29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

PORTRÉT: Eliška

Narodila jsem se: v psím útulku v Třinci 22. března 2007. Mám ještě dva bráchy a sestřičku, ale fakt nevím, kde teď jsou. Doufám, že se mají stejně dobře jako já. Maminka je oříšek a tatínek bišonek, tak jsem taková malá, pěkná a střapatá holka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Eva P. 21.1.2008 11:42

TY JSI KRASNEJ PLYSACEK EEELISKO :) + OT

To se to cte, skoro jako bych mlsala nejakou dobrotu :-) usmev od ucha k uchu R^

Krasne jsi nam to vsem nastekala, jak jsi sikovna mlada slecna a jakou mas primovou smecku, ktera Te urcite zbavi vsech strasku a vzpominek na spatne zazitky.. s laskou jde vsechno :-)VV

Pripominam tu, ze pozitri je dalsi minisrazik Zviretniku, tentokrat asi bez psich clenu smecek ;-D u Miraku, 18:00, podrobnosti na Hadech nebo v mailu. Prosim opet o preposlani vsem, na ktere nahodou nemam maila. Dekuji :-)

zana 21.1.2008 14:24

Re: TY JSI KRASNEJ PLYSACEK EEELISKO :) + OT

..je mi líto, ale nepřijdu;-(, na Hadech mám omluvenku.  Mějte se moc krásně a napište a nafoťte, jak byloVV.

Xerxová 21.1.2008 15:33

Re: Re: TY JSI KRASNEJ PLYSACEK EEELISKO :) + OT

Kurýruj se kurýruj... doufám, že brzo bude líp. Hlášení napíšeme, "zuřivý" fotoreportér Veram bude určitě ve formě :o)

Já už mám místenky, tak doufám, že cesta proběhne poklidněji, než minule (průtrž mračen, zatopené silnice, havárie u Hodkovic, ucpaný vjezd do Prahy a zpoždění jak hrom :o))

PetraK 21.1.2008 9:32

jej to se tady usmívám!!!

Éliška je totiž nádherná střapatka a panička o ní skvěle píše. Sedím tu s hubou kolem celý hlavy, protože to bylo moc prima čtení. R^R^R^R^ Takovýhle věci já můžu pořád. Tak doufám, že bude časem nějaký ten nášup. Moc se za něj přimlouvám;-)

baty 21.1.2008 9:19

Plyšáci můžou obživnout,

já to pořád říkám, a ještě psát taková roztomilá povídání.

PetraK 21.1.2008 9:34

Re: Plyšáci můžou obživnout,

že jo, že jo!!!! A navíc mi Éliška připomíná mého oblíbené pejska z dětství. Měla jsem  tedy mám!! ještě pořád - starou knížku po mamině. Jmenuje se o šťastném pejskovi. Byla ( a je;-)) jedna z mých nejoblíbenějších a Tippy vypadal naprosto STEJNĚ. A jestli má Eliška i stejné nápady, tak se paničky teda rozhodně nudit nebudou;-)

Jakub S. 21.1.2008 18:59

To vůbec neznám! To je něco z 1. republiky?

Autor, ilustrátor - ?

veram 21.1.2008 20:10

Re: To vůbec neznám! To je něco z 1. republiky?

Napsala to Fan Vavřincová, ano, ta, co napsala Eva tropí hlouposti a Takovou normální rodinku. Hele. A měla jsem tu knížku moc ráda.

Jakub S. 21.1.2008 23:09

Re: Re: To vůbec neznám! To je něco z 1. republiky?

Dík. Zajímavá osoba. V šestnácti napsat tohle - teda!

Xerxová 21.1.2008 8:49

Éliška

Eliška je krásná čubinka a doufám, že o ní neslyšíme naposledy.

Přeji všem hezký den - nestíhám, zkouším...

tosca 21.1.2008 8:32

:-)))

Hezky jsi to naštěkala Eli :-) Jsi moc šikovný pejsek. Neboj, ten strach časem přejde, vždyť jsi teprve psí dorostenec. A když ti tvoje šikovné paničky trošku pomohou, tak než dospěješ, bude strach ten tam! :-)

Lucka V. 21.1.2008 8:26

Tohle chlupaté klubíčko

nemá chybu.VV Vypadá jako plyšová hračka a ještě umí krásně vyprávět! A Eliško, neboj se, ty strašné zážitky se sousedem a zlým hafanem, co popisuješ, časem odezní a třeba pak budeš trochu odvážnější. A když ne, tak máš svoji bezva smečku, která tě chrání!VV

Xerxová 21.1.2008 8:51

Re: Tohle chlupaté klubíčko

Jak dopadly závody?? A víš, že ve středu večer je opět vinohradské hospodské setkání ?

Lucka V. 21.1.2008 9:20

Re: Re: Tohle chlupaté klubíčko

Kokos na ledě nedostatek zkušeností kompenzoval bojovností a nadšením. Nejmladší kategorii, kde měla Péťa startovat, spojili s tou starší, takže s ročníkem nar. 99 startovala hned v první rozjížďce se soupeřkami narozenými v r. 96 ;-D.  Nakonec z toho bylo po osmi odjetých závodech celkové 18. místo z 25. A hned se domlouvala s ostatními, kde se zase potkají a kdo za kým přijede. A já si odvážím skvělý pocit z toho nádherného mezinárodního hemžení - Maďaři, Slováci, Polsko, Německo, Rakousko, Itálie a Nový Zéland. Na ledě soupeři doslova na ostří nože, mimo něj kamarádi nerespektující hranice a jazykové bariéry. Myslím, že to je z celých závodů to nejcennější.R^

O srazu vím, ale tentokrát to asi nezvládnu. Píďalky třída pořádá ve škole nějakou výstavu a musím se tam jít podívat, navíc mě silně dohánějí pracovní povinnosti. Ale budu na vás myslet, krásně si to užijte!

PetraK 21.1.2008 9:35

Re: Re: Re: Tohle chlupaté klubíčko

Lucko - to je prima, že se to takhle povedlo, což?

Lucka V. 21.1.2008 9:57

Re: Re: Re: Re: Tohle chlupaté klubíčko

Je a moc. Nejlepší byl závěr akce, kdy těch víc jak sto závodníků šlo společně uklízet žíněnky od mantinelů a strašně se při tom vyblbli. Škoda, že mi došla baterka v kameře:-(. A pořadatelům všechna čest, když pochopili, že Péťa závodí poprvé, před každou rozjížďkou za ní zvlášť chodil rozhodčí a pomalu a srozumitelně jí anglicky všechno vysvětloval. A ona mi pak hrdě vyprávěla, že mu fakt rozuměla a bylo to bezvadné! 

Xerxová 21.1.2008 10:12

Re: Re: Re: Re: Re: Tohle chlupaté klubíčko

to je dobře, že se jí to závodění líbilo. A nebyla kokos, jen maličký šikovný kokůsek ;-) A klobouk dolů i před pořadateli a rozhodčími - je fajn, když se děti společně dokáží bavit a fandit si navzájem

Jakub S. 21.1.2008 14:18

No to sou holt menší sporty,,,

Luci a Peťko, ať vám je tak krásně na světě porád pryč!

zana 21.1.2008 14:25

Re: No to sou holt menší sporty,,,

podepisujuuuuR^V

P i t r ý s e k 22.1.2008 0:40

Re: Re: Re: Tohle chlupaté klubíčko

Lucko+Péťo to je prima. V prvním závodě se nejede vyhrávat. A to umístění ( dvě věkové kategorie spolu) je báječné. Ale, co je ještě hezčí, že se tam sešli kamarádi. Přece jen to s těmi mladšími nebude tak úplně nejhorší (viz výše). Děvčata, nezklamaly jste důvěru ve Vás kladenou.V:-)

Alča 21.1.2008 7:57

Moc milé povídání

a Eliška je krásná psí slečna, která měla štěstí na báječnou smečku!R^

Rpuť 21.1.2008 6:59

Jo jo, CD ví koho, kdy kam!

Tak ať spolu užijete hodně radosti!:-)

Jakub S. 21.1.2008 6:44

Děvucho, tuž to je fajne povidani.

Enem něvim - tysje kera z tych robeček? A s tu flašku - to je o infanta, cholera! Ku*va tež mam suseda každu chvilu jak bombu. Nad sebu. Ale ta jeho ho drži v haptaku, že by vrznul cosik z balkonu ku*va ani omylem. Ale stejnak moc nevystrkuju lebeňu jak ho čuju navrchu, sice je už dost na sviňu ale inu ku*va němam...

EvaŽ 21.1.2008 6:41

Eliško

ty jsi holka šikovná, moc hezky´s to naštěkala. Tak zase někdy ahoj.

Vave 21.1.2008 6:38

No ty jsi

ale krásná psí holčička R^:-), opravdu překrásná! A jméno Eliška Ti vyloženě sluší, patříte k sobě! Doufám, že časem přestaneš být tak velký bojánek - a i kdyby ne, tak se nic neděje, Anka už je velká holka a bojací je pořád a taky to jde. :-)

Doufám, milá Leško VV, že nám napíšeš o Elince ještě něco, protože je jasné, že s ní musí být velká sranda. :-)

Dnes budu mimo PC, tak přeju všem krásný den a ať pondělí nebolí! :-)VV

P i t r ý s e k 21.1.2008 0:44

Eliščino ňafání

 je fajn a Eliška liška a pěkně podšitá. Fakt je to kouzelné psišťátko. Doufám, že budeme mít to potěšení o tobě, Elinko, číst častěji.