3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

POHÁDKA: O králi a štěňátku (4)

Král Hurdálek VI. vyšel s Flíčkem v náručí na balkón. Zahradníku, haloo, kdepak seš? Už běžím volal zahradník.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
RenataE 11.3.2007 23:59

Miliony žen

jsem chtěla napsat, už mi koktaj prsty, dobrou!

RenataE 12.3.2007 0:03

Propána,

to je skoro úchylný, tedy ty stránky, co jsi našla;-D

Zuzka 12.3.2007 0:20

Re: Propána,

To víš, jakej pán, takový stránky!

veram 11.3.2007 22:28

Re: Re: Re: Re: Re: Dneska jsem myslela na všechny milovníky orchidejí...

Páni, to koukám, co je nádherných kytek o kterých jsem neměla ani tucha. Třeba tady nebo tady.

PetraK 11.3.2007 19:55

jooooooooooo

a tohle už jste četli?? To je stížnost na ČT od myslivců kvůlivá Madle a Ťapovi;-D;-D. Nebo spíš:-(:-(?

PetraK 11.3.2007 19:55

Re: jooooooooooo

sem fakt řáchla po palici - nedala jsem sem ten odkaz:

http://o2active.idnes.cz/show.idnes.aspx?id=65025

Kaa 11.3.2007 20:10

Re: jooooooooooo

Jednou, není to ani moc dávno, jsem poslouchala, jak se vedla mě v autobuse baví dva místní myslivci a neslo se to v duchu Rysové? - škodná! Všecko postřílet!! (V pozadí byla přesně vidět ta imbecilní myšlenka "Všechny srnky jsou moje, pána tvorstva s puškou a kdo si chce kousek ukousnut, toho picnu"). Dost mě to tehdy otrávilo den. Takže ať si milí myslivci napřed zametou před vlastním prahem a zbaví se tupounů mezi sebou, než začnou hystericky reagovat na to, že by za jistých okolností možná mohli být za partu tupounů považovaní ;-€! Tak, to jsem se zas rozčílila :-).

zana 11.3.2007 20:13

Re: Re: jooooooooooo

jo, nějak tak ... těch, co se opravdu staraj o zvířara, jsou asi tři ;-€Rv

PetraK 11.3.2007 20:23

Re: Re: Re: jooooooooooo

Já vím, že se nedají všichni strkat do jednoho pytle, tak jako obecně se to nemá dělat. Ale štve mě jednak to, že si mezi sebou nejsou schopni udělat pořádek. Když si to mezi sebou vyčistí, nebudou ostatním pro vztek a pro smích. A druhak mě štve to, že jsem si se svým psem dala tu práci a vychovala jsem ho tak, že může chodit a běhat navolno. A pak se mi může stát, že mi nějakej strejda zelenej, který si na myslivce hraje, toho psa střelí. A tak se musím o svého vychovaného psa bát. A to nemluvím o tom, že jsem už ne jednou slyšela, jak si člověk nemyslivec, svého dobře vycvičeného psa, s kterým kvůli tomu, že to toho psa pochopitelně baví, na ty hony chodí a ten pes se mu tam od psů myslivců naučil tu zvěř opět honit:-/. Takže to znamená, že někdo káže vodu a sám pije víno:-/.

Myš 11.3.2007 19:46

Lenka

Pozdravy Lence jsem vyřídila už ráno a jak psal Jovíčko, moc se těší domů a všem děkuje ! VV

PetraK 11.3.2007 19:17

Štětinko, Renato, Zano a Myši

Díky fčéra za podporu. Já se s tím svým kožním sajrajtem peru už hafo let, ale teď se to nějak zhoršilo. Jednu chvíli jsem vypadala, jak když jsem se snažila vyřizovat účty s rojem včel;-D;-D. Změnila jsem pana dochtora a ten krom mastiček nasadil i antibibliotitéka:-/. Já tenhle blivajz děsně nerada a tak abych si to vychutnala, tak je mi po něm jednak děsně a jednak to se mnou dělá ouplný divy:-/. Po prvním prášku jsem zjistila prvně v životě, jaký to je být "sjetá". V práci ze mě měli bžundu. Nicméně už to vidím asi na tu neschopenku?

Zkumavka 11.3.2007 19:22

Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Petruš,nevim gde se nacházíš,mám dobrou dochtorku f Prague,ve Štěpánský. Já mám taky krom asi 20 jinejch chorob i tu kožní.Znám to set sakra charašó.:-)

PetraK 11.3.2007 19:34

Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

ahooj Zkumavko - vítám v kožním klubu;-D. Já nacházímsja tóže v Práge:-D. Já sijčás změnílas dochtóra, tak ja pasmatrjů, kakýje on búďět mit vyslédky;-D;-D;-D. Třebas má s těma antiotikama pravdu. Blbý je, že je to fakt dryják. Když jsem v klidu, tak je to celkem v poho, ale jak jsem v akci, takRv. I když mi to přišlo divný, vzít si na to neschopenku, tak mi asi nic jinýho nezbyde.

zana 11.3.2007 20:09

Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Petro, doktora nemám, ale snad to zkus vydržer;-P, třeba to fakt pomůže.R^VR^

Zkumavka 11.3.2007 21:42

Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Já sem hodně chytrá,ale řekla bych,že to chce pročistit celej organismus/málem sem napsala to druhý..;-D/. Vono to je fšechno pokupje.Já mám taky různý mazání,jenže sem na to lajdák,nechce se mi se poráde pomazávat...:-/.

To móóře fakt pomáhá,záleží kerý.Taky nejsem typ k moři.Raděj sem u lesejka..,na chalupě.

Myš 11.3.2007 19:39

Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Ty jedna drndo, zalehni a odpočívej. Doktora ti neporadím, tady máme takovou, že když jsem za ní přišla prvně s lupénkou, ani se na mě nepodívala a zeptala se, jestli jí u nás v rodině někdo má a když zjistila, že jo, tak pravila, že to jí asi mám taky a bylo vymalováno. Napsala mi kortikoidovou mast a bylo. Ale dobrý kožař je v Havlíčkově Brodě, ale to je pro tebe z ruky. Tak se hezky leč a odpočívej, ať si z tebe kolegové nedělají bžundu, stačí, když je ti blbě. Pobyt u moříčka by nepomohl?VV

PetraK 11.3.2007 19:54

Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Myši - díkec. Jo dochtoři jsou někdy kapitola sama pro sebe:-/. Moříčko by asi pomohlo, ale  - pšššt - se bojím létati;-D;-D;-D, mám závratě už na židli;-D;-D. A autem mi to stačilo jednou a dost a pomohlo to stejně jen na chvilinku. A pak mně by se u toho moře moc stýskalo po těch našich kopcích, že po nich nemůžu lozit a nadávat, jak se musím štrachat do kopce;-D. Ale poslechnu Tě a budu doma.

Štětinka 11.3.2007 20:47

Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Dyž už jsem u těch dochtorů, nemáte nějakýho pro mě? Já už jsem z toho vážně na nerf. Zase mi škrábe v krku. To sem 14 dní pečlivě ležela, já už nechcííííí!!!;-( To přeci neni normální!

PetraK 11.3.2007 20:53

Re: Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Štětinko - a co zkusit dlouhodobě a pravidelně kloktat Florsalminem? Jedná se o tinkturu z šalvěje lékařské a (myslím, že už jsem to psala, nevím), doporučila mi ji kdysi jedna kolegyně, která tím zničila v dceřině krku zlatého streptokoka (či stafylokoka? - je to jedno, obojí je šmejd). Já to mám doma permanentně a svéh času mi to taky pomohlo. K Florsalminu se dokonce uchyluje i David. Je to volně prodejné v lékarně. Za zkoušku nic nedáš, je to bylinka, neublíží.

Myš 11.3.2007 21:28

Re: Re: Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Taky vřele doporučuju, mám s ním výborný zkušenosti. Florsalmin nesmí doma chybět.

zana 11.3.2007 21:11

Re: Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Florsalmin je fajn, zkus ho, ŠDtětí. To už musí bejt hrozně úmorný.VVR^

Zkumavka 11.3.2007 22:04

Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Petro,f tý Štěpánský je sanatorium prof Novotného,mají tam i různé´procedury.Jakmile by byl problém,ozvi se !!

PetraK 11.3.2007 22:16

Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Zkumavko - díky mocR^. Huvidím, co se mnou tendle pan dochtor provede. Možná s tím má pravdu a ty antibiotika to pořeší. Jak já se těším na bílý jogurt, studený kakao, chlazený pivííčko - joj! to všechno teď nesmím.

RenataE 11.3.2007 22:22

Chlazený pivíčko

taky bych si dala, a když nemůžeš skrz alkohol, kup si nealko rade/gast. Měla jsem ho i v porodnici, sestry dost zíraly, co jsem to za matku, že těsně po porodu lemtám pivo;-D

PetraK 11.3.2007 22:28

Re: Chlazený pivíčko

haháááááááááá matka alkahůlička;-D;-D;-D

Tohle mě teda nenapadlo! Budu se muset hluboce zamyslet, kam zmizela má invence alkoholika;-D

Zkumavka 11.3.2007 22:24

Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

 Mě pídr nic takovýho nezakazuje ! Mám lepčí dochtorku !! Ale furt mám flekatý nožky a předloktíčka !! :-P

PetraK 11.3.2007 22:31

Re: Re: Re: Re: Štětinko, Renato, Zano a Myši

Von pídr taky nic neříkal, jen o mlíku, ale když vidím, co to se mnou dělá bez alkahůlu, tak si nedovedu představit, co bych dělala, kdybych si dala sklénku šláftruňku třebas;-D;-D.

Já jdu hnípat, páč jinak ráno nevstanu. Díky všem za rady a podporu. Zvířetník nikdy nezklame. Teď ještě aby Štětince pomohl ten Florsalmin. Doufám, že jo, já na něj nedám dopustit. Tak dobrou s kobrou;-)

Xerxová 11.3.2007 18:21

Krásná neděle

Tahle neděle byla parádní. Dokonce jsme trošku povýletili z Frýdštejna na Malou Skálu, na Pantheonu to bylo skoro jak na Václaváku.... Jediné, co mě mrzelo, že jsme Betu nechali doma. Přeci jenom ji na jedné straně nebudu týrat injekcemi a na druhé porušovat doporučený klídek.... A tak byla jen na zdravotní prochajdě (tedy třech zdravotních prochajdách, pobyt na zahradě se do toho nezapočítává...:o) )

Zuzka 11.3.2007 18:27

Re: Krásná neděle

Škoda, stačilo popojet pár kilásků a mohli jste se stavit, u nás se hrabalo a rylo, pomocníci by se hodili ;-D. Fuj, to se stydím, co mě to popadlo8-o.

Xerxová 11.3.2007 18:34

Re: Re: Krásná neděle

Já myslela, že jsi Jizerskohorská.... Riedlova hrobka (měla jsi ji u svého "kláštera") je u Polubného,... nebo se pletu??