4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

POTKANI: Radarová základna

Líbilo by se ti pro tu černou potkyšku od Besipky jméno Damkina? Ptá se mně Kojot. Už totiž několik měsíců toužím po černé potkyšce a dyndám a dyndám, až jsem vydyndala.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jenda 26.5.2008 16:18

Re: S těmi bohy

Mohlo by byt hur. Proste Kecal :-)

Jen aby mu nevyrasilo peri.

Medvídek 23.5.2008 7:42

:o)

Já měl jednu Algernon a ostatní jsem pojmenovával po ovoci. :-)

EvaŽ 23.5.2008 14:40

Re: :o)

a byl tak chytrý, jako literární předloha? Jen doufám, že mu teď nenosíš růže?;-)

Xerxová 23.5.2008 7:32

jména

se jmény je švanda. My jsme přízemní - ale i tu Betu jsme vymýšleli dost dlouho. Měli jsme možnost volby jména na B - od chovatele měla být Butterfly a ještě jedno jméno (to si nepamatuji) k tomu... Koneckonců bráška je Banderas Antonio ;-P. A tak jsme jméno zkracovali a zkracovali...

Potkánci jsou pěkní, doufám, že ještě nějaké drby z jejich rodinky uslyšíme

Matylda 23.5.2008 10:19

Re: jména

Můj dědeček tvrdil, že zvířata nesmí mít lidská jména a šílel z toho, pro mě byl králičí samec Ferda a psa- nalezence, co jsem jim přitáhla do baráku, jsem dovedla i se jménem Tereza. Já si myslím, že každý dle svého gusta, tak proč ne Raketová základna? Jméno Raketka by potkánkovi určitě sedělo.

štětinka 23.5.2008 14:16

Re: Re: jména

my měli v kravíně jednu rychlou kravku, co perfektně dojila. Říkali jsem jí Raketa, druhá byla malá a kulatá - Fazole, jednu, co furt dělala takovej ksicht a zvedala horní "pysk", pojmenovali Ukrajinci Mordáňa (morda - ksicht),...

alimo 23.5.2008 7:21

hezké a úsměvné

povídání, hned po ránu to mi to patřičně zvedlo náladu v tom zamračeném dni. Dík a další povídání bude??VV

EvaŽ 23.5.2008 7:08

potkánci

jsou príma. Kolik jich máte?Vypadá to, že pěkné (sak/ra jak je to u potkanů) hejno, stádo smečku? Asi tlupu8-o

LA 23.5.2008 8:40

Re: potkánci

V tomto případě asi panteon. ;-)

Rpuť 23.5.2008 7:08

K A Č E R E E E E !!!

Tak ať je všechno "loverly" !!! :-)V

http://www.youtube.com/watch?v=BhMEPqY1tuU&feature=related

Jakub S. 23.5.2008 7:06

O jménech tedy tu zatím, pokud má krátká paměť sahá aspoň, nebylo.

A je to důležité a interesantní téma. Fajn!

Vave 23.5.2008 6:33

A JEŠTĚ NĚCO

Přeju všem Vladimírům všechno nejlepší k svátku, hlavně tedy protekčně svému synáčkovi, i svému tatínkovi za Duhovým mostem. VV A připomínám veledůležitou událost - DNES KOLEM 15. HODINY NASTANE TRANSFORMACE SLEČNY KAČER NA PANÍ KAČER

Kačenko!VVVVVV Holka zlatá, mějte se s Brianem pořád tak rádi jako teď! A buďte zdraví a mějte kupu dětí a pejsků a prima dnů!VVVVVV

Jakub S. 23.5.2008 7:02

No tak ta sláva konečně nastává...*

No a u čeho všeho bude zvířectvo, Kdo to tady měl ty fotky s průběžně přítomným pestvem?

* - Už nám to nastává, pane Bajza! - Bať bať, venku je pořádný samec, čím ještě posloužím - ?

EvaŽ 23.5.2008 7:06

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Kačírku, mějte co nejhezčí nejen dnešní den, ale hlavně ty následující. (nakonec co, svatba je jen taková jedna z oslav ;-)). Hlavně ať máte proč slavit i ty další dny, rokyVVV

alimo 23.5.2008 7:18

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Kačírku, hodně štěstí.....VVVVVV

Fallowa 23.5.2008 9:12

Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

S dovolením se přilípnu - hodně štěstí a krásných společných dníR^VVV

Matylda 23.5.2008 10:17

Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

Taky přeju hodně štěstí a málo mráčkůVVVV

Xerxová 23.5.2008 7:24

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Kačír - ať se dnešek - ale hlavně všechny další dny náramně vydaří VVV. Podrbej pitinky a nezapomeň jim donést pořádnou výslužku ;-)

Medvídek 23.5.2008 7:44

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Vladimír je moje druhé jméno, ale nejsem na něj zvyklý, nepoužívám ho, přesto svátek večer oslavím, jsa pozván do restaurace. Kačere, upřímnou sous....totiž, co to kecám....gratuluji.;-D;-D

EvaP 23.5.2008 8:13

Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

Se sem prilipnu :-)

Kacirku uzij si dnesni den a vyfot nam druzicky pitinky, Major i andulka prece nemuzou chybet!! V:-)

Xerxová 23.5.2008 8:18

Re: Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

Mám pocit, že svatba je v zahradách - psům je vstup zapovězen. A Kačírek psal, že doma v klídku jim bude líp V Oni jim to určitě dodatečně vynahradí

Alča 23.5.2008 7:54

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Připojuji se a přeji Kačírkovi i Brianovi hodně vzájemného porozumění, tolerance a lásky!VV

veram 23.5.2008 8:22

Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

Takýýýý !!!!!!VVVVVVVVVV

Hele !

JanaBa 23.5.2008 9:29

Re: Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

Krása!! Vypadá, že přímo tepe!

Kačere, vykroč dneska pravou nohou a dokráčej až do štastných koncůV!

pecka 23.5.2008 14:59

Re: Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

To teda helim! Paráda. Kačerovi do svatby V jako dělaný.

Lucienne, moc hezky píšeš. Nepřestávej. Prosím.

U nás byla tuhle na návštěve potkanka, bílá se stříbrným límcem (velmi apartní!), kocouři před ní couvali a já myslím, že to bylo kvůli jménu. Ona se jmenovala Bondy, stejně jako naše  zlatá retrívr (34 kg).

LA 23.5.2008 8:30

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Přeji všem Vladimírům jen to nejlepší, hlavě svému jedinému bratrovi (a dneškem u nás v rodině oficiálně až do prosince končí slavicí sezona).

Kačerům přeji vydařenou svatbu, příjemné pokračování až do smrti a hlavně hodně psů.

P. S. Balíček dorazil, díky moc.

Vave 23.5.2008 8:45

Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

Prima prima prima, dík za zprávu! VV Je Ti kamínek milý?

LA 23.5.2008 9:38

Re: Re: Re: A JEŠTĚ NĚCO

Zatím jsem neměla čas si ho moc prohlížet (zkoumej taky kamení s dvěma nadšenýma torpédama zavěšenýma na tobě, že? ;-)), ale vypadá krásně a asi se i shodne s tygřím okem (to je dost dominantní).

Bubu 23.5.2008 8:59

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Hlavně ať si to všichni zúčastnění užijí a užívají si už nafurt. Moje babička mi přávala lásky plnou náruč.....VV

MaRi 23.5.2008 9:08

Re: A JEŠTĚ NĚCO

Kačírku a Briane, ať vám vyjdou všechna přání, se kterými nastupujete na nový start VV