8.12.2019 | Svátek má KvětoslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PORTRÉT: RapírŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 17, poslední: 3.9.2007 19:05, přehled diskusí

tučta:
Autor: vrronika Datum: 3.9.2007 19:05

8-onn n  n

hodně štěstí ve zbytku svého života:
Autor: Kutilová Simona Datum: 23.5.2006 11:31

8-o přeji aby se ti dařilo tak dlouho jak budeš chtít ty chtěla bych se stát tvou kamarádkou

Děkuji:
Autor: Ela Datum: 25.1.2006 10:26

Ahoj všichni,
zdravím, přeji dobrý den a všem děkuji za krásná slova a za uznání, jenom mám pocit, že to jaksi není o mě. Já to od začátku cítím a vnímám tak, že dostávám daleko víc, než dávám, a to po všech stránkách, a nějaká práce, peníze, či zamrzlé auto v závěji, jsou jen nepodstatné maličkosti. Koně mi splnili moje celoživotní sny.

Re: Děkuji:
Autor: Hela S. Datum: 25.1.2006 14:53

Elo, člověk dostává zpátky to, co dává. A v případě zvířat to platí 100%. Moc Vám přeji to splnění celoživotních snů! Koně jsou úžasní tvorové. A nejkrásnější je, pokud navážete s koněm přátelství. Pokud Vás nic (a nikdo) nenutí dělat to, co nechcete (např. závodit), ale můžete si užívat toho, z čeho máte oba radost. Kdo zažil "souznění" se svým koněm, ví, proč je pohled na svět z koňského hřbetu nejkrásnější. :-)))

Krasne sa to citalo:
Autor: Evik Datum: 24.1.2006 12:45

Rapir, si skvely konik, som rada, ze si takto skvelo uzivas zasluzeny dochodok. Je hrozne, ze niektori 'ludia' vidia kone (a ine zvierata) len ako pracovny nastroj a namiesto obdivu a lasky, ktoru by k nim mali citit za to, ze im pomahaju, ich len sprosto vyuzivaju. Pripad utyraneho konika sa objavil aj na psysos.sk, velmi smutne citanie :( Ja sa v najblizsej dobe chystam ucit jazdit na koni, som zvedava, ake to bude a velmi sa na to tesim.

rapír:
Autor: KláraK Datum: 24.1.2006 10:50

Krásné povídání  Asi budu muset o té své "koblize" taky napsat portrét ať je tu koníků víc
Přeji krásný den všem "Zvířetníkům". Dneska jsem zvířetníkový doping opravdu potřebovala.

Mooooc milé povídání!:
Autor: Beňa Datum: 24.1.2006 10:35

Elo, Vaše povídání o Rapíkovi je krásné, až mě trochu dojímalo. Rapík je nádherný impozantní kůň a ze srdce mu přeju, že po dřině v lese se má tak dobře. Koně se mi hrozně líbí, ale mám z nich respekt.  O víkendu jsme se s manželem a psy toulali zasněženou krajinou a potkali jsme slečnu na koni. Byl to líbezný obrázek, jak z pohádky!!! Psům se sice ta dvojice moc nelíbila, mně se líbila velmi, hlavně ten překrásný štíhlý koník a manželovi úplně nejvíc - ta slečna byla totiž taky moc hezká. . Tak se mějte hezky a ať Vám Rapík přináší ještě hoooodně dlouho radost. .

Jo, ohřeje to duši!:
Autor: Rpuť Datum: 24.1.2006 9:48

Milý Rapíku,:
Autor: Fallowa Datum: 24.1.2006 9:37

jsi skvělý!A je moc dobře,že jsi se dostal ke své paničce - díky bohu,že existují taky lidé,kteří v případě tažných koní nemyslí jen na jatka.Přeju tobě i tvé obdivuhodné paničce ještě moc a moc společných let!

Ahoj Rapí,:
Autor: Hela S. Datum: 24.1.2006 9:14

tak já vím úplně přesně o čem to vypráví koník, který pracoval v lese. První kůň za kterým jsem chodila a na kterém jsem poznala krásu pohledu na svět z koňského hřbetu, byl totiž taky lesácký. Stahoval u nás v lese dřevo a strávili jsme spolu spoustu let. Práce v lese je práce, kterou mohou dělat jenom ti nejlepší z nejlepších koníků. Musí mít sílu, musí být poslušní a musí být pozorní a chytří. Práce v lese je těžká a nebezpečná. Můj koňský kamarád se jmenoval Vašek a ze všech koníků, které jsem poznala, byl prostě jedinečný. Jste totiž "druh" těch nejinteligentnějších koní. Právě pro svoji všestrannost, klid a lásku k lidem i zvířatům. Je to už spoustu let, co Vašík odešel na nekonečné zelené pastviny, ale měl také štěstí. Když už nemohl pracovat v lese, dostal se do dobrých rukou. Měli ho rádi a on měl rád je. Svůj dlouhý život dožil důstojně a obklopen láskou a péčí. Rapíčku, přeji ti, aby sis užíval zaslouženého důchodu, aby tě kopýtka vůbec nebolela a ať se ještě spoustu let raduješ z krásy světa a dáváš radost lidem tím, že jsi. :-))))

Děkuji za krásné povídání:-):
Autor: Lída Š. Datum: 24.1.2006 8:55

A Rapíkovi posílám alespoň virtuálně veliké červené jablíčko s pohlazením!
Koníka máme v rodině, takže moc dobře vím o čem to je. O dřině a o lásce

Jste moc prima, Paní Hostomská,:
Autor: Vave Datum: 24.1.2006 8:13

protože to jistě je velmi náročné, starat se o takového velikánského koně. Lidé jako Vy a spousta dalších na Zvířetníku mi vracejí víru v lidi a lidství. Děkuju Vám a přeju celé Vaší rodině hodně pohody a zdraví.

Jéje:
Autor: Iva Datum: 24.1.2006 8:03

to jsou dneska príma povídání. Koníci se mi vždycky líbili, ale po pár zkušebních jízdách, jsem z hodnotila, že pohled z koňského hřbetu na svět je nádherný, nicméně mě se netýká :-(. Nějak jsme se spolu nebyli schopni domluvit, kam pojedeme :-)

Tebe s páníčky by měli dávat jako meducínu:
Autor: Zdena bez psa Datum: 24.1.2006 7:43

Tak tohle je moc pěkné počteníčko:
Autor: Bláža Datum: 24.1.2006 7:31

:):
Autor: Maggie Datum: 24.1.2006 7:00

Seš moc pěknej koník!

Koníček:
Autor: Jitka Hohausová Datum: 24.1.2006 6:33

Paní Hostomská, to je dobře, že jste nám napsala o Vašem miláškovi. Je to obdivuhodné, že se někdo ujme skoro odepsaného zvířete a vydělává na to, aby mohl dožít, a on za to samozřejmě udělá všem velkou radost. Nevím nic o koních, jen to, že se mio moc líbí jejich ušlechtilost, ale moc Vám všem podobným pěstounům fandím.
J.H.