23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

PSI: Z vyprávění Áji von Bahnhof

To vám bylo tak. Moje panička byla prý téměř sedmnáct let spolubydlící jedné moc fajn jezevčice. Ale i jí se nachýlil čas a odešla se proběhnout za duhový most a prý tam určitě prohrabuje myší díry. No a po jejím odchodu zavládl doma velký smutek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
štětinka 6.2.2009 9:19

Re: Ájo,

baty, odbornice ne, k tomu mám daleko,a le děkuji

Marička 6.2.2009 1:58

další šťastný pejsek našel domov

Milá Ájo, moc ti přeji novou paničku a paničce tebe. Mějte se moc rádi a buďte obě nadmíru šťastné. A i když jsi teď trochu zanevřela na svoji "první" paničku Štětinku, přesto jí občas jen tak štěkni do ouška poděkování, že si tě vybrala. Ona to ale sama pozná, když bude vidět, jak se s tebou její babička zase usmívá a nepláče.

štětinka 6.2.2009 9:18

Re: další šťastný pejsek našel domov

ále, ona si mě pamatuje, ale jako nevycválaný pejsek štěká při každém zazvonění nebo zašramocení u dveří. Tohle já u psů velmi striktně zakazuji, ale babička to toleruje. Popradě jsem i ráda, že babička je pro ní ta nej, oběma to pomáhá

MaRi 6.2.2009 9:26

Re: další šťastný pejsek našel domov

Štětí, ono možná bude i dobře, když Ája bude u dveří každého "hlásit", zvlášt jestli babička bydlí sama. A děvčatům to spolu moc sluší.

Ája od babičky 6.2.2009 9:48

Re: další šťastný pejsek našel domov

no, já bych ponechala dvě, tři štěknutí a ne vzbudit celý činžák, ale máš pravdu, třeba i to může být k něčemu dobrý

Jakub S. 6.2.2009 10:34

Re: další šťastný pejsek našel domov

Rozhodně! Bonus navíc. Chodějí všelijaký! Lidi sou různý!!!

Hana W 6.2.2009 1:40

Stetinka umi

Steti, Evi, ty umis tak krasne psat. Je z toho videt tvoje laskava povaha. A Aja je jak zjeveni - v dobrem slova smyslu a pro babicku urcite fajn. Obdivuju ty krasne cistokrevne psy a psiky, ale dojimam se nad voriskama. Kazdy mame sve. Dik za pekny clanek.V

štětinka 6.2.2009 9:16

Re: Stetinka umi

Ona je Ája postavou papilon a vzhledem čivavky. Babička ožila o 1000%, je úplně jiná, jakoby s  Ájou žila odjakživa. Dokonce si bere i má slova k srdci a čistí jí zuby. Strašně jí totiž z tlamky smrdělo. Myslela jsem si, že si na tohle babička nikdy netroufne, že se bude bát "cizího" psa. Ale Áji zápach ze zoubků velmi polevil, rapidní zlepšení

Pitrýsek 6.2.2009 1:39

Milá Ájo,

 moc hezky ňafkáš zprávy na Zvířetník. A zrovna tak hezky se to čte. Ájinko, přeji tobě i paničce hodně moc krásných společných chvil. Na obrázcích jsi elegantní feňulka, tak si to štěstí, co tě potkalo, nepokaz.

štětinka 6.2.2009 9:13

Re: Milá Ájo,

Ona je skutečně takové hezká a jemná dáma. jen ta povahy se moc nepovedla;-)

Jakub S. 6.2.2009 0:21

To je prima, Ájo a Zkumavko a babičko a EVI!

Brou, velmi brou...

Nelina 6.2.2009 0:36

Re: To je prima, Ájo a Zkumavko a babičko a EVI!

Hold Štětinka umí ve všech směrechR^