5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

POVÍDKA: Vánoční čas akvaristy Boublíka

Pro pana Boublíka se již dávno zúžil svět ve kterém žil na jedinou, leč útulnou místnost. Byla součástí garsoniery s veškerým příslušenstvím.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 23.12.2006 7:12

Re: Re: No nedá sa.

v rámci mimikry občas použiju vašich domorodých tvarů - hele a mám si dneska vzít tu sukýnku z banánů nebo tu z lebeček?;-D;-D8-o;-D

Jakub S. 23.12.2006 10:12

Re: Re: Re: No nedá sa.

Z lebeček našich politiků. Praštit, vyvařit, vysušit, dát na provázek. A je. A bude. Tož to by bylo řešeníčko! Kúrňa...

zana 23.12.2006 21:03

Re: Re: Re: Re: No nedá sa.

Hele, já jsem velká ženská. Myslím, že aby to vypadalo dobře, tak by se ty lebky měly vysušit, aby se zmenšily tak na půlku. A ;-Dměly by bejt tak ve dvou řadách ... no, ale zdroje jsou, že;-)

Zkumavka 22.12.2006 6:45

Vzácný pane Růžičko,

opět nádherné pohlazení ,tentokrát vánoční.To je fakt pohoda,kterou všici potřebujeme.

Proto se musim připojit k Vave ,zůstaňte s námi,vaše psaní by nám všem moc chybělo.

Klidné svátky,pohodičku a hodně lásky!!VVVR^

Vave 22.12.2006 6:09

Milý pane Růžičko,

děkuju Vám za krásný vánoční příběh, i za všechny ostatní příběhy, které jste nám vyprávěl během roku. Ať už byly spíš detektivní, hororové nebo jen takové "obyčejné", vždycky byly nesmírně lidské. VV

Přeju Vám krásné a veselé Vánoce a v novém roce jen samé dobro. A prosím, zůstaňte nám i nadále věrný, kdybyste sem nechodil, moc byste mi chyběl. VV