Sobota 15. 6. 2024Vít polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 29
  • Poslední: 9.8. 2021 23:02
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Crossette 9.8.2021 17:57

Maw, jsem z dnešního povídání celá ucabrtaná a zpocená, ale fotky jsou překrásné. Trefila jsi se větou : "..ale plnuvědomujeme si, že výheň betonu a města je dávno pryč. Vedro zůstalo, ale je mnohem víc přátelský". Při našich zdejších vedrech si mnohokrát říkáme, že obklopeni zelení se to přeci jen lépe snáší, než ve městě a asfaltem a betonem kolem. Nechápala jsem, jak manžel, který je o dost let starší, dokázel denně i v těch největších vedrech a často poledním žáru šlapat se Sadie hodinu či dvě. On a Sadie byli prostě nezmaři

Je fajn, že jste narazili na fajn hospodského a milou paní, kteří vám pomohli uhasit žízeň. A moc hezky jsi popsala březový hájek - břízy miluji.

A už ušlých 335.7 km 8-o8-o8-o

Z. Mawe 9.8.2021 20:03

vubec nechapu, proc se z mest vytraci vsechna ta zelen a vsechno je rozzhaveny a vypaleny... je to hrozna skoda. byla jsem na ukrajine a tam silnice i ve vetsich mestech lemuji hromady stromu a je to neco uplne jineho... byt "zapadnim" statem nekdy proste neni vyhra, a porad to urbanistum nedochazi... ze kdyz se misto stromu da beton, ze to lidi nepritahne...

manzel teda klobouk dolu, ze to tak zvladal. Ferinka tu funi pod posteli a tesi se az bude tak -10 :D

nojo, uz se blizi konec dovolene pomalu ale jiste... :) uz tech kilometru moc do cile nechybi