když dorazil do práce!!! No byl to prý velmi krátký vztah. Nutno dodat, že náš přítel po letech konečně našel tu pravou a je šťastně ženat.

zana 20.1.2010 21:59

Re: Jéjej!

No jo ... tohle je halt blbý mít napsaný na papírku...

Bubu 20.1.2010 9:53

já chci léčit vodou....

Dík za poučení, zkusím si letos přát nějaký ten relaxační víkend třeba v Luhačovicích.

Karolínko, kdypak pojedeš do Litomyšle? Nebo už jsi to tu vyřídila? Já že bych měla chuť na dobrý kafe s dortíkem a s dobrou společností ;-)

Zrovna dneska bych potřebovala řádný relax - kdybych si tak mohla střihnout třeba dva dny slunce a namočená v moři. V noci jsem zas skoro nespala, Bářin záchvat trval skoro 2 hodiny a skončil po půl páté (vstávám v 6). Už jsem měla nakročíno do lednice pro sedativa, jenže když jsem se vrátila za ní, tak už plácala ocasem (zlatíčko moje), a tak jsem se odhodlala ještě chvíli počkat a za 10 minut už spala. Ráno šla se mnou do koupelny a pohybovala se hrozně opatrně. Asi jako když mi střelí v zádech. Že by jí po té dlouhé křeči bolelo celé tělo? Juniora pak ale vítala normálně. A když jsem odcházela, spala na gauči. Nejspíš prospí celý den. Hnedle bych se k ní natáhla. To zas byla v noci šichta.

Li 20.1.2010 10:11

Re: já chci léčit vodou....

Posílám Barušce pohlazení! A moc srdíček pro ní i pro Tebe:-)

Štětinka 20.1.2010 10:11

Re: já chci léčit vodou....

Chudinka Barča, hladím po tlapce! :-((

YGA 20.1.2010 10:36

Re: já chci léčit vodou....

A jejda - chudinka Baruška a chudinka Bubu! A tak si říkám, že by možná i Báře pomohla nějaká taková vodní procedura - uvolnilo by se jí její namáhané tělíčko.

Karolina 20.1.2010 10:38

Re: já chci léčit vodou....

Doufám, že hodně brzo!!!! Přes Litomyšl směr Svitavy, ale to tu nebudu probírat!

Jakmile se ten projekt někam pohne, okamžitě jedu! Dám včas vědět, neboj, taky se na kávičku, dortík a Tebe těším!!! Srdíčka!

Bubu 20.1.2010 12:37

Re: já chci léčit vodou....

Taky se těším, proto se připomínám..... ;-)    <3

Beda 20.1.2010 13:36

dortík???????

hmmm, mohl by být čokoládovej? hodně čokoládovej??? nebo s pařížskou šlehačkou????

prostě - dobrá buchta je hnědá buchta :-))))))

už mlčíííííííííííííííííííííííííííím :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jakub S. 20.1.2010 13:52

Re: dortík???????

Tak tak. Pěkné hnědovlásky a -očky u mě dycky měly bod už předem...

Bubu 20.1.2010 14:26

Re: dortík???????

Teda Jakube!!!!  ;-)

Na to kafíčko a dortík jsem chtěla Karolínu zatáhnout do místní čokoládovny (jak jinak nazvat čokoládovou odnož kavárny?). Prostě kavárnu, kde vyrábějí čokoládové pralinky, vaří skvělou čokoládu, pečou bábovku....  Říkají tomu choco-café. Takže čokolády bude, co hrdlo.... Přijedeš taky? Bedo? Jakube?