Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

Po trimování si jeden vždycky odváží úplně cizího psa ;-);-D

ZJ

Kessinka je moc líbivej pejsek! Já bych jí ten kožíšek nesundávala, má hezkou barvu, jenom bych zarovnávala hlavičku a tlapky. Ale já bych... do toho nemám co kecat a i chlupů zbavená Kessinka je pořád Kessinka, tak co!:-)

Foto

Hezky si Kessinka užívala, společensky žila.

Oškubaná byla náramně, ale ono už to asi zarostlo, že :-)

Pobavila mě ta fotka s kelímkem od jogurtu - mám podobnou s Meg, která je velká zhruba jako Petřin Rumíček, halt úzký čumák ;-)

Foto

L29i63k63a 62L76i96k13a

4. 6. 2024 8:15

Beruška brzozasestřapatá, snad jí nebyla zima! Snad to trimování aspoň nebolí, to by se snad ozvala...? Jinak moc děkuji za hlášení a už mohu prozradit, že se můžeme těšit na podrobnější referát o madeirském pobytu z méně tradičního pohledu :-) Díky za nákuk na Rumíčka, musím Petru zmermomocnit, ať pustí zrzavý chlup i sem na Zvíř V

E. Šusová

4. 6. 2024 9:49

Petra se velmi stydí, když jí vůbec nedošlo, že měla dát vědět. Budiž mi omluvou velkou, že jsem byla hyn z toho, že tam budou lidi a já budu muset mluvit a číst a ...... tak jsem to nikde moc neříkala ;-D

Liko - Cokoliv je na zrzavcích k dispozici, cokoliv. Mám to i ve smlouvě s paní nakladatelkou, že Zvířetník je místo, kde vždy budou moje články, starý i nový.

E. Šusová

4. 6. 2024 7:39

Aaa dobré ráno s Kess - to se při úterku hodí. Mám Zdeno vyřídit od Fifi ze Zrzavců, že moc ráda čte Tvoje povídání o Kess, tak si dneska zse pošmákne! Lidi jako paní v salůnu mě fascinují - kdyby jí takhle bez domluvy někdo upravil psa, asi by se dost cukala :-(

JB

J11a52n46a 93B93u

4. 6. 2024 8:45

Taky mě fascinuje, jak nedají na přání majitele.... vždyť to není na výstavy....

ZM

Z20. 92M11a53t79y58l11d67a

4. 6. 2024 7:00

Kavalíři se nestříhají, jen se lehce doupravují... takže jsem zastřihla chlupy dole na uších, rousy na packách, chlupy na zadku kvůli hygieně a lehce zkrátily záclonky na bocích, aby je dámy netahaly skoro po zemi. Výstavní kusy to mají jinak, mě vadí ty přírodniny ve všem. Jo a vystříhala jsem vnitřek uší poté, co jsme byli letos první zákazníci s osinou.

Trimování by se jim tutově nelíbilo...

Foto

hezké úterý s Kessinkou všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

krásné povídání o životě posledních dní. Trimování a stříhání se nás netýká - ale zase jistě máme mnohem víc chlupů v domácnosti.

Nejsevernější kusy našeho státu jsou krásné - okolí nejen Poustevny, ale i Lipové, Lobendavy, Šluknova, Vilémova... jsou to místa úžasné přírody i smutných osudů míst, která se opět probouzí k aktivnímu životu. Možná se donutím naše jarní výlety Lice poslat... třeba Fukov nebo sv. Jáchym se sv. Annou či kalvárie Království... si to jistě zaslouží.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz