4.12.2021 | Svátek má Barbora


Diskuse k článku

PORTRÉT: Frogi

Jmenuji se Frog Prince from Balihara ranch, jsem bernský salašnický pes a narodil jsem se 26. 9. 2004 na Slovensku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pája 8.2.2007 10:52

Re: Tak tu dumám nad tím, že Frogi rád chodí na cvičák.

no nám se asi podařila báječná věc,že Frogi cvičení fakt miluje, prostě je to pro něho sranda.Jednou se dokonce si sám upravil přiřazení a to jsem se zarazila,že to nemusí tak baštit;-D;-D 

Ale když jsem makali na zkoušky tak už byl otrávený, to bylo vidět, slíbila jsem mu měsíc pauzu a milý Frogášek chtěl cvičit!!!! Celý divý, dokonce dělal chyby z rozjívenosti!!!

A to jsem původně šla na cvičák,aby se jako štěňátko hezky socializoval, kde by mě napadlo, že jedou budem dělat zkoušky........

Rpuť 8.2.2007 10:37

Tak tu dumám nad tím, že Frogi rád chodí na cvičák.

Už jsem kdesi četla, že hovíci opakování cviků moc neradi. "Jako: "Přece nejsem takovej trouba, abych blbnul dokolečka pro nic za nic."

Tuhle jsme si s Blesanem házeli gumovou kost a mě napadlo, že ho naučím, aby ji chytal ve vzduchu. Šlo mu to báječně, já chválila a Blesan byl nadšenej.....a najednou zjistil, že ho vlastně cvičím...okamžitě mě zazdil pohledem "tohle....ty....mně? Copak sem ňákej...." a zmizel za sedačkou na smrt uražen.

Na "ke mně", "sedni", "uhni" atp. poslechne okamžitě a bez problémů. Hračku mi sám strká do ruky, abych si s ním hrála. Srandu s paničkou, to ano...ale cvičit ani náhodou....;-P

veram 8.2.2007 10:10

Re: berňáci jsou krásný telátka

Radko, nelam si hlavu, já se chtěla zeptat Xerxové. A ono to stejně není ani nic důležitého :-D

MaRi 8.2.2007 10:05

koupání

u všeho musím být, teda pokud se to neodehrává v koupelně - Froginku, tato větička mě v tvém krásném hafkání mimořádně pobavila a připomněla mi situaci u nás: kdykoliv se potřebuju Punti "zbavit", stačí říct: Punťo, jdeme se koupat, a hned je psopustoprázdno. Podotýkám, že za celou svou kariéru u nás (koncem května to budou tři roky), Punťa koupán nebyl, tedy kromě pacek, razíme heslo, že zdravý pes má samočisticí schopnost

Radka 8.2.2007 9:57

berňáci jsou krásný telátka

Frogi jsi bez diskuze fešák šikovnej,obdivuju paničku i tebe  za úspěchy cvičící i výstavní. Bratr má dvouletýho kluka salašnickýho, když byl mrňavka mrňavá Argouš ho mordoval, nedal mu pokoj, Art byl taková měkká peřinka vrtotlapá a Argo už od mala svazek svalů, když Art vyrost nastala změna, stačí vrknout a Argo obchází Arta  v uctivé vzdálenosti.

Se svou trošku do mlýna: potvrzuji funkčnost palcodržny, vše je na dobré cestě, vypadá to že už táta bude navštívitelnej, teď ještě výsledky odebraného. Všem se nám dost ulevilo.Sice se pořád jen opakuju, ale  díky, díky, díky.

Všem klidný a pohodový čtvrtek zvířetníčci.

R^pro Baty rychlé srůstání a pro Benu na uzdravení kočičáka.

Veram konference polymerníků v Liberci???Jdu si vyhledat o co gou.Nebo ne, musím nakreslit komunikaci a elektropřípojku, tohle moje fušování pozemáka do profesí z časových důvodů je na prdlačku a nakonec stejně zjistím, že chyba je v zorganizování a dalo se to stihnout s odborníkama. Ach jo.

Frogi 8.2.2007 9:54

Re: Ahoj Frogášku,

Hani, válet, muchlovat  to  já milujuVVR^ když mě u toho ještě někdo škrabká na zádičkách, jůůůůůů, žůůžooooR^R^, to určtě jedou do Litoměřic přijedemR^

jiný Honza 8.2.2007 9:42

Re: Re: Frogísku, ty krásný berňáku

Asi máš pravdu, obě naše holky společně milují Bena - obrovského berňáka od sousedů. A on zas miluje je. Když zdrhne (on totiž na rozdíl od tebe neposlouchá), tak mu otevřu branku a on jde k nám na návštěvu. Jemu se to líbí, holky jsou taky nadšené, jen MLP to nesnáší - on nám označkuje půl zahrady a keříčky to nerady.

veram 8.2.2007 9:37

Pájo, prima!

Ahoj, Frogísku, jsi nádherný chundeláč! A tvoje paní píše fajn, jen čekám na povídání o princi Utěrkovi!

A pro Xerxovou: nejsi náhodou na té konferenci polymerníků, co je teď v Liberci?

dalmatin 8.2.2007 9:28

Jsi velký fešák

a určitě to víš. U nás bydlí dva berňáci a když se na nás řítí přes celou louku, tak vzbuzují respekt. Ale pohladím, podrbu, Rony zavrčí (žárlivec trapnej) a jsme kamarádi. Tedy já a oni, Rony nikoliv. Zase něco napiš, jo?

Alča 8.2.2007 9:25

Ahoj Frogášku,

je dobře, že si o Tobě můžeme přečíst tohle pěkné povídání - hodně se tu toho napovídalo o princi Utěrkovi, ale (známe to z pohádek) nikdo se moc nezmiňuje o tom moudrém rádci, který prince všechno naučí, předá mu zkušenosti a naučí ho tomu šlechtickému chování. ;-)

Jsem ráda, že jsem Tě poznala, přeji hodně úspěchů při výchově malého princátka a také hodně uznání, pochval a těch nejlepších pamlsků od paničky!:-)

Frogi 8.2.2007 8:41

Re: Frogísku, ty krásný berňáku

pěkné zdravím po ránu, děkuji za pochvalu, já zas paničku popoženu:-)

To je přece jasné, jak nás pozná!!My berňáci vyzařujeme zvláštní auru a tu naši oblíbenci cití na hony.Navíc svítíme lysinkou a náprsenkou;-D

Pěkný den

Hanča 8.2.2007 8:41

Ahoj Frogášku,

jsi nádherný a moc milý pesan, vy kluci salašnický vypadáte náramně mírumilovně a pohodově. Kdybych tě potkala, měla bych děsnou chuť tě drbat a muchlovat a válet se po tobě - no nevím, co bys na to říkal. Třeba tě uvidím někdy na výstavě. Jezdíš taky do Litoměřic ? Jsem ráda, že jsem si o tobě přečetla a teď už zase pádím.

Li 8.2.2007 8:27

Frogísku, ty krásný berňáku

s chutí jsem si přečetla tvoje povídání, moc hezky jsi to Páje naštěkal ;-) Poprskala jsem si monitor při zmínce, jak flákáš na zkouškách aportík ;-D Ale v těhle lumpárnách teda nejedeš sám, hele můj erdelák Robin 2x v životě obešel překážku - hop dopředu jo a zpět už ne. A hádej při jakých příležitostech !! Samože na zkouškách ;-D;-D;-D A Frogášku, mohl bys mi prozradit jedno tajemství? Když jsem chodila s Darlenkou na cvičák, tak se tam moc pokamarádila se salašnicí Bessy a od té doby salašníky miluje. Na výstavě kolem ní projde sto psů a ona je "zazdí", ale jak vylítne na všechny čtyři, začne mrskat ocáskem tak je jasný, že je na obzoru salašník a ona si chce hrát. Jak vás pozná ??? Psisko krásný měj se moc hezky a pozdravuj paničku a malého Utěrku ;-)VVVV

Kaa 8.2.2007 8:19

Taky znám jednu neštěkající pejsku

jen mě nenapadlo, že je vás takových víc 8-o:-). Ona v tom má tedy jasno - štěkání prostě znamená "štveš mě, ty darebáku, (píp), (píp) a jestli toho hned nenecháš, kousnu tě a pak poznáš, zač je toho loket!" No a jako opravdová dáma podobné výrazivo nepoužívá, pokud k tomu nemá opravdu důvod. ;-D Tak třeba to jen znamená, že jsi taky gentledog.

Zkumavka 8.2.2007 7:49

Re: Frogášku, ty jseš nádhernej pejsek!

 Se přidávám !!R^R^VV.

zana 8.2.2007 7:33

Frogíku,

to jsem udělala dobře, že jsem na pecko šla ještě doma, abych ti mohla napsat:-). Jsi moc pěknej pejsánek (i velký pesové jsou pejsánci, ne?) a dobře paničku vedeš:-)!!

Xerxová 8.2.2007 7:29

Frogíšku

Tak si představ, že jsme měli mít u sousedů malá berňátka - a nic. Již po druhé si Besinka vymyslela úžasnou falešnou březost, vychutnávala si oběd navíc (a taky lepší granulky).... a pravila, že jí jedni pacholci malí před dvěma lety stačili. Její máma - psí babča Belinka jí domlouvá, že ona zvláda troje berňátka v pohodě, ale Beska si myslí o mateřství své....

A tak vím, jak báječně vypadají malí berňáčci....

Hezký den (my máme 5 cm mokrého sněhu, obalil všechny ploty a stromy a je to moc hezké)

Fallowa 8.2.2007 7:21

Milý Frogi,

moc hezky jsi se představilR^!Jsi krásný pes a s paničkou vám to oběma na fotkách moc slušíV.Zase někdy paničce něco hezkého na Zvířetník naštěkej:-)!

Rpuť 8.2.2007 7:10

Frogášku, ty jseš nádhernej pejsek!

Berňáky, ty já můžu kdykoli a "v jakémkoli množství!";-P:-)

Vave 8.2.2007 7:04

To je parádní vyprávění!

A já štěstí, že znám Pájin hlas,:-) , tak to nečtu, ale poslouchám, a tím celé to bezvadné vyprávění dostává další šmrnc a já se tu usmívám a skoro jsem zapomněla, že mě dneska čeká auditor, sice moc hodný pán, ale stejně ...

A Forgášek je krásný! Mně se tak líbí všichni velcí psi!:-)VV

Přeju všem dobrý den! VVVVVV Dneska nebudu asi ani nakukovat.:-/

Jakub S. 8.2.2007 0:45

To bylo pěkné na spaní!

Po celou dobu se usmívám na plnou ústa. Brou! Velmi brou.