19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

KOČKY: Mikeš na nútenom pobyte

Naša rodina je zaťažená na mačky. Mačky chováme úž pomaly štvrťstoročie, dcéra s nimi prakticky vyrastala, žiaden div, že s manželom máme momentálne 6 mačiek, kocúra má aj naša dcéra a po otcovej smrti sme obstarali mača aj mojej mame.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Eva B. 3.7.2009 9:28

Re: Mikešku,

viete obaja dvaja - CD má v patrnosti žádost terra a terra - san... jak byla jednou vyřčena, natož napsána , je neodvolatelná :-) kocourek černý perský bude... čeká se jen na vhodný čas a ten zná CD nejlépe :-) btw: prihováram sa tiež za Slovenčinu pre Zvieratníkov - nechcem zabudnúť to všetko, čo som počúvala ako dieťa, ako mladá atd. až do....však viete... nech Lucifer zoberie tých politikov pojašených ;-Pmohli byzme si aj takto písať a Edita by robila opravy - niesom si taká istá , či to je pravopis lebo prasopis, o čo sa tu pokúšam :-) ;-):-D;-P

Alča 2.7.2009 10:06

Moc hezké a milé povídání

o šikovném kocourkovi - už se těším na další...R^

A fotky z Pražení jsou moc hezké, je vidět, že jste si to parádně užívali...V

Zdena b.p. 2.7.2009 9:29

To je nádhera.

Mikeš je velice moudrý kočičí seladon. A čtení, nádhera. Moc ráda čtu ve slovenštině. Prosím, prosím, ještě. :-)

Jakub S. 2.7.2009 11:34

Re: To je nádhera.

Kompletně podpisuju, všetko dokopy!

zana 2.7.2009 8:48

to je krásný kočičí čtení

úplně vidím ty hrající si kocouří koule:-). A taky bych se přimlouvala za občasnou návštěvu - přece kamarádi se musej taky vidět;-).

A moc se těším na všecky ty fotky, co se tu inzerujou8-o!!

Zdena b.p. 2.7.2009 9:33

Re: to je krásný kočičí čtení

Hale Zanulí, mně se včera podařilo při klikání rajčete úspěšně usnout. ;-DTak to je zatím bez popisek: Tady  Ale žádná sláva. Nemám originalitu. Ani jednu. ;-( Krásný den tobě a vlastně FŠEM.

Louk 2.7.2009 9:52

Re: to je krásný kočičí čtení

Helé, Zdeni, nedělej bábofku ;-P;-D. Náhodou, fotky se ti hezky povedly R^:-).

Vave 2.7.2009 12:57

Re: to je krásný kočičí čtení

He! Nedělej babofku, to je skvělý, milá Louk! VV  R^R^R^R^R^ Kradu a fixuju! :-)

Zdena b.p. 2.7.2009 14:48

Re: to je krásný kočičí čtení

Zcela skromně konstatuju, že to je moooooje. Viď Louk. A budeme muset dohledat, proč jsem ti to vlastně řekla. ;-DJá už to úspěšně zapomněla. No, lepčejší uš to nébúdé.8-o

Louk 2.7.2009 15:38

Re: to je krásný kočičí čtení

Áno áno, pravda pravdoucí, potvrzuju Zdeně © na bábofku. A okolnosti si pamatuju a dokonce jsem dohledala http://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.asp?iddiskuse=A090619_192152_p_zviretnik_dru - Zdeny koment z 21:36hod.  Jen tak mezi námi, milá Vave, ona je občas Zdena taky pěkná potvůrka ;-P;-D

Vave 2.7.2009 19:06

Re: to je krásný kočičí čtení

To jo, to jo! Přitakávám na tu potvůrku, dodala bych pěkná a laskavá potvůrka. ;-)

Díky za odkaz, tuhle diskusi si pamatuju, protože se mi tuze líbila. Ale obrat "nedělej bábofku" tam přece jen nepadl, to je originál Louk! R^VV Mi to přípomíná, jak se říkávalo "Nedělej Zagorku", ovšem "Nedělej bábofku" je o moc lepší. R^

zana 2.7.2009 12:40

Re: to je krásný kočičí čtení

se budu moc těšit - na fotky odsud nemůžu:-/ (a třeba tě při šůrování napadnou popisky naprosto originální;-)).

Zdena b.p. 2.7.2009 15:01

Re: to je krásný kočičí čtení

Poslušně hlásím, že je víno ošmikané, okna umytá, a uklizeno. Asi jsem si měla něco nechat na indy. Co já budu zejtra dělat? :-) No, kestli nebude moc pršet, tak sednu na kůň...eeee vlastně na kolo a už budu v Čudu.

Karolína 2.7.2009 7:09

Pozdrav všem Zvířetníkům

zvláště těm, co něco slaví, jak krásně vždy začíná Xerxová, ale zvláště těm, co je něco trápí - Oldíkovi držím palce, aby se ze svého kašle rychle dostal a díky Veram a Vave za fotky - jsou úžasné! Jsem ráda, že Dalmi to tak zvládla, ale stejně jsem o tom nepochybovala.

Edito, kočičák je překrásný a někdy ho vezmi na návštěvu za jeho novými kamarády, prospěje mu to!VV

Vave 2.7.2009 6:59

OT - vzkazy

jHonzoVV - držím palce R^ Tvému tatínkovi, tohle počasí je fakt příšerné!

ZanoVV - díky za pololetní uzávěrku! Kdybchom Tě neměli, museli bychom si Tě vymyslet. :-)

Veram VV - moc jsem se těšila na Tvé fotočky, a právem! Jsou senzační.R^

Všem marodům držím palce VVR^VV a všem, kdo dneska něco slaví, přeju všechno nejlepšíVV. (Stále mám pocit, že mi včera utekla nějaká JaruškaVV, tak dodatečně taky přeju k svátku nebo výročí něbo tak něco.;-))

Jakub S. 2.7.2009 11:37

Re: OT - vzkazy

Zanu by vymyslet nešlo. Nebo možná vymyslet jo, ale v reálu uskutečnit ne. A když, tak sotva.

zana 2.7.2009 12:35

Re: OT - vzkazy

Nono, vždyť snad nic nepotřebuješ?;-D  Nebo že bych se měla spíš urazit?;-);-D

Jakub S. 2.7.2009 14:35

Re: OT - vzkazy

Klidně se trošku uraz. Na výšku je tě až moc, aspoň bys byla jako my malí český lidi...

Vave 2.7.2009 20:38

Re: OT - vzkazy

Děkuju všem za milé ohlasy a chválu fotek i modelů. VV

A hrozně moc si cením pochvaly od vyhlášených piškvorkářek, děkuju! :-)VV

Vave 2.7.2009 6:50

OT - FOTKY

Šla jsem do sebe a nalepila do rajčatových alb fotky cca od března do teď. Takže:

Tádoš je tady a tady, modřanská smečka tady, Pražení tady a patchwork tady.

Uffff! Víc alb by mě fakt zahubilo. :-)

Louk 2.7.2009 9:21

Re: OT - FOTKY

Páni, Vave, dala jsem si v rychlosti za odměnu zatím aspoň smečku - kosourci jsou úžasňácký :-). Nejvíc mě dostal Bertík na stromě, zcela zmožen vedrem ;-D. Je nádherná vespolek tahle modřanská smečka VV.

Asteris 2.7.2009 12:25

Re: OT - FOTKY

Pááááni, to je krásných fotek! Kočičí strom mě nadchl, a jak si to opravdu užívají - Bertík v rouře nemá chybu, ale ono by se dalo pochvalně zmínit prakticky o každé fotce...A patchwork - to je vůbec záležitost. Tašky jsou nádherné, moc obdivuju tebe a i samozřejme další místní piškvorkářky. Bééé, já to chci taky uměěět! Ale je to nad mé schopnosti - to chce pečlivost a trpělivost a taky představivost a ten cit pro barvy a vůbec.  Někdy si tak říkám, že bych to taky zkusila? Ale pak si představím, jak se mi ty čtverečky v rohách nesejdou,  nebudou pasovat na jiné tvary, určitě některý přišiju naruby a ...

Ale pěkně se na to kouká, dík.

EditaK 2.7.2009 12:37

Re: OT - FOTKY

Vave, fotky sú nádherné, stihla som lem smečku, ale je to paráda. Tí kocúrici na strome nemajú chybuVV

jiný Honza 2.7.2009 12:46

Re: OT - FOTKY

Milá příbuzná, fotíš moc hezky (jak by ne s takovými modely;-P). Ty houbičky přávidím! A pražení taky.

Bubu 2.7.2009 13:32

Re: OT - FOTKY

Ty piškvorkové tašky už jsem viděla, první tři obdivovala a nad tou poslední žasla8-o. To vypracování. To už je haute couture.R^

A kocouři mají v Modřanech pravý kočičí ráj.

Matylda 2.7.2009 17:30

Re: OT - FOTKY

Vave! Ty tvoje tašky mě naprosto zahanbují! Ty jsou KRÁSNÝ!!!!!! Já teď šiju mé mamince polštářky, ale protože je moc chce v barvách mé první deky, tak je to docela síla- některé z těch látek jsou už prostě vyprodané, tak to syslím, jak se dá:-)

Rpuť 2.7.2009 6:44

Dobré ránko!

A nutno dodat, že kocour je to nádhernej:-)R^

Vave 2.7.2009 6:42

Taky moc ráda čtu

EditinoVV vyprávění, je to jako slýchat skazky z Kočičího království. A vůbec, nezdá se vám, že slovenčina je ten pravý kočičí jazyk! (Chtěla jsem být originální a napsat "mačací jazyk", ale nebyla jsem si jistá, a "mačkový jazyk"?8-o, to už vůbec nevím nevím!)

Zkrátka a dobře, tohle je skvělé vyprávění o tom, že kde je pohoda a láskaVV, tam se vždycky nový příchozí cítí dobře. A taky o tom, že naše milá zvířata pro nás mají vždycky nějaké to překvapení ukryté v kožíšku, nějakou nečekanou vlastnost nebo talent.:-)

To by vůbec bylo dobré téma na letní příspěvky do Zvířetníku, co takhle zavzpomínat a napsat o tom, jak nás zvíře svým chováním či jsoucností překvapilo, nebo co nám překvapivě v životě posunulo nebo změnilo? :-)

Přeju všem krásný den. VV

Jakub S. 2.7.2009 11:41

Re: Taky moc ráda čtu

No že či! Mačacia reč, to je bohovské. A vobec - nerob, že si hlúpa. Až tak predsa nie...

Xerxová 2.7.2009 6:27

hezký den

hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům :-), těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej VV

Povídání z téhle veliké kočičí smečky čtu moc ráda ;-)