5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

PSI: Cane corso - Výchova a výcvik

Jací jsou lidé, zeptalo se dítě? Dobří a zlí, řekl pes. Jací jsou psi? Dobří a dobří, řekl pes.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Xerxová 5.10.2007 14:46

Re: Připojuji se

A ty nee krupicovou kašičku?? :o)

Jinak držím palce TLP u zkoušky, určitě to zvládne a v úterý večer přeji krásné bezproblémové sžívání starousedlíků s nově příchozími...

Li 5.10.2007 14:28

Přeji

krásný víkend ;-)

Xerxová 5.10.2007 14:47

Re: Přeji

Tobě i všem ostatním též.

Já si tady uklízím a vařím a nějak mě to nebaví. Asi to bude tím sluníčkem venku.

MaRi 5.10.2007 14:57

Re: Re: Přeji

sluníčko???  Co to je???? ;-(

Xerxová 5.10.2007 15:20

Re: Re: Re: Přeji

Opravdu - ráno lijavec, ale teď už delší dobu babí léto. Betka se válí na zahradě a já... uklízím...

zana 5.10.2007 18:26

Re: Re: Re: Re: Přeji

Tady vylezlo až po pátý, ale svítí moc pěkně:-)

Beda 5.10.2007 11:57

paní Sehnerová

to je ale krásné povídání, jako vždy psané s velkým citem a pochopením pro pejsky, jejich osobnost, jejich duši - velké díky!!R^R^VVVVVV

Štětinka 5.10.2007 11:32

téda

mě tohle plemeno v podání pí Sehnerové okouzlilo. Jestli je to všechno pravda8-o, byl by pro mne ideální, teda až na to, že bych se ho v zimě bála nechat třeba přes dopoledne venku, jako to dělám se smetákama. :-)

Za Bena nám tu chybí nějakej hlídač ( a mazlík pro mne;-)), ale už jsme se rozhodli, že holky hlídaj dostatečně. Škoda;-(

zana 5.10.2007 10:44

cane corso

A abych nezapomněla, ten článek je jako vždycky náramnejR^R^. Moc ráda je čtu!

Štětinka 5.10.2007 12:16

zano

hádej, co jsem vařila!? ;-);-D

párek s kaší (dneska je mi zase krapet na prd, jsem nějak utahaná)

zana 5.10.2007 12:42

Re: zano

Chudinko, ono jsou tyhle chorůbky prevít. 

A že párek s kaší moc nebolí?;-D;-D;-D Hele a co rejžovej nákyp? Jedli by ti to? Je to naprosto nekousací a - když to uděláš ze sušenýho mlíka - tak s tím moc práce taky není.

Štětinka 5.10.2007 13:14

Re: Re: zano

zani, táta nejí sladký, ale díky za tip, až tu nebude, vypotím ho.

Včera jsem se vzmohla na vdolky, teda nebyly moc velký tak 5-7 cm, ale kluci, ti tři malý kluci snědli asi 25 ks. Zadělávala jsem z kila mouky a večer manžovi zbylo jen pár kousků k přičuchnutí(já je nemusím, tak mě z počtů vyluč) ;-D

Teda, už mi tu začíná chybět mlsotník, dlouho nebylR^

Štětinka 5.10.2007 13:15

Re: Re: Re: zano

*malí :-/

zana 5.10.2007 13:59

Re: Re: Re: zano

Taky mě to tuhle napadlo. Asi bysme se měli/y;-) nad sebou zamyslet.

Já taky píšu malý kluky - a proč ne, podle vzoru pěkný kluky;-D;-D

zana 5.10.2007 14:00

Re: Re: Re: Re: zano

ééé malý kluci - pěkný kluci;-P;-P;-P;-P

Štětinka 5.10.2007 14:04

Re: Re: Re: Re: Re: zano

š já vařím vše originál... :-/;-Da co ne, tak jsou to klasické recepty, co známe všichni

zana 5.10.2007 10:32

trochu O.T. - CD

Přiznávám, že mi hanebně dlouho trvalo, než jsem dala dohromady ta CD z coursingu. Teď už z vás asi nic dalšího nevyrazím;-), ale začalo mi vrtat v hlavě, jestli by nebylo šikovný, přidat k romu fotky z pražského srazu a z naplánovaného Brnění.

A pak z toho udělat něco jako Fotozvířetník 2007.

Co myslíte???

Vave 5.10.2007 10:38

Re: trochu O.T. - CD

Éééééé, Zano, ze mě bys mohla vyrazit (třeba i duši!), vždyť já jsem Ti neposlala vůůůůbec nic! Fuj, hanba, ostuda! :-/

Mám se nějak napravit?

zana 5.10.2007 10:51

Re: Re: trochu O.T. - CD

No bylo by to od tebe hezký;-). Já vím, že od pár lidí nemám a prostě se mi nechtělo se snažit to z vás vymlátit;-D;-D;-D.

Takže když se napravíš, budu potěšená a budu si to na tebe pamatovatV.

Malé množství beru mailem, na větší bychom se dohodly na CD nebo ...ééé už jste někdy napsali slovo fleška?8-o8-o8-o vypadá to jako pleška;-P nebo flaška;-) ... ale zase psát flash disc - to si přijdu dost jako pako..

No nic, Vavísku, dej vědět, jak to vidíš, jo?:-)

Vave 5.10.2007 11:13

Re: Re: Re: trochu O.T. - CD

Já tomu, prosím, říkám "prstíček" a nosím to pořád v kabelce, většinou je to plné fotek. :-) Ale nevím, jestli Ti tato informace nějak pomůže. ;-)

zana 5.10.2007 12:44

Re: Re: Re: Re: trochu O.T. - CD

Hm...nepomůže;-DNavíc můj vypadá silně neprstíkovitě, koupil mi ho synek a je děsně techno;-) (teda ten ... flešák ... vlastně oba;-D;-D)

Beda 5.10.2007 11:17

Re: Re: Re: trochu O.T. - CD

zano, vymlátit snad přímo nééééééé, ale vyrážej, vyrážejR^ ... myslím jako - nějak se zkoušet "vnutit", připomenout... někdo prostě opravdu jen zapomene:-/ a např. mně by bylo dost (hodně) líto, kdyby se nesešly všechny fotky (nebo aspoň možné maximum):-(

podle "hadů" jsou k dispozici fotky minimálně od 12 (resp. 13) lidí + pes Jíra... toho počítám zvlášť, nikoli jako "nezvířetníkovéhoů, ale proto, že těch jeho fotek jsou opravdu mraky;-P

Beda 5.10.2007 11:53

autoři fotek

tak schválně - co vím já:

1.EvaP,   2. Beňa st.,   3.tosca,   4.RenataE,   5.ri,   6.Xerxovi,   7.Julča,   8.zana (hihi),   9.Vave,   10.dalmatin,   11.veram,   12.Zuzka,   13.Medvěd,   14.přítomná pí veterinářka,   15.pes Jíra

kdo z nich ti fotky nedal, smím-li se zeptat?

Medvídek 5.10.2007 12:11

Re: autoři fotek

Jen technická poznámka - pes Jíra je jestli se nepletu profík a tudíž jeho fotky by mohly podléhat něčemu jako autorská práva....fakt nevím, ale pozor na to.

zana 5.10.2007 12:40

Re: Re: autoři fotek

Medvídku, já jsem požádala Blážu, jestli by se ho zeptala, jestli bysme mohli jeho fotky mít na památečním CD, a on řekl, že jo. Problém je, že nespecifikoval jako že jak. To se bude muset ještě doladit.

Ale, lidičky, já jsem se vás na něco ptala;-D a vy  mi nic neřeknete. Chcete samotný coursing s pejskama, nebo včetně obou setkání, takže by bylo víc lidí???

Beda 5.10.2007 13:30

Re: já jsem se vás na něco ptala

ta dobře, já ti teda "zahlasuju"R^ ... za sebe - preferovala bych čistě coursingové CD

PROČ? Zvířetník 2007 by pro mě měl zahrnovat (rychle lovím z paměti) ještě hrnečkování, dvě ZOO, ta setkání (bude i moravské) a možná jsem ještě něco zapomněla... bylo by vůbec možné dát to dokupy???

ad pes Jíra - on má na každé fotce cosi jako imprint, prostě svůj podpis, takže s copyrightem problém není (navíc souhlasí)... ale je jich hrozně moc a jsou veliké, vešly by se vůbec????? neumím si dost dobře představit klíč, podle kterého by se z nich dělal nějaký výběr... ale třeba se pletu a ten objem není až tak veliký...

zana 5.10.2007 14:03

Re: Re: já jsem se vás na něco ptala

Díky za názor:-)

Co se týče psa Jíry - nevím, resp. hlavně nevím, jestli to tak vůbec chtít - ono totiž ty naše fotky jsou děsně pěkný do chvíle, kdy se podíváš na ty jeho. Prostě profík, ty naše jsou amatérský, ale focený s láskou - a tomu obvykle dávám přednost. Blbý je, když jsou vedle sebe s těma profesionálníma...

zana 5.10.2007 12:35

Re: autoři fotek

Bedo, já to mám v práci, tak pokud na někoho zapomenu, tak nechť se prosím rozhořčeně ohradí;-DVV, ale je to podle pravidla, že všecko je jinak. Takže prásknu, že:

EvaP - nedala, Beňa st. - nedala, Tosca - nedala, RenataE - nedala, ale jsme domluvené, že dá na vyžádání (mohu požádat?;-)). Xerxová - dala, Julča - myslím nedala, zana dala, to je moc hodná holka;-D, Vave - viz výše, Dalmatin - dala, Veram - dala,  Zuzka nedala, ale jí odešel PC, tak nemá co dávat, Medvěd nedal, ale ani nezamítnul, pí vet. nedala ale nebyla oslovena, pes Jíra souhlasil, ale není mi to jasný technicky. Naopak dal jiný Honza, který na Hadech není, Ri dala dtto ... a ještě někdo dal, ale já fakt z hlavy nevím a moc se omlouvám. Já to doplním a upřesním po neděli, jó?V

RenataE 5.10.2007 17:58

Re: Re: autoři fotek

zani, někdy v noci na to sednu a pošlu po částech mailem výběr, zdechla mi vypalovačka a v práci se mi nechce s tím prudit

zana 5.10.2007 18:25

Re: Re: Re: autoři fotek

Jo, to bude príma, díky:-)