18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

KOČKY: Ve dvou se to lépe bojí

Jak já závidím vám všem, kteří máte domácnost v bezproblémovém soužití kočky a psa, natož pak koček a psů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Alex 12.10.2009 15:28

Re: Teď mi to došlo!!

Petro, Ešuskovi posílám přání ZDRAVÍČKA, temperamentu a blbnutí k Tvé  a naší velké radosti VVVVVV

PetraK 12.10.2009 16:28

Re: Teď mi to došlo!!

Díky -předám, bude rád, že je středem pozornosti;-D

ika 12.10.2009 18:33

Re: Teď mi to došlo!!

Ešuskovi všechno nejlepší k narozeninám. Ať je pořád takový báječný bavitel:-DV

zana 12.10.2009 18:56

Re: Teď mi to došlo!!

Ešuskovi všecko nejR^:-)

dalmatin 12.10.2009 17:51

Re: Teď mi to došlo!!

Hurá, blahopřeji oběma V A cca před hodinou se mé kamarádce narodila vnučka Magdalenka. Doma! Umíte si představit, jak jsem trpěla ;-P Tak hip, hip, všem oslavencům

veram 12.10.2009 18:00

Re: Teď mi to došlo!!

Tak ať jsou obě, máma i dcerunka zdravé, zdravé, zdravé! VVVVVV

zana 12.10.2009 19:05

Re: Teď mi to došlo!!

Ahoooj a mamině i dítku všecko nejR^VVVV

Dede 12.10.2009 19:18

Re: Teď mi to došlo!!

Mamině i dcerce vše nej VV a tvoje obavy si dokážu představit - ostatně když se chystal narodit Marek, tak jsem šla do porodnice tak pozdě, jak jsem si jen troufla (po minulých otřesných zkušenostech) a tu tvoji kamarádku vlastně chápu

PetraK 12.10.2009 19:34

Re: Teď mi to došlo!!

Dalmatin - tý jo!!! No gratulace velké, obří a největšíVR^R^.

ika 12.10.2009 22:32

Re: Teď mi to došlo!!

To musí být hrozné nervy. Mě to čeká v nejbližších dnech (jako babičku), ale v porodnici. Tak ať se mají obě moc dobře a mimi prospívá a roste do krásy V

PetraK 12.10.2009 12:57

Maričko

jsou věci, které se prostě asi nikdy skloubit nedají, s tím už člověk moc nenadělá. Ale jedno pozitivum tam je- holky se potřebují a zjistily, že ve dvou se to lépe táhne.

A fotky jsou bombovýR^R^R^ a ty komentáře k tomu;-D;-D;-D;-DR^

Matylda 12.10.2009 15:43

Re: Maričko

Přidávám se k chváleR^:-)

Bláža 12.10.2009 15:49

Re: Maričko

Já se taky přidávám a posílám pohlazení kočičímu a štěkacímu osazenstvu Mariččiny smečky :-) A jak se zpívá: Že kočka není pes, že zítra není dnes....

zana 12.10.2009 12:18

Maričko!

díky za krásný heboučký kočičí povídání. Myslím, že potíže řešíte s úžasným nadhledem a že se všecky strany mají u vás bezvadněV.

dalmatin 12.10.2009 17:52

Re: Maričko!

Přilípnu se k zaně. Maričko, moc hezky se to čte a kouká na fotečky V

YGA 12.10.2009 12:11

Milá Maričko

- hedvábné kočičí povídání - to člověka přímo u srdce zahřeje. A fotky kočiček jsou krásné - nejvíce se mi líbí ty poslední, když se o sebe něžně otírají - na té dlažbě obě dámy úžasně vyniknou!

Bubu 12.10.2009 11:54

moc milé kočičí povídání

Naštěstí tyhle potíže neznám. Regulovčíka ve dveřích dělám jen příležitostně, jinak má naše smečka naprostou volnost pohybu. I když je jasně vidět, že černý kocour Prcek zrovna nemusí tu načuřenou oprsklou čúzu Prachovku. Navíc ji nesmí ani spráskat, protože by to od nás schytal. A ta potvora oražená toho s gustem zneužívá. Naopak kocour Prcek miluje Báru. Kdykoli Bára někde leží nebo sedí, on k ní přijde a otírá si koutky tlamky o Bářinu tlamu. I když si kvůli tomu musí mnohdy stoupnout na zadní. Bára uhýbá a uhýbá, až se znechuceně zvedne a poodejde.

Moc milé čtení, Maričko. Děkuju.

Matylda 12.10.2009 13:54

Re: moc milé kočičí povídání

Ále, zas tolik Prachovku nepomlouvej, včera Borůvčino chování "Neznám tě, ani tvůj živočišný druh, tak na tebe zavrčím" snášela vcelku klidně, jenom syčela, což jsem přes Bářino funění do ucha neslyšela.A otevřela tlamku, až se jí Borůvka pokusila ocucat ocas. Holt městský pes, kočky nezná. Zato Prcek utekl hned, jak tu bandu u vás uviděl:-)

Bubu 12.10.2009 14:06

Re: moc milé kočičí povídání

Já ji nepomlouvám. Jen jsem poodhalila její osobnost. Včera měla mimořádně dobrou náladu. A když jste odjeli, vyrazila ven a vrátila se půlkilovým myšákem. Dokonce mi ho přinesla až domů. Moje nadšení bylo velmi čitelné "a vééén! a tu mrtvolu si vem s sebou!" Dotčeně po mně loupla okem a vynesla si myše ven. Ve 2 v noci (Bára měla nějak pilno), se vrátila a zdupala mě za to, že je venku psí počasí. Ráno jsem onoho obr-myše našla před garáží. A uklízet mrtvoly zase budu já.  

Matylda 12.10.2009 14:10

Re: moc milé kočičí povídání

Bára včera vypadala zdeptaněji než ti tři strakatí kavalíři. No a Prachovka asi chtěla doplnit zásoby, když ti návštěvy vyjedly špajz;-D;-D

Bubu 12.10.2009 14:15

Re: moc milé kočičí povídání

No jasně, v Litomyšli vypnuli proud a když jse poslala Juniora doplnit zásoby, vrátil se s nepořízenou. Tak jsem servírovala granule pro mlsné kočky... počkejte, jak se vám teď budou lesknout vlasy!;-P 

Bára měla opravdu dost. Takový šrumec často nezažije.:-)

Zdena b.p. 12.10.2009 15:57

Re: moc milé kočičí povídání

Tak jestli správně dedukuji, hospodyňka Bubu hostům servírovala krmi přímo vybrané kvality. ;-DUtrhla od fousů Báře, nebo mňoukavým plyšákům. A Bubu, jak se ti podařilo vyhodit pojistky až na městě, aby jsi měla zajištěno nevaření? Já tak někdy nerada vařím. Hned bych to využila. Prosím o sdělení zcela dyzgrétní, odměna jistááá. ;-PR^

Bubu 12.10.2009 21:09

Re: moc milé kočičí povídání

Neřeknu, ještě by se to prolátlo a místní hyper super by mi daly k úhradě ušlý zisk.....;-) 

Dede 12.10.2009 11:42

OT - s tou tradiční Anglií

to jde nejspíš doopravdy z kopce - ranní mléko přivezl mlékař až v půl jedenácté! 8-o;-P;-D 

Xerxová 12.10.2009 11:54

Re: OT - s tou tradiční Anglií

To by v naší domácnosti nevadilo - my jsme všichni už odstavený ;-D;-D

Dede 12.10.2009 12:13

Re: OT - s tou tradiční Anglií

No jo, ale já jsem musela vypít kafe bez mléka ;-) Ona je to vůbec legrace, tohle mléko domů. Já na to kývla čistě ze zvědavosti, protože mi to přišlo tak krásně tradičně praštěné :-) Ale nevěřila bys, jak si na to člověk zvykne - a navíc je to mléko čerstvé a moc dobré (beru pintu plnotučného;-P)

Xerxová 12.10.2009 12:32

Re: OT - s tou tradiční Anglií

jinak ti ráno šel mailík - odpověď nespěchá, já jen abych neskončila v koši ;-P

Dede 12.10.2009 16:35

Re: OT - s tou tradiční Anglií

Mám, odpovím :-)

MaRi 12.10.2009 12:17

Re: OT - s tou tradiční Anglií

a co si dáváte do kafíčka????

Xerxová 12.10.2009 12:29

Re: OT - s tou tradiční Anglií

polovička nic a já trošku cukru. Do čaje on nic a já hodně citronu... Prostě mlíko jen na pečení a vaření...