19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

AUSTRÁLIE: Úvaha pooperační

Je to už tři dny, kdy mně opět prováděli údržbu mé rozpadající se tělesné schránky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Vave 27.6.2017 15:03

Re: Jak kdo se vznáší,

Já jsem chtěla, aby mi nějaký strom přinesli, ale dnešní zdravotnictví stojí za prd, ani větévku, ba ani lísteček jsem nedostala. :)

Ale vážně, já reaguju vždycky nějak divně. :(

Z. Lika 27.6.2017 16:00

Re: Jak kdo se vznáší,

Mně se stalo, že jsem začala nepřiměřeně vtipkovat a téměř laškovat, nevím, co je horší...

Z. Vave 27.6.2017 20:51

Re: Jak kdo se vznáší,

No určitě to vtipkování! Pro Tebe i pro okolí. :)

Z. Yga 27.6.2017 16:57

Re: Jak kdo se vznáší,

Já se lekla, že napíšeš "ulehnutí pod zelený drn"! To vyléčí fakt všecko - aj mořskou nemoc (:o))

Z. Lika 27.6.2017 17:31

Re: Jak kdo se vznáší,

Jo, Ygo, není nad jílové zábaly, ty vytáhnou všecko :-)

Z. Vave 27.6.2017 20:54

Re: Jak kdo se vznáší,

No děvčata! :D

Z. Xerxová 27.6.2017 6:55

hezký den

hezké úterý všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Mám pocit, že se české nemocnice "různonárodnostní obsluze" v nemocnicích těm vašim blíží. U řady lékařů (o sestrách a pomocném personálu nemluvě) starajících se o tatínka při jeho častých návštěvách nemocnice je národnost jiná... A rozhodně si nemůžeme na nic stěžovat.

A o sjetosti opiátové vím v těchto dnech své... Druhý děda se ve světě bezopiátovém již nepohybuje...

A. Lex 27.6.2017 6:37

Jiří,

tak hlubokomyslné filozofické úvahy jsi určitě napsal i po nižších dávkách opiátů? Anesteziolog by si měl sáhnout hluboko do svědomí, co ti tam i po vaší domluvě namíchal za koktejl.

Obdivuji Tě, že s takovou lehkostí, šarmem a vtipem píšeš o procesech konaných s vlastní tělesnou schránkou. U mě tyto úkony vzbuzují hrůzu a děs. Nebo máme anesteziology tvrďáky :-).