2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

MLSOTNÍK: Ratatouille

Jak jsem psala kdysi dávno (recept na pivní jablkový koláč), ráda vařím zeleninová jídla. Maso totiž moc nemusím, i když nejsem vegetarián. Ale existují výjimky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
YGA 20.11.2009 11:31

Re: Brownies

no - mě se zas ježí chlupy při představě, že si na takového šneka dám vypražený špek 8-o8-o - stejně tak ne-sná-ším ty sladké housky k hamburgrům (ne, že by mě placka mletého masa uváděla do extáze ;-D).

terra-san 20.11.2009 11:58

Re: Brownies

No, jestli ten špek a volské oko přijdou na toho šneka, tak to bych tedy taky nemusela - já jsem to pochopila spíš jako součást nedělní snídaně, prostě kus naslano a kus na sladko . Občas to tak děláme, protože máme rádi snídaně "na vidličku", ale selská omeleta a k ní bílá káva fakt není dobré spojení. Tak se spořádá omeleta a ke kafi jsou lívance. Nebo šneci. Nebo cokoliv sladkého.  Když nad tím tak přemýšlím, tak fakt nevím, jak to HanaW. myslela. Ale při vytříbeném vkusu některých občanů USA (alespoň většiny těch, co znám) bych čekala cokoliv... Tedy, nic ve zlém;-)

HanaW 20.11.2009 19:45

Re: Brownies

No, damy, ja jsem to myslela v takovem poradi, jak pravila terra-san. Vajicko, slanina, toust, a pote sladke. Ovsem jest pravdou, ze jista cast obyvatelstva si to naplaca vsechno na jeden talir, obzvlastni gurmani to jeste cele polejou nejakym syrupem, bud trtinovym nebo 8-o treba boruvkovym a jak jim chutna.

Chcete-li se zhnusit, tak zde je oblibene party jidlo urcitych lidi. jak presne to delaji nevim a ani vedet nechci. Nejak se rozpusti kecup s vyvarem, do toho hooodne dzemu z modrych hroznu a v tom se prohreji ty male koktejlove parecky. Mame nekolik lidi v praci, co tyhle kulinarske zlociny pachaji.

Do urcite miry to pochazi z tradice spolecnych obedu pri oslavach neceho ve venkovskych kostelech. Kazdy prinese neco, vyrovna se to na stul, kazdy popadne talir a uz to jede. Neprehanim: na jednom taliri maso s omackou, pecene kure, bramborovy salat, burtik, zelny salat, kus kukurice a na bok si soupnou kus dortu, vcetne faesne slehacky, cokolady, co co. Kdyby to Capek videl, tak varemi pejska a kocicky by melo zcela jine dimenze. Kdyz zridka jsme tchyni donuceni se neceho takoveho ucastnit, tak si chodim po etapach. jednou jsem tchyni preslechla, jak o mne rikala ona za to nemuze, ona je mestska. :-D

Nakonec bych dodala, ze jihovychod USA uz leta ma absolutne nejvyssi vyskyt cukrovky v USA a asi i jeden z nejvyssich na svete.

Zdena b.p. 20.11.2009 20:19

Re: Brownies

;-D;-D;-DHani, tak proti tomu je  Karin s vánočkou obloženou šunkou a rybičkami, úplný břídil. (Píšu o ní na druhé straně diskuse) 

RenataE 20.11.2009 20:58

Re: Brownies

Jak to tak, Hani, čtu, dostala jsem chuť na kukuřičné vdolečky. To jsem zvědavá, jestli se mi to podaří najít. Někde jsi to psala, viď?

HanaW 20.11.2009 22:29

Re: Brownies

Nepsala, jen v nejake diskusi jsem se zminovala. patrne corn muffins. receptu je na netu rada, ja je delam castecne z mixu, tak to se spatne pise. Jdou dost vylepsit pridanim treba neceho palivejsiho nebo bylinneho.  Chet ma nejaky recept doma, tak se ho zeptam. Ono to taky zalezi na tom jakou kukuricnou mouku mate - ty recepty budou neco jako corn meal. Ozvu se.

Dneska se v praci ulejvam - odpracovala jsem tento a minuly tyden, ze se tady bezostysne ekreeuju a udelala jsem si fotici vylet na barevne stromy.

RenataE 20.11.2009 22:40

Re: Brownies

Kukuřičnou mouku mám jakoukoliv - exík mi vozí z lyžovačky v Itálii co si řeknu. Zrovna teď mám v kredenci krupici a hladkou. Zítra bude polenta:-)

aida 20.11.2009 0:31

Ratatuj děláme často,

v podstatě obdobně, možná jen pořadí opékaných surovin je jiné - začínám od cibule a česneku; i ty brownies děláme (u nás doma jim říkáme "hnědánky"), asi jen možná dávám ještě víc čokolády (klidně stačí i obyčejná na vaření, vyzkoušeno) i kakaa a vajíčka v celku, jen 1-2, másla a cukru (hnědého třtinového) pro změnu míň. Pečení s mojí starou plynovou Morou je pak tak trochu bojovka, vždycky soutěžíme, kdo vyhraje, jestli trouba, nebo já (těsto musím dávat do studené nevyhřáté trouby a velice pečlivě hlídat, jinak by z toho byl škvarek).

Nicméně, recepty jsou moc pěkné, děkuji za připomenutí, oboje jsem už dlouho nedělala, ještě jednou dík!

P.S. Kdo brownies neznáte, nelekejte se, uvnitř musí být vlhké až mokré, jakoby nedopečené, pak je to teprv ono; je to nízká buchta, spíš mokřejší. Jen se kvůli vysokému obsahu čokolády, cukru a kakaa ráda "heftne".