23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

PSI: Z vyprávění Áji von Bahnhof

To vám bylo tak. Moje panička byla prý téměř sedmnáct let spolubydlící jedné moc fajn jezevčice. Ale i jí se nachýlil čas a odešla se proběhnout za duhový most a prý tam určitě prohrabuje myší díry. No a po jejím odchodu zavládl doma velký smutek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Káčer 6.2.2009 14:32

Re: Štětinko

;-D;-D;-D Jo tak bezpečnej sex mám doma taky, teda Abbie na Andulu a když "zabřezne" tak se pak Andula změní ve štěňátko!!! ;-P U nás je to dost schíza!

PetraK 6.2.2009 12:24

Re: Štětinko

Myslím, že jo - on o ty kastrované tolik nestojí. Např. Kora jeho láska velká (páč největší je bez debat Major Mrňavka), jakmile ji vykastrovali, tak se s ní pozdraví, možná i chvilku pohraje, ale pak si jde po svým. Tak snad jo.

Káčer 6.2.2009 14:38

Re: Štětinko

Ví, že tam mu pšenka nepokvete ;-P chudák malej zeťák zrzavej VV Bibinka stejně ho porád hledá, jakmile vidí velikýho zrzavce jde za nim...párkrát narazila, zrzavec byla fena dost vostrá. Ale ten výraz..."Ešusek, ÉÉÉÉšusek......a do p/rdele" ;-D

zana 6.2.2009 19:07

Re: Štětinko

R^;-D;-D;-D

Karolína 6.2.2009 10:50

Vzkaz pro PetruK

teď jsem sem jen v rychlosti koukla, vypínám počítač a mažu na jednu akci, včera jsem na to úplně zapomněla, ozvu se Ti buď o víkendu na mobil nebo v pondělí na pevnou!!! Omlouvám se, jsem opět - nebo spíš pořád v nějakém cvalu, ale víkend trávím tentokrát v Praze, musím makat na dodělávání těch příšerných webových stránek a na nových cenících k nim apod. a nejlíp se mi to dělá, když nezvoní telefony a nic mne neruší!

MaRi 6.2.2009 10:56

Re: Štětinko

Petro, já tě zakousnu - "řvát jako prorvaný Slapy" ;-D;-D;-D  To se dělá při pátku lidem s bujnou fantáziou?????

Li 6.2.2009 11:47

Re: Štětinko

Tsss, jako bys neznala Petru, že ;-P Mě dostala zase zmínka o očuchávání kastrovaný feny ;-) 

PetraK 6.2.2009 9:47

Štětinko, Zkumavko a babičko

Ája je nádherná!!! To je tak krásný stvoření. Myslím, že CéDéčko to zase tentokrát vzalo za dobrý konecR^. Štětince a Zkumavce dík za odvahu konat -ženský jste pašáciR^R^a šťastný výběr a Áje s babičkou přeju, ať je jim spolu dobře.

veram 6.2.2009 9:47

Re: Štětinko, Zkumavko a babičko

R^VVR^VVR^VV

zkumavka 6.2.2009 14:36

Re: Štětinko, Zkumavko a babičko

Veram,je to krása na tom světě,když se podaří a uděláš radost!!  Dobrá volba.

Karolína 6.2.2009 9:34

Ájí

ty jsi krásnááááá! Je jedno, kdo byl tatínek a kdo maminka, ale jsi prostě báječná!VVTo je dobře, že babí má zase nový "motor" do života. Tak ať vám to oběma, milé dámy, spolu ještě dlouho krásně ubíhá a je vám spolu dobře!!

Ája od babičky 6.2.2009 9:46

Re: Ájí

ano, ano, karolínko, to je gró všeho. Že babička už zase žije, o to nám všem šloR^

Apina 6.2.2009 9:32

Ájinko, ty se máš a OT_ad Kaštani

Ájinko, ty se máš. Získala jsi takouvou prima paničku. Nezlob se na Štětinku, ona ví, co dělá. Ty luxace čéšky jsou problém, vím to sama trpěla jsem tím léta, pak jsem šla i na operaci a přestalo to. To koleno ale není co bývalo, s tím je nutné se smířit. To se somluvíte s vetem.

OT - ad Kaštani. Dnes ráno jsem si vzpomněla na pondělní Ptakopyskův článek - Kaštan a skoro jsem se nahlas rozesmála. Dnes jsem já sama kaštan jela MHD do práce s Dutou hlavou;-D Seděla těsně předemnou. Přesně podle popisu Ptakopyska - velmi mladý muž, z jehož hlavy se linulo dunění8-o

Ája od babičky 6.2.2009 9:46

Re: Ájinko, ty se máš a OT_ad Kaštani

já často jezdím v metru kolem Zapařených pytlů;-)

jindra 6.2.2009 9:21

milá Ájinko,

jsi moc roztomilá psí holčička.Vůbec se Štětince nedivím, že neodolala a vybrala si Tě pro babičkuV Na té fotce kde ukazuješ, jak vypadá "zlý" pes, tak ta mě dostala:-)Posílám Ti pohlazení a přeji Ti moc hezkých zážitků s babičkou V

Ája od babičky 6.2.2009 9:45

Re: milá Ájinko,

Jindro, víš, já jsem děsně zlý pes. Teď mi to krapet pokazili, protože mi nějaké zuby vytrhali a zbytek vet vylaseroval, ale stejně si babičku ohlídám. Nikdo mi jí neukradne, protože ona vaří táááákové dobrůtky a má tak měkounké ruce na hlazení

YGA 6.2.2009 9:16

Štětinko a Zkumavko

- moc dobře jste vybraly a Ája k babičce sedne jako pr ... vlastně zadek na hrnec. Ale nechápu, jak mohla babička, říct, že je Ája ošklivá - já si hned nad první fotkou řekla, že tak hezkého oříška aby pohledal, vždyť vypadá jako reprezentantka velice vzácné rasy ;-). Však já si stejnak myslím, že to babi řekla jenom tak, aby si hned nezadala.

Jinak držím palce, abyste babičce vysvětlily, že musí Ájušce vysvětlit, že na pejsky se nevyjíždí - to bude asi oříšek, ba snad dokonce ořech - takové dobromyslné bábušky nerady okříkují svoje pejsky, notabene když měli tak težký život :-).

Tož se držte všecky čtyři, milá děvčátka.

P.s.: babička je ještě čupr a s Ájou pěkně pózuje, moc se mi líbí ... V

štětinka 6.2.2009 9:42

Re: Štětinko a Zkumavko

to je jejich celodenní póza. Babička na gauči, střídavě telefonuje, aja se nechá hladit na klíně.

Ono je to s babí těžký, ona holt ještě stále žije v dobách, kdy se pes káral jen složenými novinami. Nějaké houknutí s důkladně naštvanou intonací v hlase ona ani neumí vyprodukovat. Je to prostě dobrák od srdce. na druhou stranu zase babička psa nikdy s flexy na procházce nepustí, takže by pes neměl být tak nepříjemný pro ostatní. I když já už s ní chodím na volno a je znát, že to Ája ví, stále jedním okem sleduje, co já. Ví, že jí stopnu v první chvíli, co ji to jen napadne. Ještě jsem zvědavá, jak to bude v létě. To babička tráví na chatě. Jsem zvědavá, jak to Ája stráví;-P

Li 6.2.2009 8:55

Tak já nevím

takový krásný příběh, tak skvělý obsah profícky napsaný a já jsem celá ubrečená ;-)VV Ájo blahopřeju ti k babičce a úžasné smečce a těším se na další vyprávění ;-)

štětinka 6.2.2009 9:36

Re: Tak já nevím

Li, od tebe to sedí. Ty, obklíčená medvědy a jeleny,  teď čteš o dalším z těch pejsů, co si stoupnou před psa, civí mu akorát na zápěstí a zuřivě ňafou.

No jo, taky bych radši babičce sehnala něco do velikosti alespoň Dráčků;-D

Jana 6.2.2009 11:24

Re: Tak já nevím

"o dalším z těch pejsů, co si stoupnou před psa, civí mu akorát na zápěstí a zuřivě ňafou." R^R^R^

copak při tomhle se dá udržet pracovní morálka??? ;-D;-D;-D Teda myslím moje, abych včas odevzadla termín?

abyt 6.2.2009 8:54

Štětinko,

jako výkonný orgán CD funguješ skvěle.:-)

Jana 6.2.2009 8:33

Saprlot

Proč jsem se musela napít kávy zrovna před "Štětí, nadběhni jí z druhý strany! Jak to nesmíš? Dyk je to kočkaaaa!" ;-D;-D;-D Nejdřív jsem tak příjemně dojatá a najednou mi tečou slzy, jak se dávím ;-D 

Jsem moc ráda, že  to všechno tak hezky vyšlo a babička i Ája jsou spokojený. R^

štětinka 6.2.2009 9:33

Re: Saprlot

No, jo, Ája je dobře čitelná a tenkrát, když mě uznala za vůdce, úplně z ní čišel údiv, když jsem odmítla spolupracovat v honu na tu hnusnou kočkuuuuuu!

EvaŽ 6.2.2009 10:18

Re: Saprlot

Maj to ti psi s námi těžké. Naše Ája by taky ráda, kdybych jí pomáhala ty kočky vyhánět. A já furt nic. No naštěstí jsou místní kočky celkem vychované a před Ájou utíkají. Kdyby se totiž zastavily, dostaly by naši Áju do prekérní situace. Ona se totiž s nimi nechce prát, natož je zakusovat. Ona je chce jen vyhnat. A má radost, jaká je velká a statečná čubička. Dokud jí to kočka, která se zastaví, nezkazí;-D

Ája od babičky 6.2.2009 10:31

Re: Saprlot

jo, je to sranda, jen ti čověče nezávidím tu situaci s odnaučováním zlozvyků po starší feně u Ginny. Mně se to nepovedlo, což mě mrzí. Musela bych bývala byla chodit s každou ven zvlášť a na to sem byla líná

EvaŽ 6.2.2009 12:55

Re: Saprlot

Ono těch zlozvyků není tolik. Nebo nejsou tak hrozné. Obě děvenky jsou čuňata, takový ho.. je neodolatelně přitahuje. To zřejmě neodstraníme (pokud rekognoskuji terén rychle, obě poslechnou, pokud ne mají pré, ale dají se odvolat i se špinavou tlamou). Kočky, to je daň lovecké vášni, naštěstí jsou obě čuby naprosto neškodné .  Radost z toho nemám, ale kočce neublíží (myslím,že ani to proběhnutí).

Zbytek zlozvyků je tolerován (žebrání, vlezlost a překážení, občas řvaní u plotu). Ája neničí předměty, tak doufám, že to mladou přejde (zlepšuje se). A praštěné hry - to je v pořádku. Nemyslím, že by Ája Gindu zkazila. Ani naopak.

štětinka 6.2.2009 13:09

Re: Saprlot

mně asi nejvíc mrzelo to, že Kačka od Dustyny nepřevzala aportování. Když mi Dusty aportvala, ona se s ní jen o klacek přetahovala. Ale zájem o přinášení jsem v ní nedokázala probudit. Pokud byly obě spolu, nosila Dustyna. Pokud jsem to zkoušela s Kačkou o samotě, klacík jí nikdy nebral. To samé teĎ Chelsea, tváří se jako, že je děsná prča, když si panička hraje s klackem, míčkem, peškem, ale jakmile ho panicka zahodí, tak už je na nic. Pokud někdy budu mít další štěndo, tak bych chtěla, aby se mi tohle povedlo.

Na druhou stranu je třeba Chelsea chronický pocestný (chodí si sama o své vůli na pochůzky), to bych nerada předávala dál

Velká kočka 6.2.2009 8:03

CD zůstala paf

Tak se mi zdá, že se někdo plete CD do řemesla. ;-D A plete se moc dobře jak se tu lze dočíst. Štětinko a Zkumavko VVR^VV a babičko s Ájou VVR^VV, taková čistě ženská akce, to bylo nádherně zařízeno a přijato a popsáno. Štětinko moc od nás babičku pozdravuj !!! VVVVVV

Mně se nepodařilo dostatečně zabarikádovat průchod do kuchyně a Garyk od úterka bez jídla se tam v noci probojoval a slupnul co kočičího bylo, to znamená konservu z jedné misky a granulky z druhé. 8-o Asi jsme tedy bojovali zbytečně.;-€ Dnes měl dostávat papkání po lžičkách a já tu teď stojím bezradná. Musím počkat co na akci "zachráním si život, vona mě chce utrápit hlady" Garykovo zažívání řekne, bojím se nejhoršího. Ale co když má pravdu on a ne já? :-/

Xerxová 6.2.2009 8:08

Re: CD zůstala paf

alespoň uvidíš, na čem jsi. Jestli to byla nějaká banalita, tak mu ta hladovka mohla pomoci a teď už bude dobře. A nebo se rychle vrátí k průjmu a budeš vědět, že chybka je vážnější a že se musí opravdu pomaličku...

Držím palečky, ať mu je dobře :-)