21.1.2021 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

PSI: Sami doma s pánčičkou

Maďarský vižlák Rumštajn měl pánčičku jen a jen pro sebe!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Vave 19.1.2018 19:49

Rumíček byl Radovan,

že měl pánčičku sám pro sebe, a jsem Radovan, že jsi to všechno sepsala, milá Petro. Ááááá, to jsem se pobavila, děkuju uctivě a srdečně. :)

E. Šusová 19.1.2018 21:13

Re: Rumíček byl Radovan,

Aaaano ano, Radovanovy radovánky :-). Však si to taky ale zaslouží, hošíček můj hodnej, nejhodnější.

M. Crossette 19.1.2018 18:32

Rumíčkova energie...

no Petro, začínám tě podezírat, že mu ji podporuješ občasným zvlhčením jeho misky dávkou moku "pro zahřátí" :) a maskuješ to jeho "zašifrovaným" jménem. Jestli tedy néé (a že asi néé:)), tak mu paničku dočasně "jen a jen pro sebe" moc přeji. A jako Béda bych Štajnovo proskakování zdí ráda viděla. Jinak, jak jsem četla "Tupofleky", až ve mně hrklo, že jste se zase rozmnožili o další psy (když T-ky je mn.č.). Naštěstí mi to rychle došlo, kde se ty dotyčné fleky nalézají :) Moc pěkné počtení.

U nás bylo včera rána -7 !!! a bazén celý fest zamrzlý. No zamrzly asi i spoje internetu, protože nešel a zprovoznili ho až teprve odpoledne. Dneska ráno bylo už "jen" -5 a protože je krásně slunno, ledy tají, rychle se otepluje a Trixie se venku blaženě rozvaluje na prohřáté trávě.

E. Šusová 19.1.2018 21:16

Re: Rumíčkova energie...

Moc díkuju za pochvalu Maričko, to zahřeje víc, než mok na zahřátí :-) . Zkusím na to myslet, až příště půjdem tou trasou a natočit to. Tupofleky momentálně chrápou, všechny fleky na jedný hromadě a jsou to nejhodnější Fleky co momentálně znám. Dočasně, až dohárá, jdu se zastřelit. Ona jak je pošahaná, tak i v tomhle je jiná. Když hárá, je za hodnou. Mínus sedm?? Tam u vás?? To mě nikdá nenapadlo, považuju to za slunoteplý území-krzevá ty želvičky, co tam máte.

Z. Lika 19.1.2018 15:28

Ještě k té fotce s králíkem

Rumštajn loupe vokem jako úplně zlej pes! Klidně by mohl být herec, Radovan Zrzavý.

E. Šusová 19.1.2018 21:17

Re: Ještě k té fotce s králíkem

To nejni voko zlýýý, to je voko naprosto neščastný. Páč mu sebrali přítele :D .

O. Joklová 19.1.2018 15:12

video cíííííííííííííí

jak Rumík proskakuje zdí, co to je tohle zač, takhle nakousnout a neukázat????

jinak se musím přiznat, že jak jásáš když se zakusujoou a ještě u toho řvou - stokrát můžu vědět že je to hra, ale jako člověk nepsí to těžko snáším a dokonce se i při tom bojím

jinak skvělej článek zase, díky :-))))))))

O. Joklová 19.1.2018 15:13

Re: video cíííííííííííííí

jo a ta fotka u toho švédskýho stolu je vážně boží :-DDDDDD

E. Šusová 19.1.2018 15:16

Re: video cíííííííííííííí

No budu si na to muset někdy vzpomenout, až tam půjdeme a zkusit to natočit aspoň na telefén.

Ano ano, ono to vypadá jako opravdu, ale je to pořád jen hra. V Ajďulínovi je něco trochu bullpsího a oni si takhle drsně hrají, vypadá to, že ho právě vraždí, ale jen naoko.

D. Ruščáková 19.1.2018 21:10

Re: video cíííííííííííííí

No, Bedo, náš Patrik by tě chápal - dlouho se psích her trochu bál, ony ty zvuky a těch zubů kolem...))) Ale už si zvykl. Malé Katce - pokud jde o psy - nevadí nic:))

Z. Yga 19.1.2018 16:20

Re: video cíííííííííííííí

No bedulko - a to jsem přemýšlela, že zkusím natočit hrátky Erníka se Zikmundem. Ale asi si to rozmyslím, aby to s tebou neseklo o zem a já tě neměla na svědomí (:o))).

Jinak i naši psi se hrají velmi hlasitě - Brůča Ernesta zakusuje do krční tepny (asi skrytý upír). Erník je trdlo, ten ji zakusuje do ocásku a ještě velmi jemně, takže i u nás je větší drasťák Brooke. Ovšem Erník je hlasitější ... nejhlasitější je Zikmund.

O. Joklová 19.1.2018 19:04

Re: video cíííííííííííííí

šišmarjáááááááá Ygo, jestli Erník popadne celou Zikmundovu hlavu do tlamy, přitom hlasitě vrčí a obnažuje horní zuby, tak by mě klepnout opravdu mohlo

hele kompromis - natoč Erníka s Brůčou, i když taková prokousnutá krční tepna je taky něco... Erník má mé sympatie když "zakusuje do ocásku a ještě velmi jemně" :-)))))))

Z. Yga 19.1.2018 19:58

Re: video cíííííííííííííí

Nene, je pravda, že na budku dostává Ernest - Zikmund je frajer a do polívky si foukat nenechá. A dneska se dokonce hnusně tvářil na Brooke, jenže Brooke nahodila pokerový výraz, tak jsem je radši rozsadila.

Z. Jenny 19.1.2018 15:01

Rumíček

si krásně užil paničku i kamarádku a Talinka zase pánička, óó, to byl povedený víkend. Dobře vám to všem klape, to se hned pozná.Věčný optimista a vděčná psí slečinka. :-)

Náš Daníček byl vykastrovaný už když jsme ho přitulili u nás a jak tak stárnul, touhy zůstaly. Když hodlal ztécti háravou Áju, tak z ní chudák vždycky spadl. Dokonce jsme museli dámu ukočírovat, páč ho vehementně sváděla. No, už jen vzpomínám. Holky to každou chvíli čeká, to zas bude návštěvníků před barákem.

E. Šusová 19.1.2018 15:09

Re: Rumíček

Jenny - vděčná psí slečinka vypadá zcela jinak než Tali :D :D to nejni dobrej příměr :D :D .

Vděčná jsem zatím jedině já, a to za to, že ho zatím nesvádí :D .

Z. Inka 19.1.2018 13:42

moc Tě obdivuju

jak zvládáte hárání, je to určitě i o tom, že mají hodně práce a zábavy a tak je to pnutí menší. I když s Mařkou by to byl problém, ona navíc ty kluky přímo irituje, stojí, čučí a jemně pokvikává...Z toho bych se zbláznila dokonale

E. Šusová 19.1.2018 13:51

Re: moc Tě obdivuju

No ona je Tali ještě telátko, ona úplně podle mě zatím ještě neví. I proto je to doteď snažší. Ale jsem ráda, že se podařila aspoň nějaká výchova, protože kdyby bývala byla hárala hned v začátcích, kdy nerespektovala vůbec nic a nikho a nikde, tak to jsem se šla oběsit. Dneska třebas poslechla a šla na místo i při povelování přes zavřený dveře. Si myslela, že jí nevidim přes to sklo či čo :-D a místo pobytu na pelechu vartovala u futra. ale poslechla a to je příjemný zjištění, že i když nejsem viditelná, tak povel splní /blbě sice, páč seděla jen na krajíčku :-D , ale přece/

O. Joklová 19.1.2018 15:09

Re: moc Tě obdivuju

"stojí, čučí a jemně pokvikává" - už si ji představuju, to je sladkýýýýýýýýý

A. Bytová 19.1.2018 13:32

Petro,

tak mi napadá, nešel by Rumoš třeba nějak zapojit do zásuvky? Že by třeba svítil nebo mixoval brkaš, či tak nějak něco, protože mi ta jeho energie přijde dost nevyužitá. :D

Z. Inka 19.1.2018 13:44

Re: Petro,

fantastický nápad!

E. Šusová 19.1.2018 13:48

Re: Petro,

Abyt :-D :-D co brkaši, on má tolik energie, že by ho člověk mohl připojit na takový ty metly, co míchaj v těch obřích kyblíkách omítkový směsi, lepidla na dlažby a tak :-D a teď kór je z něj energetik. a jak je furt pozitivně naladěn, tak mrská tím ocáskem v takový frekvenci, že to se teda nevidí.

A. Bytová 19.1.2018 13:58

Re: Petro,

Tak ocáskem třeba koberce by mohl energetik vyprášovat. :)

E. Šusová 19.1.2018 14:07

Re: Petro,

ááno ááno, on pelíšky zatím naklepává. každého božího rána, když se vítáme a já mu jdu hladit pupík. Leží na bůčku a tříská s ocáskem, až roztoči lítaj :D a teď fakt s takovou intenzitou, jak je nadupanej celej z toho hárání, to je fakt kadence. Seděl mi včera na klíně a mydlil s ním do mě :-D.

T. Zana 19.1.2018 17:51

Re: Petro,

Rumíček Azurit :-)))

Z. Lika 19.1.2018 12:15

Ještěže máte ten bazén

Teda měli jste. No prosím, k čemu všemu se hodí - i k zaměstnávání háravky. Po takovém zápřahu by neměla mít ani falešku - nebo na ni trpíte?

Rumštajn je fakt zlatý pes, veselý a milý Blažej Radovan Vrtichvostý, články o té vaší dvojce mi vždycky vylepší náladu. Je bezva, že mu děláte radost, stejně jako on vám :-)

A Talince blahopřeji k úspěšnému myšímu víkendu. Ohaři asi nenorují, že? Mám ale tušení, že se pletu :-)

Přeji vám úspěšné přežití "těch dnů".

E. Šusová 19.1.2018 12:22

Re: Ještěže máte ten bazén

Pleteš, pleteš, Tálie je typickej norník. Jen trochu přerostlej :-) . Však se jí taky snažíme vést k tomu, aby si uvědomila, že je ohař a ne józefpšík. U ní zatím neúspěšně- jako se vším ostatním :-D .

No on to není bazén v pravým slova smyslu, já tomu tak říkám, je to nově postavený OBŘÍ vyvýšený záhon, který mi Brtník začal loni budovat z cihel. Když to dostavěl, vypadalo to - prázdný - jako docela velký bazén, ani ne bazének :D . No a zavozit a zaplnit to, to je něco. Takže si oba mákli.

Tali zatím nějaký psychický výkyvy při falešce neměla, zato měla od hárání k hárání veliký nalitý cecíky a byla trochu za kńoura ukňouranýho, ale to prozatím bylo všechno. Uvidím. Mám zapsaný název homeopatik, musím sehnat maliník a bude pít maliníkovej čaj. Rumíček je můj hošíček zlatej, sladkej a roztomilej. Je to takový vižlí díťátko :-) .

No snad to přežijeme v pořádku.

Z. Lika 19.1.2018 14:04

Re: Ještěže máte ten bazén

Správně, maliník je na kojení :-)

E. Šusová 19.1.2018 14:08

Re: Ještěže máte ten bazén

no to jsem se právě divila - že se dává na kojení a před porodem, pro hladší průběh a u fen se používá s úspěchem na řešení falešky - to mi přišlo jako trochu v rozporu.

Z. Lika 19.1.2018 14:12

Re: Ještěže máte ten bazén

On nějak srovnává hormony, to bude ono.

E. Šusová 19.1.2018 14:41

Re: Ještěže máte ten bazén

aha aha, díky moc. teď ho jen sehnat, předtím jsem dávala ze zahrady čerstvý a bohužel neinteligentně neusušila.