17.9.2019 | Svátek má NaděždaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PŘÍRODA: Já a můj zvěřinecŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 23.4.2006 19:27, přehled diskusí

..to TY..:
Autor: Jindřich Sesi@Riki Datum: 23.4.2006 10:35

..to je pro všechny,prosím..

milý Jindřichu a spol.:
Autor: zana Datum: 21.4.2006 21:42

je to moc krásné povídání. Připomnělo mi našeho křečka. Vždycky jsme ho na noc pouštěli proběhnout, měl žebříček , po kterém ve volném čase mezi kutáním díry do stěny od ložnice, přehryzáváním drátů a jinou užitečnou činností vynášel z domečku jídlo a jiné věci, které stěhoval za skříně na místa, která uznal za vhodná k bydlení.

..zvěřinec..:
Autor: Jindřich Sesi@Riki Datum: 21.4.2006 13:29

..pěkný pátek a ještě hezčí víkend všem R^..

..dík za pochvalu,přetlumočím to i spolubydlícím:-D..

..ten fták by měl být :amazoňan zelený(hvízdavý)..

Milý Jidřichu,:
Autor: Vave Datum: 21.4.2006 13:27

píšete o svých zvířátkách moc krásně a mně moc chybí Vaše častější příspěvky o Vašich pesách. :-)

Re: Milý Jidřichu,:
Autor: Jindřich Sesi@Riki Datum: 21.4.2006 13:30

..začne se víc chodit do přírody,určitě bude co psát..

Re: Re: Milý Jidřichu,:
Autor: Vave Datum: 21.4.2006 13:49

Už se moc těším! Krásný víkend s krásnými procházkami!

Jindřichu,:
Autor: Hanča Datum: 21.4.2006 10:13

Vy se tedy doma opravdu nemůžete ani chvilku nudit a když to u Vás štěká, zpívá a píská (představuji si, že pískomilové pískají, nikdy jsem se s nimi blíže neseznámila), tak musí být obzvlášť veselo.

:-))):
Autor: Hela S. Datum: 21.4.2006 8:46

Jindrichu, to je fajn, že jste konečně napsal o tom svym zvěřincu. Úplně Vám ho závidím. S ftákama musí být sranda a pískomilové jsou úžasná zvířátka. Já je teda doma nikdy neměla, ale kamarádce jsem pro ně nosila od koní seno (to bylo v době, kdy se seno nedalo koupit v každém supermarketu). Vždycky říkala, že jsou ze sena nadšení. Takže já si pískomila okamžitě spojím s požadavkem na seno ;-D

Re: :-)))..seno..:
Autor: Jindřich Sesi@Riki Datum: 23.4.2006 10:26

..milá Helo..

..seno je fajň,ale hodně se zněho práší..Riki je zřejmně alergik,a pčíká..dávám piliny,houby hobliny hodně vysušené..přidam vatu a rolky z hajzlik papírů..fajň kombinace,myš hryže rolku a doplňuje si hnízdo(sakra,hnízdo??)doupě,fakt teď nevím..vata na sebe nabali hobliny a líp se to uklízí..já vím,bo to moje práce..písek stačí raz za týden vyměnit,ať je pro myš sypká..pere si v ním i kožíšek..

..ftácí robí jen bordel,mávaj křídly a všechno lítá ven i když sem dal z plexiskla(25 na výšku)ochrannou bariéru..a ještě si při tom hvízdaj,no někdy o nerv,věřte..

..u nás krásny čas,tak sotva dopiji druhé pivo,tak dem na dlóóóúhou procházku..voni vyvětraj a já dostavám hlad(na nové pivo)..tak trávime víkend..myslim si,že sme banda spokojených hihihi..

..pěknou nedělí..

Re: :-))):
Autor: Jindřich Sesi@Riki Datum: 23.4.2006 10:32

..Heli..

..nikdo se na mne nezlobte!..neumím vykat,mne naučili,že TY!!..

..zkouším se poddát,ale gdybi mi ujela huba,tak se prostě na mne nezlobteR^..tam kde kecám,tak furt TY,fakt se budu snažit..

..sem JindraV..

Re: Re: :-))):
Autor: zana Datum: 23.4.2006 19:27

jindro, paráda. Tz dlouhý procházky jsou zdravý, o tom žádná;-D

Jindřichu:
Autor: Lída Š, Datum: 21.4.2006 8:16

díky Ti za krásné ranní počteníčko;-) Pískomily mám ráda, líbí se mi , a dlouhá léta jsme je měli v práci pro radost. Docela mi teď chybí.

správná rodina:
Autor: Lenka od Sáry Datum: 21.4.2006 7:57

Koukám, že jste taky pěkně vypečená rodinka. My kromě Sáry (včerejší příspěvek) máme papoucha (taky jich bylo více, ale tenhle zatím vydržel), rybičky a další havěť. Lidi jako Vy mě moc baví. Jen tak dál R^

Jéjda:
Autor: Alča Datum: 21.4.2006 7:05

tolik zvířátek!  8-o            Vy se máte!:-D

Připomněl jste mi mého kamaráda, také Jindřicha, který měl doma dlouhá léta papouška Pepu. Vypadal úplně jako ten Váš na fotečce a co oni dokázali vyvádět spolu za lumpárny, to jste neviděl! Jejich panímáma byla mockrát na infarkt a ti dva vždycky dokázali vymyslet nějakou novou taškařici. I běžné návštěvníky zarazilo, když přišel otevřít dveře chlap jako hora, kterému z roští na hlavě uličnicky vykukoval zelený ptáček a roztomile volal: "co u nás pohledááávááš ty přřříšerrro?"

Re: Jéjda,:
Autor: Lenka S. Datum: 21.4.2006 12:17

to musela být nádherná situace pro každého, kdo rozumí srandě. Já doma chovala  džungaráčky, ale zdrhali při se bemenší příležitosti  a za jakékoliv situace. Takže se u nás často pořádaly lovy beze zbraní a i  po několik dní za sebou. Toho prožitého strachu o  jejich život, když je doma psík, to si určitě dokážete představit. Teď mám jen psíka, ale klid nemám, nemyslete si. On dokáže taky ledacos.