18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

PTÁCI: Kostičík megafonem

Bylo mi tu ehm spíláno, že Kosťu odstrkuju, tak jsem hnedle sedla a hluboce se zamyslela, co tak o Kosťovi napsat?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PetraK 29.9.2008 11:56

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

ach jo, Kačere;-(. Je mi to moc líto, držím všechno, všechno co můžuR^R^R^R^R^ a Andulce, že posílám hubišku na čeníšekV

EvaŽ 29.9.2008 12:00

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Jejda, to je mi líto. To už je skoro týden, ne? To fakt vypadá nedobře, to fakt musíte čekat až do zítřka? No asi jo. Chudinka Andulka. Budeme na vás myslet a držet palce. Hlavně aby ji nic netrápilo.

Takovou demenci, aby pes zapomněl, že se mu chce spát:-/, to tedy nevím... Jaké má zkušenosti s demencí pan doktor.... Kromě toho demence ze dne na den?:-/ Dej vědět, jak to pokračuje a držímeR^V

Kačer 29.9.2008 12:35

Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

právě...já teda nevím, ale demence je dlouhodobější stav, který nenastane přes noc. U Andulky to tak začalo, z ničeho nic...a navíc nemá žádné výpadky i poslouchá a všechno :-(

LA 29.9.2008 12:50

Re: Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Možná mluvil o své diagnóze, ne o Andulčině. ;-)

EvaŽ 29.9.2008 13:06

Re: Re: Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

No to jsem si taky myslela;-);-P

Fallowa 29.9.2008 15:51

Re: Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Držím moc palce,aby se zjistila příčina a nasadila účinná léčbaR^R^R^V!

YGA 29.9.2008 12:04

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Držím vám palce, ať se Andulce co nejdřív uleví. R^V

zana 29.9.2008 12:05

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Kačere, Andulko - myslím na vás ze všech silVVVR^

Bubu 29.9.2008 12:10

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Držím palce moc a moc, chudera Andulka. Hlavně aby pandr přišel na to, co ji tak bolí. R^R^R^VV

KláraS 29.9.2008 12:10

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

celá naše smečka moooc drží všechny palce co má R^R^R^

Matylda 29.9.2008 12:21

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Tak to držím palce, ať se to nějak pořešíR^R^

Beda 29.9.2008 12:21

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

achich to je trbl, držím moc palečky!!R^R^R^VVVVVV

Zdena b.p. 29.9.2008 18:50

Re: Kačere, Kačírku,

Moc na vás myslím a budu nadále. Jen se nedejte holčičky. VVVVVV

Vave 29.9.2008 12:30

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Kačenko! VV Budu držet palce a nabízím odvoz, v autě Andulce bude líp než v MHD. Písni mi, v kolik mám být u Tebe před domem, ano? !!!!!!

Kačer 29.9.2008 14:47

Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Vavísku, Ty jsi zlato, ale jedeme tam opravdu pozdě...máme jít na řadu mezi čtvrt a půl desátou. Navíc prý vyšetření by mohlo trvat až půl hodiny. Ona Andula je venku hbitá a stále ustaraně pobíhající tak by i to MHD zvládla :-)VV ale pomoci se nebráníme a předem děkujeme!

Vave 29.9.2008 15:29

Re: Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Kačír, to je jak jsme byli s Abbie, v Madriské ulici? To je tak půl hodinka, přijedu před 3/4 na devět, ještě písnu sms, ano? VV

Pitrýsek 29.9.2008 12:47

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Milé Kačer s Andulkou. Moc vám oběma  držím palce, aby byl brzo vypátrán důvod a původ Andulčina trápení. Nejhorší je nejistota.  Víš, že Andulka má trápení, ale o jeho síle nevíme nic. Navíc přeju, ať má panvet dnes dobrý den a diagnozu stanoví správně. Vzpomínám na vás.... Zrovna mám uslzené oči od smíchu nad Petřiným hlášením o Kostičíkovi a tak se mi ty mokré oči rychle "přeškobrtly" pro Andulku. A není Andulka jako andulka.

LA 29.9.2008 12:48

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

R^ Držíme tlapky. Dej vědět, jak to dopadlo.

JanaBa 29.9.2008 13:21

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Se mi to vůbec nelíbí. Vypadá to, že Andulka se snaží utéct před bolestí nebo nějakým tlakem. Ani jeden vet jí nedal na zkoušku žádné prášky proti bolesti? Držím palce.

Kačer 29.9.2008 14:39

Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

No s tímhle jsem byla zatím jen u toho druhého veta, ten ji dal injekci na bolest zad a dal mi cosi v injekční stříkačce, co mělo být také proti bolesti JENOMŽE, protože mi řekl, že mám začít dávat i ten Karsivan, tak nevím jak Andula reaguje pouze na analgetikum. Ze začátku jsem ji dávala půlku rimadylu, ale měla jsem jenom jednu tabletu, takže nám to vydržela no dvě noci, před návštěvou na veterině. I po té půlce se zklidnila.

Xerxová 29.9.2008 13:45

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

držím palečky, ať se Bamba netrápí VVVV.

Jen pro radost - když jsem popisovala na klubovce poslední víkend prázdnin běhající skoromaminu v kruhu - tak hotel pro psy Hugo už má  dva "nové majitele" ...http://www.silvatarok.cz/cs/nemecka-doga/novinky-detail.php?clanek=nadherna-zivotni-udalost-09-09-2008

zana 29.9.2008 21:28

Re: Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Teda Xerxová - Frederik a Teodor8-o8-o:-).

Jana 29.9.2008 14:03

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

To je mi moc líto. Držím R^R^R^

Rpuť 29.9.2008 14:06

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Kačereee, vydržať!!!!R^R^R^

Hanča 29.9.2008 17:24

Re: Kostěj je můj oblíbený opeřenec

Držím mocmoc palce!!! R^VNestálo by za to dát znovu ten Rimadyl, než se dostanete k svému veterináři? Jestli má bolesti, mohl by jí ulevit.

Matylda 29.9.2008 10:59

Jedinečné,

máme anduláka Mikinu (nojo, ze začátku to nebylo poznat a nějak se vžil ten ženský rod), ale takový perly z něho nepadají. Jenom tak Mikino, Mikinku případně s náležitou intonací MAMII! jak se často ozývá z dětského pokoje, kde sídlí.

PetraK 29.9.2008 11:58

Re: Jedinečné,

Musí se do nich mluvit jak do mikrofonu, pak se časem rozjedou... a nejdou zastavit;-D;-D;-D a čím víc mluví, tím míň řvou  - i když tenhle Kosťa zrovna dokladuje, že zvládne obojí;-€;-D

Matylda 29.9.2008 12:23

Re: Re: Jedinečné,

V tom případě mě udivuje, že nezvládá- Máš úkoly? Ukliďte ten binec! Zvedni tričko ze země! Vypadni od toho počítače aspoň na chvilku! Vzali jste si rovnátka? - a jiné každodenní věty naší domácnosti.

PetraK 29.9.2008 12:35

Re: Re: Re: Jedinečné,

Vzali jste si rovnátka? tak tohle by byla perla, kdyby to takhle hodil mezi lid z balknu třeba;-D;-D;-D

Matylda 29.9.2008 12:36

Re: Re: Re: Re: Jedinečné,

Tak to asi jo:-):-)