9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

PTÁCI: Opeřený křikloun

Mamíííí!!! Mám hláááád! Kde jsííííííí? Pomóóóc!!! Takhle bych asi přeložila hulákání našeho nového nájemníka. Váha tak 3 gramy i s nedorostlým peřím, hlasitost sirény a neodbytnost hladového mláděte.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Lucka V. 18.6.2008 14:20

Re: :-)

Díky. To vylétnutí do světa je ta nejtěžší fáze, připravit mládě na to, aby bylo schopno se starat samo, je náročné asi u všech tvorů. Ale ten okamžik, kdy už ho vidíš, jak loví a je z něho opravdový dospělák, stojí za tu práci.V

Bláža 18.6.2008 14:15

Lucko

Lucko! Moc pěkné, krásné fotky, jak ti čumáci strkají čeníšky k tomu chlupatému nic :-)

baty 18.6.2008 13:48

Myško a trpajzlíčci,

moooc vám držím palec!!R^VV

štětinka 18.6.2008 13:50

Re: Myško a trpajzlíčci,

R^ooo, Myško a trpajzlíčkové! R^R^R^

(došel mailík,včera?)

Myš 18.6.2008 13:56

Re: Re: Myško a trpajzlíčci,

Evko, došel, odpovídala jsem, došla odpověď?

Moc děkujeme za palečky, teď budou VELMI potřeba!!!!

štětinka 18.6.2008 20:41

Re: Re: Re: Myško a trpajzlíčci,

myško, odpověd není8-o

Bláža 18.6.2008 14:12

Re: Re: Myško a trpajzlíčci,

Taky jsem ti Štětinko psala večer emila, došel? A co Frontline, posílala jsem ti ho v pondělí poštou, došel?

Myš 18.6.2008 13:57

Re: Myško a trpajzlíčci,

Děkujeme, moc to budeme potřebovat, neb před rodiči to bude nejtěžší. VV

štětinka 18.6.2008 13:48

Lucko,

už často jsem ti psala, že jsi mým vzorek, jak k přístupu k dětem, tak schopností pomáhat. Věřím, že váš Pipinka si povede po celý život zdárně a úspěšně!

(tak jsem si přečetla na NP o Škrlové a já jsem z toho tak zamotaná a nechápu, že se to mohlo dít, příjde mi to jako hnusná pohádka a nějak tomu nemohu uvěřit. 8-o )

štětinka 18.6.2008 13:49

Re: Lucko,

omlouvám se nejsi vzorek, ale vzorem!;-D

Heduš 18.6.2008 13:30

Lucko

máš můj velikánský obdiv nad péčí, kterou jsi schopná věnovat sebemenšímu pišišvorovi :-)R^  A napsalas to skvěle!!!!!!!!

alimo 18.6.2008 13:20

Teda Lucko,

to je fakt úžasný, co všechno stihnešR^ Přeju křiklounkovi, aby se brzo rozletěl na svůj vlastní lovV. Pejsáci jsou kouzelní:-)

PetraK 18.6.2008 12:35

Lucíííš!!

To nemá jedinou chybuR^R^R^. Jste naprosto fantastický a hafani pochopitelně taky;-)! Já mám téměř totožnou fotku jako je ta první - taky držím v ruce sýkorčího mrňouse v podobném věku, ten náš měl ale štěstí, že ho našel hned pod budkou na zahradě David a tak jsme ho mohli nafedrovat zpátky domů- a kupodivu se mu hned zas nechtělo-ono přeci jen hovět si v pelíšku z vyhřátých dlaní a nemuset se strkat s bandou sourozenců má něco do sebe;-D;-D

Fallowa 18.6.2008 19:03

Re: Lucíííš!!

Petro a co Ešus?Že by byl hodný , vzorný a klidný?Už dlouho o něm nebylo slyšet;-)!

Xerxová 18.6.2008 11:49

co asi Nazgúlové...

...mají už asi půlku letu za sebou. Teď jsem koukala na stránky letiště - přistání z Osla v 13:10 zatím žádné zpoždění nehlásí ;-), tak snad bude vše o.k.

Heduš 18.6.2008 12:49

Re: co asi Nazgúlové...

to jsem fakt zvědavá, jaké bude jejich vyprávění ;-P;-D:-):-)

EvaŽ 18.6.2008 12:54

Re: co asi Nazgúlové...

Taky se těším na vyprávění o létajících Nazgúlech (vlastně to mají v popisu práce, létat;-)). Se psy jsem cestovala různě, ale letadlem ne.

alimo 18.6.2008 13:23

Re: co asi Nazgúlové...

Už od rána na ně myslímVV a těším se na vyprávění, Dede to jistě popíše jak se patříR^. No...teď už by měli být na zemi:-)

Ap 18.6.2008 13:27

Re: co asi Nazgúlové...

Luci,jste skvělíR^!!Na nazgůly jsem napjatá jak struna.Už aby tu byla zprávička!

Olčava 18.6.2008 13:35

Re: co asi Nazgúlové...

Přistání z Osla v 13:10? Tak to už by mohli být z letadla venku? Páni, taky jsem zvědavá, jak všichni zvládli tu Velkou cestu.

Xerxová 18.6.2008 13:40

Re: Re: co asi Nazgúlové...

Letadlo dosedlo už před jednou - tak snad jsou v pořádku V

Myš a trpajzlíci 18.6.2008 10:22

Děkujeme

Tak první vystoupení máme za sebou a snad se to i povedlo. Moc děkujeme za R^VV. Odpoledne držte ještě víc, před maminkama to bude mnohem těžší :-P.

Olčava 18.6.2008 12:53

Re: Děkujeme

Ranní palcování jsem prošvihla, tak držím na odpoledne mocmocmoc R^R^. Jestli vám to půjde tak jako v ZOO, tak se nemáte čeho bát VV:-)VV

alimo 18.6.2008 13:24

Re: Děkujeme

Jsou to šikulkové, ale palce pro jistotu přidržímR^R^R^VV

Lapil 18.6.2008 9:35

Už hotovo?

aneb termín není přednější ;-).

Alča 18.6.2008 9:22

Lucko, klobouk dolů

Ty jsi taková úžasná zvířecí máma! S malinkými ptáčky mám zkušenost různou - naposledy jsem při ranní cestě do práce našla na chodníku v parku malého rehka - všude kolem spousta stromů, tak jsem ho dala na betonový sloupek od plotu. Odpoledne, když jsem se vracela, tak tam ležel mrtvý. Možná byl nemocný, těžko říct, zda bych ho zachránila, kdybych si ho vzala. A nejzajímavější byly vždycky záchranné akce u rodičů na chalupě - bylo tam hodně vlaštovek. Jednou byly v hnízdě tři mladé, dvě vyletěly lehce, poslední váhala. Rodiče ji lákali, tak vyletěla a přistála na drátěném plotě. Odtamtud se už nehnula, takže jsme v noci, když začalo lít, podnikali záchrannou akci - sebrat vlaštovku, zahřát, vylézt na žebřík, vlaštovku dát do hnízda, to vše za vydatného lijáku. Příští den už vyletěly všechny a létaly v pohodě - ta poslední prostě potřebovala jeden den navíc...VV

A moc chválím fotky - předpokládám, že na té poslední je Xena s ptáčkem - ta jeúžasná!R^

Lucka V. 18.6.2008 9:40

Re: Lucko, klobouk dolů

Omyl, to je naše univerzální chůva ArgusV;-D 

Alča 18.6.2008 12:54

Re: Re: Lucko, klobouk dolů

Tak to se hluboce omlouvám, mě zmátla ta červeň na obojku a Bufinku už poznám...V

Stejně je to fajn, když je tak jeden štěkavec univerzální chůvou.;-D

Xerxová 18.6.2008 9:22

hezký den

Tak už jsme zase doma - přejezd Prahy před sedmou ráno byl pohodový...

Lucko - je to zázrak, jak se ti ty "divoký" tvorečky daří vypiplat. Mám malých sýkorek plnou borovici a je legrace je pozorovat, jak se samy snaží hledat minihmyzík - ale sotva se objeví jeden z rodičů, začne celé hejno děsně ječet - že by nášup nezaškodil a že zrovna teď jsou na řadě právě oni...

Držím moc palečky Dede i Nazgúlům. Doufám, že zprávy o přeletu dorazí brzy. Jinak pochopitelně hezký den všem Zvířetníkům i zvířátkům - a Trpajzlíčkům se vystoupení určitě podaří :-)

Lucka V. 18.6.2008 9:46

Re: hezký den

Je s nima fakt zábava. Náš šikula objevuje svět - tedy momentálně mojí kancelář. Už začíná všechno ozobávat a hlavně zkoumá, co je tak zajímavého na klávesnici, že do ní pořád klovu. Tak to zkouší taky, ale zatím nechápe účel;-D