25.5.2020 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

ROZCESTNÍK: Jak se fotí ještěrky aneb lovy beze zbraní

Toto jsou střípky k letošní dovolené v Severní Dalmácii. Ještě před odjezdem jsem si umínila, že tentokrát se vrhnu na focení, jenže člověk míní a ten samý člověk, jsa nešikovný až hrůza, mění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 256, poslední: 16.10. 2009 0:29, přehled diskusí

15.10.2009 9:23

Re: Dobré ránko!

koukám, co máš s babičkou....;-P;-D;-D

15.10.2009 7:03

V Praze

sněží;-(

15.10.2009 7:35

Re: V Praze

Tady taky.....:-/

15.10.2009 7:48

Re: V Praze

Teď se vrátily chipsy ze dvorečku a Týnečka měla na zádíčkách pár bílých vloček (?):-/

15.10.2009 9:45

Re: V Praze

V Blave na Dolniakoch tiež.

15.10.2009 6:36

hezký den

hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům :-), těm, co dneska něco slaví (a těch mlaďasek Terezek je tady dost ;-P), přeji vše nej nej VV

15.10.2009 6:39

Re: hezký den

Ygo - to se to píše o teplíčku a fotí se teplomilné ještěřičky... ;-P (obojí moc podařeně V)když tady jedna právě nasypala slunečnici do všech krmítek a vytáhla hrablo... Máme poctivých 10 cenťáků sněhu a sype a sype se dál 8-o A jak jsou všechny stromy olistěné (ani se nestihly dobarvit), tak to vypadá, že je toho sněhu mnohem víc - bojím se, aby se stromy moc nepolámaly.

Jdu na chodník - nikoli šlapat, ale házet ;-D;-D 

15.10.2009 7:47

Re: hezký den

Tak čtu, že už jsi začala posilovat v házení sněhu ;-). U nás ráno v reflektorech také poletovalo pár zbloudilých vloček a hned jsem vzpomínala na Tebe, že je to jistě Tvůj pozdrav :-).

15.10.2009 8:14

Re: hezký den

sníh je všude - mokrý, těžký, a stále přibývá. Bohužel i cestou do školy už bylo zřejmé, že některé listnáče neunesou tu náhlou tíhu na pořád ještě zeleném hustém listnatém kabátku a padají k zemi ;-(.

Zaposilovali jsme si slušně... je to těžké ;-P

Jinak jsem zachránila jednu čubinku. Nenávidí Betu, je absolutně nezvladatelná a její starý páník ji nevychovává (ale dýchal by za ni V). Dneska se mu vysmeklo vodítko (nepouští ji na volno) a ta malá mrška přelítla silnici a ječela na Betu u našeho plotu. Já házela sníh a chtěla jsem ji odchytit, ale ona stále ječela a lítala mezi silnicí, chodníkem... Autům se v tomhle nečase fakt dobře brzdí (a nebo i rozjíždí do našeho kopečku), takže  to nevypadal úplně dobře. Její páneček nešťastně volal, lákal, sliboval, ale byl v tom hlubokém těžkém sněhu moc pomalý... čubina ječela a útočila a auta se blížila... A tak jsme popadla hrablo, vletěla do silnice - trošku ji ponabrala, zařvala na ni zlá slova o neposlušnejch mrchách  ;-D ...a už se řítila schovat k pánečkovi... Moc mi děkoval ( měla jsem radost, že mě neseřval, že jsem na jeho miláčka byla zlá ;-P)

15.10.2009 8:58

Re: hezký den

Díky za čubinku a za starého pána. To jsem netušila, že při procvičování a posilování s hrablem ještě stačíš vykonávat divy a dobré skutky. Jsi úžasně IN, neboť jsi AKČNÍ! Ještě, že se Tobě nic nestalo. A starý pán i když nepohyblivý to má zřejmě vpořádku v hlavě, když si uvědomil, jak jsi mu zachránila pro něho zřejmě jedinou živou blízkou dušičku R^V

15.10.2009 8:28

Re: hezký den

Joo děvče - když jsem to psala, bylo u nás ještě léto (minulý týden) - já chodila v triku a tříčtvrťácích i večer. Říkala jsem si, že by to bylo povídání k barevnému podzimu - copak by mě napadlo, že z léta přejdeme rovnou do zimy 8-o8-o. U nás - jJM p.l. - jsou dva stupně a cosi z nebe mrholí - není to ani déšť ani sníh - voda v divném skupenství. 

15.10.2009 2:57

Milá YGO

Nádherné fotky a dokonce dělané "cizím" digitálem. Ono to není zase tak snadné, jak by se zdálo, jeden si zvykne na ten svůj a zachází s ním s určitou samozřejmostí. A když má najednou vypůjčený, fotí pomalu s div ne s roztřesenýma rukama, aby něco neporouchal, nepoškrábal ho, nezanesl pískem, neupustil, někde nezapomněl. Takže je ta pochvala opravdu zaslouženáR^. Tu fotku "Cesta do rajské zahrady" bych si hned zarámovala. No a ty koooočky - jedna hezčí, než druhá.VR^

15.10.2009 8:24

Re: Milá YGO

Přiznávám - ta fotka se mi taky líbí. Jo - a foťák byl de facto dost podobný (Panasonic), ale přece jenom některé funkce, na které jsem zvyklá, tam nebyly - a navíc jsem měla fakt strach, abych ho taky neubezživotila - a taky jsem fotila i ostatní osazenstvo (to ovšem jen pro soukromé účely - to není pro širokou veřejnost ;-D) a to normálně moc nedělám.

15.10.2009 1:22

Ve středu se ohlásila paní zima

a všichni plchové zalezli do svých nor či doupátek (patrně i ten, co okupuje naši chatu a každou noc, kterou si dovolíme spolu s ním sdílet  dotyčnou nemovitost,  načuřeně dupe). Zbyla tady jen jedna plšice a ta musí poděkovat za krásný popis  pozdněletní dovolené. Moc hezky jsi to napsala, to tedy joo. A ty fotky by kliďo taky mohly viset v nějaké budově v N.Y.  Jen nevím, zda by tam měly tak nadšené obdivovatele, jako tady, na Zvířetníku.  tak teď se mi bude dobře usínat. Pápá všem.

15.10.2009 8:20

Re: Ve středu se ohlásila paní zima

Ahoj Ženo, jenž plchuje ;-)! Díky za pochvalu. N.Y. mě neláká, tady se mi visí líp - mezi svými :-)

15.10.2009 9:07

Re: Ve středu se ohlásila paní zima

Pitrýsku- co pacientka?