21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

MLSOTNÍK: Psí sušenky

Recept na psí sušenky už ode mne někteří znají, ale možná jsou ve Zvířetníku pejskaři, kteří by jej chtěli také vyzkoušet. Opravdu je to jednoduché a sušenky budou navíc bez konzervačních přísad - tedy zdravější než ty kupované.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Velká kočka 6.2.2009 20:20

Re: Dotaz na bramborove knedliky

Copak si lidičky neuvědomujete že jsou různé knedlíkové školy? 8-o Já jsem vyrostlá s těmi kompaktními, pevnými houskovými knedlíky. Žádné nadýchané že má člověk pocit že jí vzduch. To všechno záleží na tom čím vás krmili když jste byli ještě malí, jaká knedlíková škola v oblasti či rodině vládla. A pak děti vyrostou a provdají se a ožení a dojde k první manželské hádce nad prvním uvařeným knedlíkem mladé paní, jestliže maminka mladého pána byla z jiné knedlíkové školy. V tom případě bych radila mladé paní ať nechá manžilka vařit si vlastní knedlíky. Vztah ke knedlíku se nedá změnit, ten sedí v žaludku a to znamená víc než kdyby to místo bylo srdce či duše. ;-D;-D;-D

zana 6.2.2009 23:22

Re: Dotaz na bramborove knedliky

Velká kočko, ty jseš můj pevnoknedlíkovej člověkR^;-D;-D. Následkem tebou popsané manželské neshody se u nás houskový knedle nedělaj;-).

Bramborový ve velkým a v tomhle jsem velmi militantní - pytlíkový nejím (jinak mi chutná cokoliv, co nedá moc práce;-P).

Brtník 6.2.2009 14:41

Re: Dotaz na bramborove knedliky

Děkuji za Vaše pravidelné psaní, vždy dušičku pohladí. Ale ke těm knedlíkům. Fakt ot není žádná dřina je dělat z barmbor. Viz receptík vykoušený a účinný.

Uvařím oloupané brambory doměkka, nejlíp varný typ C (na pyré a kaše). Sleju a. nechám je vystydnout, ideální je přes noc. Pak je rozšťouchám na jemné pyré (s kuchyňským štouchadlem práce na pár minut, jsou li hodně uvařené zvládne to i hnětač na vysoké otáčky), přihodím na 1 kg brambor tak 15 dkg hrubé mouky a stejně krupice, 2 vejce, lžička soli a šup s tím do hnětače . Za chvíli je těsto  jak dort. Vaříme v osolené a ooctované vodě (tak lžíce octa, knedlíky se nerozvaří) . Je to rychlejší, než se patlat s kaší. Pokud člověk spěchá, dá se to i z horkých brambor, ale těsto rychle řídne a musí se dát víc mouky. Těsto je vhodné i pro plnění jak uzeným tak i ovocem. Dobrou chuť.

PS:Sakra už mám zase hlad a to jsem před chvilkou obědval. Slintám jak namlsaný boxer..

RenataE 6.2.2009 17:03

Re: Dotaz na bramborove knedliky

Maričko, u vás asi ale bude problém koupit hrubou mouku, nebo ne? Zahraniční příbuzenstvo si nechává vozit br.knedle v pytlíku  i hrubou mouku. Taky tuzemský rum a hořčici plnotučnou:-)