1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

KOČKY: Vánoce pro Mikeše...

Vánoce jsou svátky klidu, štěstí a pohody. Klid a pohodu doma máme. Ale to štěstí se nám někde zatoulalo.Ale já věřím, že si k nám cestu opět najde…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
baty 19.12.2007 13:55

Re: Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

DĚKUJI A OPĚTUJI VV:-)

JoVo 19.12.2007 14:25

Re: Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

Zano, ten anděl je podle vzoru paní Eremiášové.

zana 19.12.2007 14:33

Re: Re: Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

Je překrásnej!! Tyhle ruční práce mi nebyly přiděleny, když se rozdělovala šikovnost. Nikdy mi to moc nevadilo, říkala jsem si, že můžu být i bez toho, ale v podání Jovové je to nádhera a přávidímVR^.

Jo, paní Eremiášová.....R^

Vave 19.12.2007 14:53

Re: Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

Jo! JaničkaVV je šikovná, až hamba! ;-);-D;-D;-D

A PetraVV se svým věnečkem taky!

P i t r ý s e k 19.12.2007 14:26

Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

Děkuji milí JoVovi, je to moc krásné přáníčko.

8-ojá se teprve pokouším o vlastní tvorbu. A nejde mi to vůbec nic.

PetraK 19.12.2007 14:30

Re: Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

Taky moc děkuji za přáníčko a taky - pokud můj emil nedorazil (ale posílala jsem) - přeji krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roceV

JoVová 19.12.2007 17:47

Re: Re: Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

:-D:-D Emílek dorazil. Děkujeme. Ten věneček se Ti povedl. :-D:-D

PetraK 19.12.2007 14:28

Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

jak to mám prosím udělati, abych mohla taky takhle popřáti všem co na ně nemám emila?????? Hilféééé, heeelp a SOS, jsem počítačový Neználek ;-D

zana 19.12.2007 14:31

Re: Re: P Ř Á N Í Č K A - H L Á S Á N Í .

umíš si udělat album na rajčeti? Jestli jo, tak to tam prostě dej. Jestli ne, tak zde

PetraK 19.12.2007 12:59

Mám stejný dotaz jako Alča

Přeci jen se mi povedlo vytvořiti Ešusí vánoční přání. Několika Zvířetníkům už jsem poslala, ale nemám emila na všechny, nedá se to někam poslati??? Letos máme přáníčko opět vypečené;-D;-D. I když ne tak hrůzostrašné jako loni, máme ho prosím stylové. I s tím věncem adventním, co jsem po nocích uplácala a moc se mi povedl.

Zdena b.p. 19.12.2007 13:07

Re: Mám stejný dotaz jako Alča

Dosvědčuji, přáníčko od Ešusa je nápadité a věnec neobvyklý. Myslela jsem, že odepíšu emailem, ale dám svůj obdiv na veřejnost. Moc díky Petro !!VV

zana 19.12.2007 13:33

Re: Mám stejný dotaz jako Alča

Podívej, jak to Jovovi udělali mazaně;-). A musím potvrdit, že ho máš letos fakt mooooc pěknýR^.

PetraK 19.12.2007 14:27

Re: Re: Mám stejný dotaz jako Alča

jak to udělali Jovovi???? Niš nevim??

štětinka 19.12.2007 11:36

obdivuji

že se někdo dokáže ujmout starších zvířata  dát jim domov byť jen na pár měsíců, měli by mít svatozář

Jana Bu. 19.12.2007 12:26

Re: obdivuji

A přitom jsou ty starší zvířátka hrozně vděčná. Naši Dixie jsme si vzali, když jí bylo devět - vyhozená fenka NO.  Nejdřív se jí na sídlišti báli - hele vlčák - a ted ji mají rádi a ptají se na ní, jak je hodná a vděčná. Jen je škoda, že tyhle vánoce jsou na 99 % její poslední.....

Jindra 19.12.2007 12:44

Re: Re: obdivuji

Souhlasím, nebo jsme aspoň měli zatím kliku na starší zvířátka.Teda co se týče jejich povahy, s tím zdravím je to pak horší.U Paschy jsme si mysleli, že to bude OK, šel z rodiny do rodiny, ne z útulku a stejně nás ta nemoc nakonec doběhla;-(

tapuz 19.12.2007 13:09

Re: Re: obdivuji

K nám se v létě přitoulal asi sedmiletý kocour a už pár měsíců se u nás děsně spokojeně povaluje po křeslech a po postelích.  Po náročném životě venkovního nekastrovaného (teď už vykastrovaný je) kocoura je trochu opotřebovaný, to je jasné, má svoje "mouchy", ale je bezvadný a nejsou s ním vůbec žádné potíže. Takže se nebojte dospělých nebo už i starších zvířat, jsou báječná a dají spoustu radosti. 

P i t r ý s e k 19.12.2007 14:29

Re: obdivuji

Provila Štětinka a její svatozář, kterou jí nasadila všechna zachráněná koťátka se radostně zaleskla.

radanova 19.12.2007 16:42

Re: Re: obdivuji

Pitrýsku ;-)

Štětinko co jsem to zahlídla, ta práce nevyšla? asi to nebylo to pravé ořechové, ne ona ta cesta byla dost dlouhá

Moje mimopražská sestra teď po mateřské při stále se prodlužujícím čekání na slíbené místo kuchařky v ZŠ uvízla měsíc na pracáku, před chvílí volala, že se jí ozval známý a hned u něho nastupuje na neurčito, je s podivem, že má lepší plat i pracovní dobu, jen trochu vzdálený pracoviště a na horách se chodí pěšky-dojede tam tak rolba, řekla si že aspoň zhubne a je spokojená. Určo Ti taky něco vyjde líp.

Zdena b.p. 19.12.2007 11:01

A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

Nejmilejší Vavísku. Moc díky za shrnutí zvířetnického roku. To umíš jen ty. A ještě něco: Andělíček Tádošek by potřeboval pořádnou publicitu. Dovedu si ho představit i na velikém bilb. okolo D1. On totiž nepotřebuje nadpis: "Myslím to upřímně" a stejně to všichni vědí. :-)VVJe nádherný.

Nedostižná Xerxová - Betová.Po shlédnutí tvého cukrářského divu nebudu své pseudo cukroví ani fotit. Vždyť ty se mílovými kroky řítíš k nanocukroví :-)8-o.

Úžasná Jovásková .Tvoje perníčky jsou z kategorije snů. Já umět takhle vyzdobit perníček,tak se tím živím.

Ještě mám skromný dotaz. Není někde fotka lineckého traktoru od ml. pana  Štětiny pro Dede? Jak jsem se řítila diskuzemi a četla články postrkané po  kapsách, tak jsem nikde nezahlédla.

zana 19.12.2007 12:08

Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

Ano, Dede pěkně prosím, nešel by vyfotit linecký traktor?

Dede 19.12.2007 12:35

Re: Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

Nebude vám vadit, když dám fotky až k pátečnímu článku? ;-):-)

MaRi 19.12.2007 12:39

Re: Re: Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

nebude, hlavně že ho uvidíme :-)

Zdena b.p. 19.12.2007 12:53

Re: Re: Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

Tak v pátek? Už se těšíííím. Řeším problém. Doma net nemám. Jsem v dost hluchém místě, abych si mohla pořídit tento skvost za rozumnou cenu. Nakonec budu muset sklonit hlavu a vzít na milost O2 s jejich kouzelným balíčkem ;-(, za který chtějí peněz jako za kozu. Lidi, já od soboty nebudu v dosahu. Já si nedovedu představit ten absťák. Kdybych byla o nějaký pátek mladší, tak se poohlédnu po milenci s netem ;-).

zana 19.12.2007 13:35

Re: Re: Re: Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

Zdeni, nejsi náhodou na kabelu (myslím kabelovce?). Máme to od nich a jsem spokojená.

Zdena b.p. 19.12.2007 13:58

Re: Re: Re: Re: Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

To bych takhle nekňourala, kdybych byla. :-/

Xerxová 19.12.2007 12:44

Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

Na nanotechnologie máme jinou katedru;-D. Ale já můžu tvrdit, že mé nanokousky jsou vynález výrazně staršího data... jen není na tu českou hlavu;-D;-D

Vave 19.12.2007 15:20

Re: A teď to vezmu kumulovaně, páč jinak nemám šanci :o)))

Zdeno b.p.! VVVVVV

zana 19.12.2007 10:48

Krásné povídání

takové ze života. Jedny dveře se zavřou, ale už se otevírají jiné.... Přeju vám všem dohromady hezké svátky!V

PetraK 19.12.2007 12:57

Re: Krásné povídání

Tak - Zano dík, napsala jsi to přímo za mě. Takže se jenom přidám a přidám taky svoje přání ať má smečka co nejvíce zdraví v novém roce a užijete si hezké Vánoce. Třebas pod tím stromkem už Mikeš bude??