19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

POTKANI: Podložka

Besipka je od doby, kdy jí nechávám volný prostor stolu k vlastní realizaci, odrzlá tak, že by i otrlá myš měla co dělat, aby zmákla dělat takové věci, co drobná Besipka zmákne levou zadní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
štětinka 30.5.2008 18:21

Re: Re: Při spatření nadpisu

očka jsou bohužel stále stejná:-/

Taky mě nějaká ta Babča s Mamkou napadly, ale myslím, že by to v lidech evokovalo vysoký věk = špatně by se umis'tovaly

štětinka 30.5.2008 18:32

Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

Vaví, jaký jména si mi to minule navrhovala? Já ztratila samozřejmě to lejstro, kam si ty vaše návrhy poznamenala8-o:-/

Vave 30.5.2008 18:44

Re: Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

No já už taky nevím, hlavně jsi ale tenkrát chtěla jména pro kluka a holku. ;-)  Mně by se moc líbila Cecilka,  A třeba Jůlinka. Nebo Milunka. :-)

Vave 30.5.2008 18:48

Re: Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

Hele, a znáš tyhle stránky? Já na ně narazila dneska. ;-)

Vave 30.5.2008 18:50

Re: Re: Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

Je tam i zvířecí kalendář. A třeba Dorotka taky není špatné jméno pro kočičku. :-)

štětinka 30.5.2008 19:06

Re: Re: Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

jo, na internetu existuje mnoho seznamů jmen pro kočky, ale ...

Vave 30.5.2008 18:45

Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

Na to jsem nepomyslela! :-/

štětinka 30.5.2008 19:11

Re: Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

Tak na tvojí počest, jako že jsi jediná byla ochotná potrápit hlavinku jsem jim tam napsala tu Jůlinku a Milunku. Tak a máš to, teď aby si jim dělala kmotřenku ;-D

Matylda 30.5.2008 19:38

Re: Re: Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

A co takhle tu maminu pojmenovat Karinka? Víš, z anglického CARE (péče). Jakube, nebij mě, vím, že se to nečte s A anóbž s E, ale tohle mě tak napadlo vzhledem k těm maminkovským vlastnostem

Jakub S. 30.5.2008 22:47

Káá-ríín... Ka-ka-rín, Kakarín-ka majá...

Tak tohle se mi hned vybavilo. Tak mě taky nebijte. Anebo taky jedna štreng dédéračka, řízná Efdéjot-obruntršturmbánfýrerka sprévného germánského jména Karin. Ach, wo ist der Schnee von damals... promiň, Fransua.

Jakub S. 30.5.2008 22:53

A samozřejmě - nejdokonalejší elegie tohoto jazyka:

Píši vám, Karino, a nevím, zda jste živa... ... ... ...a Bohem opuštěn a Boha opustiv, píši vám, Karino, a nevím, zda jsem živ.

Je už dneska konečně v čítankách?

Velká kočka 31.5.2008 1:05

Re: Káá-ríín... Ka-ka-rín, Kakarín-ka majá...

A ona ta Karin byla švédka a tak tu měl nácek jeden příbuzné ve Švédsku a často sem jezdíval. To se švédi pyšnili!  Nacistům velice fandili a bodejď by ne když i pan král fandil, že ano?

Vave 30.5.2008 20:38

Re: Re: Re: Re: Re: Při spatření nadpisu

Tak jo! Jsem kočičí kmotra!VV A dokonce dvojitá! Jupíííííí! R^R^R^:-):-):-) 

A Karina a Emilka jsou krásná jména a budou první v pořadí pro další kočenky, napiš to někam tlustě! R^:-)

zana 30.5.2008 20:22

Re: Při spatření nadpisu

Já bych hlasovala pro Emilku V (Emily Bronte;-))

Hanča 30.5.2008 21:35

Re: Re: Při spatření nadpisu

Další kočenky by mohly být Aninka a Širlejka a nějaký statnější kocourek Branwell ;-).

Jakub S. 30.5.2008 22:56

Re: Re: Při spatření nadpisu

A Barunka, Eliška, Johanka - to ne?!

Velká kočka 30.5.2008 14:31

Pentle nejen jako malovaná

Dnes ke mně  Dančická pentlička dorazila. :-):-D:-D Děkuji malérečce Pitrýskovi, odesilatelce Zaně (dík také za fotografii) a všem kdo se mi tam zvěčnili svým podpisem. Děkuji vám, že jste na mne při tom vydařeném srazu Zvířetníků také pomysleli. Bylo tam na pentličce nejen přátelské zamávání ale i vaše pohlazení a objetí. :-);-):-):-D:-D

Tak všem po puse a objímám vás taky !!! VVVVVV

zana 30.5.2008 20:23

Re: Pentle nejen jako malovaná

Jé, to jsem ráda, že dorazila, to letěla jako blesk:-).

Jakub S. 30.5.2008 22:59

Re: Pentle nejen jako malovaná

No že žiješ!

Jak bysme mohli nepomyslet na přespolní? Teda přesvodní? A vlastně ani to už pořádně neplatí, když tam máte most k andersenům.

Zdena b.p. 30.5.2008 13:08

Achjo,

nějaký čas jsem tu pořádně nebyla a musím vás FŠECHNY chválit a chválit. Jak FF za úvahu - velmi zajímavé, tak WWW za rady do nejvyšších maďarských kruhů (to byla pedla převeliká  BUCH BUCH BUCH), adalší a další. I Anežku za snaživý přístup k novému domovu :-). Koukám, že nakonec pod vaším vlivem přehodnotím i postoj k potkaním klukům a holkám. Co se týká kočičího smutku, o tom taky něco vím. To vám truchlí kočka na jednom místě i měsíce a jen opatrně do ní dostanete trošku jídla. A když se to přemění na uraženou mňaudámu, tak jste vlastně docela vděčný za tu změnu. VV FŠEM  PŘEJU KRÁSNÝ VÍKENDÍK !!!!!!

Beňa 30.5.2008 13:00

myš

Ahoj Besipko s paničkou, no jasně, když je taková podložka určená pro myš, tak je prostě pro myš a hotovo:-D. Já mám dokonce přímo myší podložku - je ve tvaru myši - růžové myši i s korálkovýma očičkama a s ocáskem, takže bílá myš (to jako myslím ta se šňůrou) se na ní pěkně vyjímá. A na monitoru mám bílého Valentýnka (moji potkaní lásku) na růžové dece. Prostě myší PC:-D. Pěkné pozdravení všem potkýskům.

zana 30.5.2008 20:25

Re: myš

... prostě podložka pod myš, tak se s ní podložila, že;-);-D. Moc príma čteníR^R^

Kaštan 30.5.2008 11:31

Cibulky

Omlouvám se, je to O.T. Někde jsem tu v diskusi četla recept na kyselo-sladké dušené cibulky. Už delší dobu ho hledám a nemůžu a nemůžu najít ;-(

Jiank článek je moc bezva... Já tyhle zvířoňe myšoně moc ráda.V 

baty 30.5.2008 12:00

Re: Cibulky

šašlikové hlášení pro Bubu, včera pod pejskem Anežkou 5,46 hod., dost na začátku diskuse, psala HanaW. :-) Ňam!

Zdena b.p. 30.5.2008 12:59

Re: Re: Cibulky

I já jdu s prosíkem. To bylo jen následné hlásání Bubu, jak lze šikovně spapkat zbývající cibulku, ale ona se tu ukázala s receptíkem na šašlik. Já ho jedním očkem zahlídla, ale neuložila, ani neokopírovala. A teď plááááču, páč se mi líbil a nemůůůůžu ho najíííít ;-( fňuk, fňuk. Muselo to být před, nebo těsně po zvířetnickém rojeníííí. Bubu přece jela dom dodělat tuhle mňamku.

Hana W 30.5.2008 13:33

Re: Re: Re: Cibulky

Mlsotnik, 25. dubna - Nejen rybou ziv je clovek.

Hana W 30.5.2008 13:25

Re: Re: Cibulky

Jak tak nad tim premyslim, tak jsem v receptu psala dusit pomalu 10 - 15 minut. No, podle mnozstvi cibule to muze i byt dyl. Proste az je to uplne mekke. A nepripalovat;-)!!!

Kaštan 30.5.2008 13:50

Re: Cibulky

Drahé dámy, děkuji!!!! Jedla jsem tuto manu božskou v jedné luxusní pražské restaurci. Tam ty cibulky mají dokonce v celku, jsou takové menší a placatější. :-)

Jakub S. 30.5.2008 23:01

Haniny cibulky

Ty, co se prodávají ve svazečku po  šesti-osmi, jako tenčí pórky? A jak jim tam říkají?

Matylda 30.5.2008 11:29

Musím ohlásit,

že včera jsem byla u Alex pro netřesky a má nejen krásné netřesky, ale vůbec parádní zahradu a moc milou kníračku Klér. Že by se Zvířetníci v Brně a okolí konečně dali dohromady? Počítaly jsme, že jich tu je buď málo, nebo jsou mlčící čtoucí. Z Moravy je Jakub, Yga, Pitrýsek a z Ostravy jiný Honza. Vážně nás tu víc není?