Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

ŠM

zkusim slanou verzi..jo a víte,že odkaz,ćo tam dával JoVo Tojefukovi,funguje stále?

https://dvojka.rozhlas.cz/recept-pro-tento-den-177-7512619

Foto

L77i30k39a 45L29i27k76a

28. 6. 2024 20:42

Doporučuji nahlédnout do diskuse u původního článku - Possum se k technologii několikrát vrací a vysvětluje, čím to je, že to funguje. A je to v několika posledních příspěvcích, tj. nahoře, nemusíte dlouho hledat.

Foto

A21l25e94n46a 41A31l10i60m71o

28. 6. 2024 15:23

Určitě vyzkouším, když to vypadá tak jednoduše, sladkou variantu, když budu čekat návštěvu, slanou, když budeme mít chuť a náladu.

Tak jako mnozí tady, jako první čtu vždy Zvířetník a buď mám na co reagovat nebo ne. Anebo taky nemám čas, protože někam jedem a MLP mne honí jak nadmutou kozu ;-D. Snažím se alespoň popřát hezký den, ale ani to mnohdy nedávám, jasně, důchodce nemá NIKDY čas;-D.

A naprosto souhlasím a podepisuju názor Jenny , tady přece nemá smysl se naprosto zbytečně dohadovat. Já to řeším tak, že když se mi něčí názory nelíbí, tak na ně nereaguju a beru to tak, že to je můj problém, nemíním si zvyšovat KT cizí žlučovitostí;-D

Foto

Asi jsem "nemožné" pečení zapomněla a tak budu muset opět zkusit. Pokud jde o absence zde, neopuštějme staré pro nové, všechno má své chyby ať už jde o majitele medií ,či domnělé křivdy,spáchané ve víře v cokoliv. Vždyť pro nás byl vždy Zvířetník oázou v politickém světě půtek a nevraživostí. Vadil by mi konec, bylo by to jako úmrtí v rodině. Taky jsem na FB, atd., včetně Dedeníku. A je to fajn.

R^VV

Foto

L33i94k27a 72L20i63k46a

28. 6. 2024 20:44

Máš pravdu, Jenny. Studie provedené na soukromém institutu životních zkušeností a zdravého rozumu to potvrzují

Foto

Já už taky nepeču. Máme tady dvě perfektní pekárny, tak si vždycky na víkend něco koupím.:-P

K absencím - Zvířetník sleduju už léta (možná od začátku), první web, který navštívím po zapnutí počítače je Zvířetník.:-)

Foto

Tak tady vím, že to zkoušet nebudu, jak jsem sama, tak už moc nepeču. Když mám chuť, upeču si pár jablečných šátečků nebo si koupím na trhu kousek koláče.

Ale mám moc ráda tyhle články z archivu. Vždycky si přečtu i diskusi a vzpomínám na Zvířetníky za Duhovým mostem. A zrovna v roce 2006 jsem si koupila svůj první počítač a objevila Zvířetník. Ale než jsem se osmělila a poprvé napsala komentář, to ještě chvíli trvalo :-).

Foto

Myslím, že v receptu, ať slaním nebo sladkém chybí tuk.

Foto

L53i80k54a 19L68i33k48a

28. 6. 2024 13:06

Possum v diskusi několikrát vysvětluje, že nevynechala vůbec nic, i když se to nezdá, proto "nemožná pie".

Foto

Jé, zavzpomínala jsem si na Possum. A možná to někdy zkusím ;-)

Foto

hezký pátek s australským mlsáním všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

kde ty časy jsou, kdy jen z Austrálie se hlásili tři Zvířetníci a i americká sekce byla mohutná...

Foto

Tak řídnou řady i v Česku. Spousta lidí přestala chodit, ať už to je výsledek hysterické reakce Dede, když lidi měli kritické poznámky k Andymu nebo se jim změnily priority a nemají čas na vysedávání na webu. A myslím, že covid s řadami zvířetníků také nepěkně zamával.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz