Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Ž. Eva

25. 6. 2024 15:27

Naše holky se snesou skoro s každým, jen jednoho maliňáka obcházíme (ne kvůli nim). Kolem psů chodíme na volno, stačí povel "k noze". JenÁja měla úhlavní nepřítelkyni, která napadla ji i Ginny jako štěně. Ale obecně se o cizí psy moc nezajímají, stačí jim vlastní smečka. Móda borderteriérů je další z mnoha nešťastných módních vln. To je pes - lovec, na prasata. Musí být dobře zvládnutý. Ostatně žádný pes není samovychovávací, každého je nutné vychovat. Potkáváme hodně nezvládnutých a nevychovaných borderek(kolií) a v poslední době módních stafbulíků (stafforshirský bulteriér). Málokdo si s nimi umí poradit, protože dali na módní rady, jak je to báječné plemeno. A neřekli jim k tomu, že je ntná socializace, výchova a zaměstnání.

Foto

Kess krásně prospívá a má osobnost, tak to má být. Důležité je aby ji přečetli její lidé a vy to umíte. Ty očiska, to je pohled pro bohy!;-DVTaky máme naše oblíbence a několik neoblíbených a protože jsme dvoujpsí, co Conča to Janča. Milujeme australačku, tu nejvíc a nemáme rády černé ublafané oříšky neb je v ranném mládí jeden takový napadl, on totiž napadal každého i lidi. Zdeni, moc hezké povídání, ráda o vás čtu.R^V

ZJ

Na fotce, kde Kess vytřeštěně oznamuje odbočení doprava, je neodolatelná!

Foto

L29i13k40a 27L16i31k37a

24. 6. 2024 10:30

O Kess si vždy moc ráda čtu - jak se krásně vylupuje, je to takový lupínek V

OT: Akce hledá pořadatele - dosavadní organizátorky nabízejí pomoc a zaučení.

Foto

Kouzelné povídání! Toya blahé paměti taky určovala trasy vycházek a když se zařekla, že tudy ne! tak přes to nejel vlak. Prostě se zapichla na křižovatce a hotovka. Ale protože jinak to byl milionový pes, tak jsem jí to tolerovala ;-D a přizpůsobila trasu jejím požadavkům. Proč jí tu radost neudělat V.

Co se snášenlivosti ke psům týká - Terčin Fram nenávidí psy typu border teriér (dvakrát během půl roku napaden) a retriever (jako štěně ho několikrát pomuchlalo štěně retrievera a od té doby je nemusí), za to miluje malé až miniaturní pejsky. Největší jeho kámoš byl trpasličí jezevčík. Ernest bytostně nesnáší mladé velké psy (Dedin Rex a moje ruka mohou vyprávět ;-(;-D), ale fenky mu nevadí. Brooke tak nějak nesnášela všechno a všechny, ale někdy překvapila ;-D . Pro Toyu byl každý pes zklamáním, že je to fakt pes a ne převlečený člověk jako ona ;-D;-D;-D

Foto

YGo, o Brooke píšeš v minulém čase - ona už není a já to propásla?

Jinak o Kessince je vždy radost číst :-) Zdena o ní moc pěkně píše a fotkce z jedním uchem v pozoru mě rozesmála (i ostatní jsou moc skvělé).

Naše Trixie se s jinými psy příliš nepotkávala a navíc byla vždy na vodítku, ale nikdy žádného psa nenapadla. Bílá fenka Sadie, ač sama velká, velké psy 2x nemusela, malými se klidně nechala očuchat kolem dokola a kdyby byla na volno asi by se i honila. Ale protože nebyla přímo naše, manžel nikdy neriskoval případné neshody.

Foto

Taky pozoruju, jak se Meg v čase mění. Z potrhla, které milovalo všechny lidi a všechny psy, je ostražitá dáma, která seštěká psa, který jí přijde vlezlý, a sáhnout na sebe nechá jen svoje lidi. Cizím uhýbá - nevrčí, neštěká, ale uhne.

ZM

Z68. 40M92a76t33y55l19d50a

24. 6. 2024 7:02

Každý pes má oblíbené a neoblíbené pséky. My máme většinou oblíbené, případně ignorované. Za jedním pltem za zahradami bývá černý vyskakovací pes- asi něco od labíka, ale velmi gumové. Vyskakuje půlkou psa nad plot, kdysi štěkal, dneska už se se štěkáním nezatěžuje, asi by si i hrál. A naše dámy vždycky zvednou čenich a důstojně proběhnou kolem. Co se zabývat takovým něčím...

Foto

hezké střapaté pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

střapatá holčička již dospěla do věku, kdy jí nikdo nemusí říkat, co má dělat. Neb už to ví a umí ;-) je to holka šikulka ;-D

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz