6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

KOČKY: Kočka není pes aneb jak jsme ke kočičákům přišli (1)

Že kočka není pes, to ví jasně každé malé dítě, a hned ukáže na správný obrázek, ačkoli zvláště pejskové jsou velmi různorodá cháska.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vakandi 12.11.2007 12:08

Vavísku

krása a pohoda R^ už se těším na pokračování :-)

Vave 12.11.2007 12:12

Re: Vavísku

Děkuju, milá Barvičko! VV A jak je to u Tebe? Vím, že sis přála pod stromeček koťátko, ale CD to asi nějak špatně přečetla a přidělila Ti Quidoška. ;-)VVVVVVR^ Odkládáš koťátko na později? Nebo jak to bude?

Beda 12.11.2007 11:56

:-)))))))

a to je dobře, mooooo dobře, že jsem si tento článek nechala jako druhý:-)R^ ... je to krásné a kouzelné a jako řada dalších já taky obdivuji to peso-kočičí soužití - vždy mě to fascinovalo a Mikešek tulící se k Ance, to je úžasný pohledVVVVVVVVVVVV

doufám, že bude mnoho a mnoho pkračování a všem vám přeju mnoho šťastných společných chvil:-)R^VV

Vave 12.11.2007 12:10

Re: :-)))))))

Děkuju moc, milá Bedo!VV Ano, to je moc krásné na soužití se zvířaty a na životě vůbec, že jsou stále nová a nová pokračování; dokonce i tam, kde už v ně člověk občas ani nevěří. R^:-)

LFSH 12.11.2007 12:20

Re: Re: :-)))))))

Vave, ty tam máš kontakty, přimluv se, ať se nám rozšíří smečka o nějaké štěňátko. Filip je výborná a starostlivá chůva a zaslouží si nějakého psího svěřence.

Ap 12.11.2007 12:52

Re: Re: Re: :-)))))))

Míloučké a krásné povídání! Také máme pso-kočičí domáctnost, potvrzuji, že to je výborná kombinace živočišných druhů;-D.A milá LFSH, pořád ještě máme ve smečce dva volné ohaříky - Aranku a Azorka. Anežka na jisto zůstává. Miláčci už dorostli mamču, jen Aranka je trochu podměrečná. Co jí chybí na výšce, to dožene na energii;-P... Azorek je pan pes a velký tuleň (od  tulit se). Chystám se sepsat zas nějaké hlášení, ale nestíhám tady:-(. Mějte se tady všichni krásně, tiše to tu sleduju.V

LFSH 12.11.2007 12:58

Re: Re: Re: Re: :-)))))))

Těším se na hlášení. V

JanaBa 12.11.2007 11:39

CD

udělala moc dobře, když vytáhla Mikeška z roury a přidělila ho tobě. Těším se na pokračování!

Vave 12.11.2007 12:08

Re: CD

Milá Jano, těš se! VVV dalším díle přijde na scénu nová a velmi zajímavá postava, ale to bys nikdy neuhádla, kdo to bude! ;-);-D;-D;-D

JanaBa 12.11.2007 13:12

Re: Re: CD

Ježkovy voči, těším se ještě víc a navic jsem i zvědavááá.

JanaBa 12.11.2007 13:23

Re: Re: CD

A já už tuším, heč! Ze to bude Bertík;-)? Jejda, to bude krása! 

LENKA S 12.11.2007 10:44

TEDY, VAVE, TI KOČIČÁCI I S ANKOU MUSEJÍ BÝT SILNÁ TROJKA, ŽE?

ANKU  OBDIVUJU ZA  TO, ŽE  JE  JEŠTĚ  NESEŽRALA LÁSKOU. HOKINKOVI  BYCH  TO  ALE   NEZKOUŠELA  UDĚLAT.NEMUSELO  BY  TO  DOBŘE  SKONČIT.LÍČÍŠ  TO  CELÉ  KOUZELNĚ  JAKO ŽDY . A  TY FOTKY....

Vave 12.11.2007 12:05

Re: TEDY, VAVE, TI KOČIČÁCI I S ANKOU MUSEJÍ BÝT SILNÁ TROJKA, ŽE?

DĚKUJU, LENKO ZA TVÁ MILÁ SLOVA.VV MÁŠ PRAVDU, ANDULKA JE BÁJEČNÁ PEJSKA A TA NEJLEPŠÍ CHŮVA NA SVĚTĚ. VV

Evča a Marťa 12.11.2007 9:31

Ahoj všem zvířetníkům

Předem vás všechny zdravíme,já a Marťa.;-) Dlouho jsme se neozvali,ale je to o tom,že neustále pracuji dvacet dní ve dvanáctkách a stále noční,protože chci být s Matesem a učit se s ním,protože dělá první třídu. Zatím mu to jde supr,má samé jedničky. Chodí do třech kroužků:angličtina,keramika a sportovní hry. Strašně ho baví škola i kroužky,takže paráda,:-)jen já nevim co dřív. Před třemi  týdny spadl z kola pomlátil si obličej a zlomil zub, Má to už spravené,ale já neumím posílat fotky,tak vám ho nemůžu ukázat. Jinak se máme docela dobře.Hezký den a ahoj

Jakub S. 12.11.2007 9:40

Re: Ahoj všem zvířetníkům

Ježíšku, chudáček pomlácená! Martínku, mám tě vedle fotek svých dětí a vnoučků v kuchyni nad linkou, na tom kalendáři a pak ještě jednou fotku, tam nejsi sám, maminka ví, jakou. Ale určitě mamince a vůbec pomáháš, o tom nepochybuju. Jsi, musíš být, šikovný a chytrý a poctivý kluk. A my víme, proč asi. Základy jsou všecko, to ví každý zedník. Snažím se je dát jak to jenom jde svým potomečkům a tobě se jich taky dostalo, neboj. Je to v tobě, náš kamaráde Martínku! Jedničkáři!

Beda 12.11.2007 11:58

Re: Ahoj všem zvířetníkům

taky vás zdravím a jsem moc ráda, že se vám daří:-):-):-)R^R^R^R^ - ahoooooj!!

Vave 12.11.2007 12:03

Re: Ahoj všem zvířetníkům

Chudák MartínekVV, na svůj svátek se takhle "vyzdobit"! 8-o:-/  Moc děkuju za zprávu, Evo!:-) Jste oba tuze šikovní prvňáčci! R^R^R^VV

Fallowa 12.11.2007 12:43

Re: Ahoj všem zvířetníkům

Milá Evo,přeju hodně sil a trpělivosti s prací a Marťovi gratuluju k jedničkámR^V!K úrazu z kola negratuluju,ale takové pády jsou u kluků normální - hlavně,že si nic nezlomil.Mějte se dobře a až budete mít chvilku čas,napište:-).

LFSH 12.11.2007 12:57

Re: Re: Ahoj všem zvířetníkům

K pádu z kola jde také gratulovat - není vážný úraz. A navíc kdyby v tomhle věku neměl podobné úrazy, něco by bylo v nepořádku. ;-)

terra 12.11.2007 12:59

Re: Re: Ahoj všem zvířetníkům

Tak nějak - Marťo, jsi šikovný kluk, a nakonec i s tím kolem to dobře dopadloV.  Zbytek už napsala Fallowa...

Jiřina z GB 12.11.2007 13:19

Re: Ahoj všem zvířetníkům

Hurá jedničky !! Přeju Martínkovi samá pěkná razítka (jestli se ještě ve škole dávají).

A nezapoměňte se podíva na včerejší diskuzi (tedy sobotní). Marťa tam má přání ke svátkuod Zvířetníků. V

abyt 12.11.2007 9:20

Já jsem taky ráda,

  že je to na pokračování. Protože to bude pokračovat!!:-D

Vave 12.11.2007 11:59

Re: Já jsem taky ráda,

Abyt! R^ To si piš, že bude! A pokračuje stále. ;-):-)

YGA 12.11.2007 9:09

Milá Vave

- že ona ta Anka začíná mít nad hlavou svatozář a na zádech ji začínají vyrážet křidýlka - vždyť ona je učiněný anděl! Vždyť zvládá s přehledem už celkem tři kluky - smekám, Ančí, smekám - jsi šikovná holka - panička ti dohodí mláďátka a starej se ;-D.

Jinak Vavísku - moc hezky napsané a těším se na pokračování (a taky na fotky - to jsou epesní i ekoční ;-)).

abyt 12.11.2007 9:22

Re: Milá Vave

EKOČNÍ! Chichichi.;-D

Jakub S. 12.11.2007 9:31

Je to úžasný majordomus.

Jenom bych rád věděl, jaký má za všecko smluvní plat. Dyť se nezastaví. Ta odpovědnost. A pořád jí přidávají.

Jiřina z GB 12.11.2007 9:47

Re: Milá Vave

YGO !!;-D Konečně už vím, kdo jste, vy lingvisti - říká klasik...

Vave s tvým vyprávěním mi svítá nadějem že CD má i pro mě plán...Zatím zpracovávám velmi opatrně (bydlet na samotě bez kočeny? A co ty myši?), ale moc netlačím... Díky .

Jakub S. 12.11.2007 12:08

Georgino z GB,

s těma nadávkama pomalu - za chvilku by tu mohlo být už aji Vy intelygenti! - a to bych si vyprosil...

Vave 12.11.2007 12:14

Re: Re: Milá Vave

Milá JiřinoVV, pro Tebe platí totéž, co jsem psala Karolíně! :-)

Čím jsem starší, tím víc věřím v prvotřídní organizaci a bezchybnou práci CD. :-)VV

Vave 12.11.2007 11:55

Re: Milá Vave

Milá YGO! Tvá nová slovíčka a Podrozverníčky mám moc ráda! R^:-):-):-)

Andulce vyřídím Tvůj vzkaz! VV