19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

PSI: O ledových horách a hormonech

Ranní procházka se psem - to je pravý balzám na duši. Den se budí dorůžova, voňavé stráně ožijí ptačím zpěvem, rosa se třpytí na botách, stíraná z trávy… Šťastné zvíře přičinlivě pobíhá a vykonává potřeby. Že to zní jak reklama na pejskaření? No - realita je jiná.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Beda 17.1.2008 14:18

Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

VVVVVVVVVVVV

terra 17.1.2008 14:33

Re: Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

Všechno bylo řečeno - moc na vás myslímeVV. A za to kotě bych se taky přimlouval...

Ap 17.1.2008 14:47

Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

Apinko,skoro vždycky to je 3x, alespoň mě to tak funguje.Tak teď už snad zas bude na nějaký čas líp,musí! Hladím po tlapce a taky se připojuji k myšlence nového veselého zvířátka do smečky.VV

tapuz 17.1.2008 14:53

Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

Apino, zažila jsem to taky, dva blízcí mi umřeli, máma onemocněla a mě

vyhodili z práce, všechno v jednu dobu. Myslela jsem, že mi sluníčko

snad už nikdy nezasvítí. Ale neboj se, nech to plynout, čas je skutečně nejlepší a jediný lék. Člověk si to musí odžít, chvíli to trvá. Jednou ráno se ale probudíš a svět bude najednou jiný. Bude vycházet slunce a v srdci budeš mít klid. Jo, a neboj se smutnit, a třeba i brečet, pomáhá to. Držím ti palce R^.

Vave 17.1.2008 15:35

Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

Milá ApinoVV! Určitě už si osud své vybral, na dlouhý čas. Maminku obejmi, jako tě teď na dálku objímám já, a opravdu se přimlouvám za nové kůtě k Micánkovi, třeba by mu to rozkošatilo osobnost, kdyby se najednou ze poněkud odstrkovaného synáčka stal váženým strýčkem!  R^:-) Micinka šla za tatínkem, to tak mělo být, alespoň jim to čekání za Duhovým mostem bude veselejší. VV

Apino, je čas umírání a čas žití. Je čas, kdy slunce od nás odchází a čas, kdy se zase vrací. Po bolesti přijde radost, musí to tak být, protože jinak by radost a bolest nebyly od sebe k rozeznání. Bude zase dobře, milá Apino, uvidíš. VV

zana 17.1.2008 15:39

Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

Apino, tak se to pravidlo tří naplnilo... Je mi tě, děvče krásný, moc líto.  Nezbývá než čekat. Nakonec se to otočí.  Moc na tebe myslímVR^VR^VR^

Jovovi 17.1.2008 15:55

Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

VVMyslíme na Tebe, bude líp.VV

alimo 17.1.2008 17:35

Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

Myslím na tebe, držím palce aby bylo líp a ono určitě budeR^VV

P i t r ý s e k 17.1.2008 22:41

Re: Re: OT - třikrát a snad už konečně dost?

VV přidávám k těm krásným útěšným slovům, ke kterým už nejde víc dodat, také svoje ťukající srdíčko. Vím, jak Ti je.  Snad všichni jsme už museli projít tou temnou bezmocí. A to nás všechny spojuje. Jaké štěstí, že  máme kolem sebe svoje lidi, kteří vědí a aspoň myšlenkou podpírají.

Hanča 17.1.2008 12:19

Mám zrovínka čerstvé zážitky

s hárající krásnou hnědou labradorkou v blízkém sousedství. Nedávno jsme se potkali (2 paničky, 1 fena a 1 pes - tak snad je to i správně) a když už to vypadalo, že se v klidu mineme,každá z paniček svého psa vzorně u nohy, labradorka se vzepjala, vrhla se k Alfovi, ten začal radostí skákat dokolečka a už jsme rozmotávaly vodítka. Opodál se zmítala druhá část rodiny - pán vláčený rozzuřeným černým labradorem,  který měl asi pocit, že si Alf užije a on nee (naštěstí byla čest labradorky přes její vášnivý nesouhlas uchráněna). A ty libé vůně hárající fenky jsou pořád ještě ve vzduchu, protože včera se Alf vrátil s pánem z podvečerní procházky a nebylo žádné bouřlivé vítání se mnou jako obvykle, žádné ťuťu, ňuňu, a podávání packy a mazleníčko, protože jsme se dlouho neviděli - pes mě přehlédl jak širé lány a hnal se ke dveřím na zahradu, že když už nic jiného, bude venku aspoň nasávat.

PetraK 17.1.2008 14:04

Re: Mám zrovínka čerstvé zážitky

alkoholik jeden. Nasávat na zahradě;-D;-D

Hančo - to jsem tedy ráda, že v tom nejedu sama. Hned se mi líp dýchá;-)

Eva B. 17.1.2008 11:47

:-))

náš smetáček chlupatý se v takovém případě vrátí se mnou z procházky a je úplně mimo...posledně si chtěl nejprve užít s mojí mikynou, potom s tričkem / vypranými, v koši loženými na žehlení/ potom s bílým kocourem. na tomhle bodě ztroskotal, protože Sněhůrek mu vysvětlil, odkaď pokaď :-))) chápete to, takovéhle nápady ve 12 letech???

PetraK 17.1.2008 11:56

Re: :-))

Ahoj Evooo- chápu, chápu to. Murphy měl tyhle momenty i v době mnohem starší, kdy už musel býti i ze zdravotních důvodů vykastrován. Joo hormon je mocná věc;-D

Jakub S. 17.1.2008 22:32

No - já to chápu

velice dobře... jo jo... dvanáct. Ts. Co to je. Teprv pravé mládí.

LENKA S 17.1.2008 10:53

TO JSEM SE ZASE NAS D DISKUSÍ NASMÁLA.

CO  ZNAMENÁ HÁRAJÍCÍ  FENA, TO  JSEM NZNALA  DOBŘE. HLÍDALA  JSEM   SKORO  DVA ROKY   FENKU  SVÉHO  SYNOVCE. PROTOŽE  UŽ  JEDNOU  MĚLA  ŠTĚNÍKY, VONĚLA   EROTOMANŮM TAK  LÁKAVĚ, ŽE  SE  JICH  KOLEM NAŠÍ BYTOVKY  DOKÁZALO  SLÉZT A TRPĚLIVĚ  ČEKAT  NA  JEJÍ  PŘÍCHOD I 20. KDE  SE   TU VZALO  TOLIK  PSŮ, JSEM NIKDY  NEPOCHOPILA. CHODILA  JSEM  NEJPRVE  S  KLACKEM, ALE  PAK  TO  KONČÍVALO  TÍM,  E  JSEM UBAHOU   KETTY  ZAVŘELA  DO  BATOHU, TEN  HODILA   NA  ZÁDA , VZALA  DO  RUKY  NEZBYTNÝ KLACEK A  VYRAZILA  RYCHLÝM TEMPEM  DALEKO  ZA  OBYDLENÁ  MÍSTA.  TAM  TEPRVE JSEM  MOHLA  UBOŽAČKU  NECHAT  PROBĚHNOUT A  VYČŮRAT. ŠTĚNÍKY  JSME  OPRAVDU  NECHTĚLI A  NEPOTŘEBOVALI! PROCHÁZKY  BYLY  VELICE  NÁROČNÉ A  DLOUHÉ. VŽDY  TRVALO  DLOUHO, NEŽ  PSI  ZJISTILI, ŽE  JDEME  VÁŽNĚ  HODNĚ  DALEKO  A  VZDALI  TO.

JEDNOHO  EROTOMANA  MÁM  NYNÍ  DOMA. HOKIN JE  OCHOTEN  BEZ VÁHÁNÍ  PŘEKONAT   JAKOUKOLIV PŘEKÁŽKU. ANI  DVOUMETROVÉ OPLOCENÍ( PLOT  S DRÁTĚNÝMÍ OKY) NE NÍ  ŽÁDNÁ PŘEKÁŽKA. VŽDY  SE CESTA  NEJDE. TOUHA  JE   VELIKÁ  A  SILNÁ. OCHLUCHNE  A  MUSÍ  PAK  CHODIT  JEN  NA  VODÍTKU. VOLNOST  NEDOSTANE  ANI  NA  SEBEDELŠÍ  YCHÁZCE. TO  ZDRAHNUL  I   ZHRUBA  3  KM  Z VYCHÁZKY, ABY DOSTAL,  PO ČEM  TOUŽIL. KDYŽ  TO NEJDE   HOREM, JDE  TO  PODHRABÁNÍM. ONA  Z  JEDNÉ, ON  ZE  DRUHÉ  STRANY.  NENÍ-LI  TA  VOŇAVÁ  NEVĚSTA  BEZPEČNĚ  UKLIZENA  V  KOTCI, PAK   SE  JISTĚ  MAJITEL  DIVÍ. UŽ  TU  BĚHÁ  HOKIHO  POTOMKŮ  DOST. TRADĚJI  HO  ALE  KVŮLI   ZÁDŮM UŽ  Z  VODÍTKA   NEPOUŠTÍM, KDYŽ  SE  NĚCO HÁRÁ.

radanova 17.1.2008 11:23

Re: TO JSEM SE ZASE NAS D DISKUSÍ NASMÁLA.

TO MUSEL BÝT POHLED, KETTY V BÁGLU,HLAVA VEN,TĚLÍČKO SE ZMÍTÁ VE SNAZE ROZDAT CO PŘÍRODA VELÍ NA ZÁDECH LENKY PRCHAJÍCÍ V DÁL, ZA NIMI STÁLE ŘÍDNOUCÍ ZÁSTUP CHTIVCŮ;-D

Jakub S. 17.1.2008 11:37

Re: Re: TO JSEM SE ZASE NAS D DISKUSÍ NASMÁLA.

NO TOHLE ALE FAKT CHTĚLO DOKUMENTOVAT. VY SE TAM NENUDÍTE! TO UŽ SE NAD RADBUZOU POMALU PROVOZUJE KRVESMILSTVO, DYŽ JE KAŽDÍ TŘETÍ HOKINKŮV - ?

LENKA S 17.1.2008 16:00

TAK ABYSTE VĚDĚLI!! .

PŘED MALOU  CHVÍLÍ  SEM PŘIKVAČILA  NAŠTVANÁ  ZVENKU. EROTOMAN   HOKIN VYUŽIL TOHO, ŽE  ZAZVONILA  DORUČOVATELKA.  BYL "BEZ  KLOBOUKU  A  BOS"(= BEZ   IOBOJKU  A  VODÍTKA) NESTIHLA  JSEM   JEHO  PROSMYKNUTÍ ZASTAVIT. DOLEJŠÍ DVEŘE   DOMU  ZELY  DOKOŘÁN A   EROTOMAN TOHO  YUŽIL. KDOVÍ, KTEROU  STAČIL  ZA  TU  DOBU  OBLAŽIT  A  OBTĚŽKAT.  PUD   A  VŮNĚ  BYLY  SILNĚJŠÍ  NEŽ   MÉ  ŘVANÍ POVELŮ. HOKI  DOVEDE  BÝT  DOKONAE  RYCHLÝ  A NEVIDIŘELNÝ. KDYŽ  JSEM HO  PO  HODINĚ  HLEDÁNÍ  ODLOVILA, TVÁŘIL SE  VELMI  URAŽENĚ, ŽE   BYL  SPRDNUT  A   POTUPNĚ  PŘIVÁZÁN  N  VODÍTKO. JE  TO  DĚS  A  BĚS.

LENKA S 17.1.2008 15:54

Re: Re: TO JSEM SE ZASE NAS D DISKUSÍ NASMÁLA.

KETY  BYLA  SIC  V  BÁGLU, ALE  CELÁ.!!!JINAK  BY PSÍM   PÁNŮM  RÁDA POSOUŽILA. BÁGL  BYL  PO  TU  KRÁTKOU  DOBU  SVIŽNÉ  CHŮZE   PEVNĚ  UZAŘEN.

PetraK 17.1.2008 11:58

Re: TO JSEM SE ZASE NAS D DISKUSÍ NASMÁLA.

JO, TO MUSEL BÝT POHLED. NEVĚSTA V BATOHU A ŠTRŮDL  ŽENICHŮ SE ŠMRDOLIL KOLEM;-D;-D;-D

LENKA S 17.1.2008 16:07

PETRO, TO BYL SIC E POHLE SMĚŠNÝ, ALE NEPŘEJ SI SLYŠET TY NADÁVKY, .

CO  JSEM  MUSELA   VYSLECHNOUT  OD  NÁJEMNÍKŮ, KTEŘÍ   V  TÉ DOBĚ  TRPĚLI   VELKOU INFEKCÍ  "OJE V ZADKU", TAKŽE NEZAVÍRALI  VŮBEC  DVEŘE  DO  DOMU.  ASI  SI  DOVEDEŠ  PŘEDSTAVIT, JAK  ČASTO  SE  TI  PACHOLCI  NA  CHODBÁCH  DOMU  A  U  NAŠICH  DVEŘÍ   PODEPISOVALI.

radanova 17.1.2008 10:20

OT narozeniny zany a www

propásla jsem přání k narozeninám zaně i wewečku, tak jestli se neurazí přeju opožděně samý krásy a zdravíčko ať slouží i když občas klopítne a nápady ať se rojí a psaní jde od ruky, protože třeba vysmátejch www vypávění není nikdy dost 

určo jsem propásla i další přání, stále nestíhám dočítat

veram 17.1.2008 10:33

Re: OT narozeniny zany a www

Už jsem nějak dlouho nepopřála těm, co se nepřiznávají k svátkům a narozeninám. Tak pro všecky, co teď někdy utajeně slavili, posílám jednu kuklu. Chtěla bych vidět toho motýla, co se z ní vykuklí :-)

radanova 17.1.2008 11:18

Re: Re: OT narozeniny zany a www

pořád jsi krok napřed milá weram, přidávám se k přání všeho dobrého, abych třeba udˇála radost zapomenutým či utajeným oslavencům, foto kukly je ohromující, představa růžovobílého motýla co by se vykulil je lehce hororová

veram 17.1.2008 11:24

Re: Re: Re: OT narozeniny zany a www

Třeba by ten motýl vypadal nějak takhle.:-D

Ejška 17.1.2008 11:38

Re: Re: Re: Re: OT narozeniny zany a www

Milá Veram, děkuji za něžnost motýlí,VV já jsem narozky utajeně oslavila a za motýla to musím přiznat;-D

veram 17.1.2008 11:39

Re: Re: Re: Re: Re: OT narozeniny zany a www

Tak ještě jednou blahopřeji a kdypak to bylo?

Ejška 17.1.2008 12:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT narozeniny zany a www

No přece taky 12.1.;-D a poněkolikátý;-)

Fallowa 17.1.2008 13:37

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT narozeniny zany a www

Milá Ejško tajnůstkářko,tak dodatečně všechno nej,nej!R^

Ejška 17.1.2008 13:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT narozeniny zany a www

děkuji, děkuji, né že bych to tak chtěla ztajnit, ale mám v současné době málo času chodit na stránky Z;-(