14.5.2024 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

POTKANI: Víte, starám se o 59 zvířat

Padesát devět? (třicet šet?, čtyřicet pět?) udiví se jeden každý z těch, se kterými si o zvířatech povídám.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hana W 13.6.2008 14:22

Jakube

Dyt ja jsem ti zapomnela blahoprat8-o8-o8-o Takze vsechno nejlepsi, usmev na tvar, pokoj a mir v srdci a jedeme dal, ze jo? 

Beňa st. 13.6.2008 14:38

Re: Jakube

Já se sem s dovolením přilípnu s přáníčkem pro Jakuba. Všechno nejlepší a ať se daří! :-)

Jakub S. 13.6.2008 16:04

Aj vám oběma (nebo všem).

To je velice pěkné: pokoj a mír v srdci - a jede se dál. Co víc koneckonců?

veram 13.6.2008 14:09

problémy s poštou - pro Jakuba

Koukni se k Ptačím koupadlům, napsala jsem tam něco o poště

JanaM 13.6.2008 13:21

Potkánci

jsou nádherní;-D. Zrovna tento týden jsem přemlouvala rodinu, že jeden malý potkánek by se domů vešel - syn prohlásil "krysu néééé" a pejsek se jenom mlsně olíznul:-/. Takže nic;-(.

baty 13.6.2008 12:47

Jakube,

Špét a Brdoch  a já  a manžel přejeme všechno nejlepší k narozeninámVVVV:-):-):-):-)

terra 13.6.2008 13:25

Jé, baty,

Špéta a Brdocha už jsem dávno neviděl (tedy - neslyšel...), naposled od dědy:-D Zdravím a mávám.

Hanča 13.6.2008 13:34

Re: Jakube,

A to je dobře, že se ještě gratuluje, tak já taky : Já malé poupě - no to už dávno ne, tak radši jinak : Všechno nejlepší, milý Jakube, a ať je Ti tady s námi a vůbec na světě dobře!

Jakub S. 13.6.2008 13:44

No nazdar a ďýk!

No tak - poupě už snad nejsi, ale jak jsem viděl, tak krasavice inteligentní docela jó!

A terrovým a na Slovaňák všecko jak mně, to vám vzkazuje od krásně studeného želatinového dortu se spoustou jahod, který mi (celý!) dala rodina mého tunajšího bráchy, nejvzdálenější tuzemský rum, teda člen, co se mně to píše - Frojde, Frojde... a ovšem dámy - členky jsou eště o trochu dál, asi.

radanova 13.6.2008 15:26

Re: No nazdar a ďýk!

vše nejlepší k narozeninán a ještě hodně jich Jakube

Jakub S. 13.6.2008 23:09

A další - ďýky.

Ano - mnohé šťastné návraty dne, jak pravijú ty hlúpé překládače. Šak co do nich. Aspoň zme pořád za chytré my!

Dede 13.6.2008 11:50

jen na chvilinku :))

Lucko, skvěle! Myslela jsem na tebe od šesti ráno, to ti už muselo být ouvej ;-), ale teď jásej, raduj se, tanči a směj se! Je to jedna z chvil v životě, kdy to nemůže být lepší ;-D Ono to bohužel časem přejde, ale dnešek je prostě VÍTĚZSTVÍ!V R^

Jakube, všechno nejlepší, užij si to a hlavně na nás nezapomínej V:-)V

terra 13.6.2008 11:40

Zcela OT: pro zenové kočky

a zvláště pro kočku Judith od protinožců. Našel jsem tu knížku o zenu pro kočky, na jejíž název jsem nebyl schopen si vzpomenout (diskuse pod posledním dílem tarotu). Jmenuje se "Zen pro kočky - učení kočičích Mistrů zenu dle intuitivního záznamu Alfreda Birnbauma a Riku Kanmeje (autoři). Ilustrace J.C.Brown. Originál vyšel  v nakladatelství Weatherhill Inc. 1993 a česky v překladu Zdeňka Haštaby v nakl. Pragma, Praha, 1995. Bohužel, citovat se z toho moc nedá, text bez obrázků (ve stylu japonských tuší) většinou nemá ten správný smysl - konec konců, je to ZEN... Je to malé, s láskou vymyšlené a kočekznalé čtení. Tak to byl můj malý zvířetnický dluh;-)

Judith Saebel 13.6.2008 14:32

Re: Zcela OT: pro zenové kočky

Terro, moc děkuju.  Pokusím se ji dostat, i když asi budu muset jít přes antikvariáty. 

veram 13.6.2008 15:05

Re: Re: Zcela OT: pro zenové kočky

Tak na Amazonu to (v angličtině) mají a dokonce se můžem do ní kouknout. Hele.

baty 13.6.2008 15:19

Re: Re: Re: Zcela OT: pro zenové kočky

Ta kreslená kočka je neskutečně kouzelně komicko neodolatelná

terra 13.6.2008 15:33

Re: Re: Re: Re: Zcela OT: pro zenové kočky

Baty, tam je spousta podobných skvělých obrázků...

terra 13.6.2008 15:24

Re: Re: Re: Zcela OT: pro zenové kočky

Veram, to je ono! Můžeš mi důvěrně sdělit, kam by se před tebou mohla informace schovat, aby si ji nenašla?R^

veram 13.6.2008 15:56

Re: Re: Re: Re: Zcela OT: pro zenové kočky

zalistovali jste tam? aspoň tři obrázky tam jsou - mě se líbí nejvíc ten poslední

zana 13.6.2008 21:18

Re: Re: Re: Re: Re: Zcela OT: pro zenové kočky

to je krása, to je krása!!!!

terra 13.6.2008 15:57

Re: Re: Re: Re: Zcela OT: pro zenové kočky

Au - omlouvám se - abys ji nenašla. Přepisoval jsem větu a vznikla tahle hrůza8-o

Eva B. 13.6.2008 11:38

to jsou myšatky krásnýýýýý :-)

hady sice obcházím uctivým obloukem, pavoučky taky ( tedy kromě správců IT sítí ),  ale pro myšatky mám opravdu slabost.. Lucienne, piš a piš, prosím :-)  a fotečky, prosíme , hodně foteček, ano???

Matylda 13.6.2008 11:34

Dostala mě ta pratchettovská poznámka

o trpasličí pochoutce- krysách na špejli. Kečup je nutný. V Ankh-Morporku, civilizační žumpě, t.j. souhrnu všeho nejhoršího, co lze ve velkoměstě najít, psali uasazení trpaslíci domů- přijeďte a přivezte si vlastní kečup. Krys bylo totiž dostatek.

EvaP 13.6.2008 12:55

Re: Dostala mě ta pratchettovská poznámka

Matyldo a co teprv trpaslici chleba ;-D;-D

Lucka 13.6.2008 11:32

MÁÁÁÁÁÁÁÁM TOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jsem dneska tu poslední státnici udolala a udělala:-D ..děkuju všem Zvířetníkům za palečky, moc mi to pomohlo! VV

Vave 13.6.2008 11:35

Re: MÁÁÁÁÁÁÁÁM TOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!  velikánské blahopřání milé LucceVVVVVV - a taky nám všem!  Páání, lidi, už jste viděli internetovou rubriku, která má svou osobní paní doktorku veterinářku?  8-o;-);-D;-D;-D

Karolína 13.6.2008 11:35

Re: MÁÁÁÁÁÁÁÁM TOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

;-DVV:-DHURÁÁÁÁÁÁÁ! Moc Ti to přeju a moc gratuluju!!!!! Krásně si to oslav, to se má!VV:-)VV

YGA 13.6.2008 11:36

Re: MÁÁÁÁÁÁÁÁM TOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Však my jsme všichni věděli, že to uděláš - takže překvapení se nekoná ;-D;-D. Posílám velké gratulace a objímání a celování na čelo a tak vůbec - hip hip hurá.

Eva B. 13.6.2008 11:40

Re: MÁÁÁÁÁÁÁÁM TOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

super!!! celá smečka z Tříkočičína gratuluje a mává pacičkami!!!R^R^R^

Olčava 13.6.2008 11:48

Re: MÁÁÁÁÁÁÁÁM TOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

No už jsem byla jako na trní, tak HURÁÁÁÁ!!!!!!R^

Tak teď ještě Monika R^R^