24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

KOČKY: Jak přijela Neo domů

Vždycky jsem byla kočkomil. No, mám to asi v rodině. U mojí babičky z tátovy strany měli několik koček, poslední šedivé mouraté koťátko jménem Mačatko i pamatuju.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vave 8.11.2006 11:30

Re: BIMBO

Hurá, je tu moje milovaná Anežka s Bimbem!! Těším na pokračování !!VV

Zdena b.p. 8.11.2006 12:01

Re: BIMBO

Téééda Néžo, ty jsi ale... Vdyť já už budu muset jíííít a nebudu do zítra vědět, jak to dopadlo!!! FŇUK, FŇUK!!! A jíinak Tě  mocmoc vítám z cest.

Eva 8.11.2006 12:39

Re: Re: BIMBO

šiš Anežko! To se nedělá, jsem jak kšandy8-o

Anezka Sejbalova 9.11.2006 1:36

Dik za privitani mila Zdeno ! No, jak to muze dopadnout. Vzdyt Bimbo je porad stejnej previt, tak je to snadne si domyslet !!

Petrak 8.11.2006 12:52

Re: BIMBO

;-D;-D;-D;-D;-D to se bavím . Jen pomozte mi někdooo. Copak mi tu uniká? Čí klon je úžasně píšící Anežka Šejbalová?;-)

Radka 8.11.2006 12:57

Re: Re: BIMBO

no vzhledem k oslavám u Kance přeci....blik, tak už???;-D vždyť ty to přeci víš:-)

Alča 8.11.2006 13:00

Milá Petro

to se přece náš oblíbený www vrátil z cest po vlastech českých a našel si chvilku na napínavé a zábavné čtení pro nás, Zvířetníky!:-)

PetraK 8.11.2006 13:01

Re: Milá Petro

Tož mé podezření bylo správné a WWWéčko jest odhalen;-D;-D;-D. Ten se zaměnit nedá, jen jsem nechtěla vypadat jako blbka. Stačí, že tak vypadám před psem, natož před půlkou národa;-D

Beňa 8.11.2006 10:30

pro Neonku a Bedu

Bedo to Tvé povídání jsi sepsala opravdu krásně, tolik z toho vyzařuje láska k Neonce, že to až dojímá . Nejvíc mě dojala ta kouzelná chvilka nad spícím koťátkem v krabici, jako bych to sama prožila...Neonka je moc hezká kočička a má  u vás báječný domov:-).

Beda 8.11.2006 12:08

Re: pro Neonku a Bedu

Beňo, děkuju:-) ... je pravda, že když třeba vidím ty fotky, vrací se mi to, jako by to bylo včera - vidím ji a cítím, ten heboučký kožíšek, to maličké tělíčko:-)R^VVVV ... vzpomínky jsou nesmazatelné, ale na zázraky techniky typu foťák v tomto taky nedám dopustitR^;-)

Jaga 8.11.2006 9:58

Nyny

je nádherná a moc šikovná číča, trochu rozmazlování neuškodí ;-)

Beda 8.11.2006 12:05

Re: Nyny

Jago, ne jen trochu;-);-D!! ... no ale - co si budme povídat? čtu i vedle:-)R^VV ... jsou to  zkátka zlatíčka a Nyny děkuje za pochvalu:-):-):-)

Eva 8.11.2006 9:50

moc roztomilé povídání

plné kočičí láskyR^;-)

Beda 8.11.2006 9:56

Re: moc roztomilé povídání

a to je právě to krásný, že ta láska co zvířátkům dáváte, se vám tolikanásobně vrací:-)!R^VVVV

zdenka111 8.11.2006 11:04

Re: Re: moc roztomilé povídání

Přesně tak R^A člověk zírá, jak jsou ta zvířátka někdy šikovná - naše chalupářská kočka Sisi měla podruhé koťata a rozdělila je početně na dvě skupiny. Tu zdravou nechávala u sousedů ve stáji a tu nemocnou - koťata měla zakalená očička - přivedla k nám do garáže. Když jsem je objevila hned vedle garáže se vyhřívající v jahodách, divila jsem se, že všechna 3 koťátka mají kolem očiček oranžové zbytky  čehosi. Identifikace byla jasná, naše vzorná kočičí mamina lízala právě čerstvě zatuhující měsíčkovou mast /domácí sádlo s okvětními lístky z měsíčku lékařského/ původně připravenou na křečové žíly mé maminky a jak ji lízala, tak potom lízala svá koťátka.. .a vyléčila je;-D Možná to byla jen náhoda, možná věděla své.

Pája 8.11.2006 11:44

Re: Re: moc roztomilé povídání

Souhlasím, až se podruhé narodím chci být kočka kteréhokoliv milovníka na ZvířetníkuR^;-D

S tou láskou nevím nevím, naše Matyldička si mojí lásky neváží a člověk na ni jenom promluví a už preventivě vrčí, co kdy na mě chtěla šáhnout?? nebo nedejbože pochovat??? nevím proč je taková, přitom ráno sedí za polštáři a vrní a vrní..... asi jsme někde udělali chybu??Ale mám ji ráda i když je taková..... jsou to moje zlatíčka,VR^

Beda 8.11.2006 12:17

Re: Re: Re: moc roztomilé povídání

Pájo, ona Nyjonka taky není chovací, ba ani mazlicí8-o ... nenechá na sebe moc sahat, jen chviličku, z náruče se sápe, ale zároveň je nám pořád v patách, doprovází a upřeně hledí - tím pohledem sděluje to, co jiné kočky dovedou vyjádřit mazlenímVVVVVV

věř tomu, že i vaše Matyldička si vaší lásky váží:-):-)

a;-)... ehmmmm;-P ... jeden z Murphyho zvířecích zákonů praví: Kočka se vám otírá o nohy pouze tehdy, když nemá k dispozici nic vhodnějšího, o co by si mohla vydrbat kožich8-o8-o;-D;-D;-D;-D!!

Medvídek 8.11.2006 9:49

Re: ale přednosta není bohužel kočkomilný

Vave, občas se tu ukáže Lenka (od dobrmana Míši, nemyslím LenkuS), jak ta nesnášela kočky a teď jednu má (nebo aspoň měla) a byla z ní celá pryč. On se možná i  Tvůj přednosta časem zjistí že neví co vlastně chce.;-D 

Beda 8.11.2006 10:13

Re: Re: ale přednosta není bohužel kočkomilný

jo jo, přesně to jsem taky psala:-) ... a Vave, koukni třeba sem:

 http://kocky-online.cz/jportal/articles.phtml?op=read&id=1174 ;-P

a takových by bylo;-D;-D;-D

Vave 8.11.2006 11:29

Re: Re: ale přednosta není bohužel kočkomilný

Já vím, ona snad má už i kotě/koťata, myslím Lenka, teda spíš myslím kočka od Lenky. :-) Na dovolené a u šváry jsem pořád chovala nějaká koťata, ale ten můj si je ani nepohladí. :-( A teď mi na všechno (další pes, kočenka) odpovídá: máme Tadeáška! Ale já vím, že čas kočenek ještě přijde, určitě !!R^VV

Alča 8.11.2006 9:49

Beda, doufám, promine

ale až budete mít někdo zprávy od Kardiaka, dejte vědět. Pevně doufám, že jeho mlčení je způsobeno jen technickou závadou!!

A jinak  všem, kteří jsou churaví, nešťastní, nebo jen smutní: MYSLÍM NA VÁS, PŘÁTELÉ, AŤ VŠE ŠPATNÉ POMINE A JE ZASE DOBŘE!  VV

Medvídek 8.11.2006 9:50

Re: Beda, doufám, promine

Stejně tak Rákšasí, tam to zas vypadalo na problémy doma.

Beda 8.11.2006 9:53

Re: Beda, doufám, promine

přesně na tyhle dva se ptám dole8-o ... tak vidím, že se mi to nezdálo, že je tu nějaký problém:-/ ... snad někdo podá zprávu!

Vave 8.11.2006 11:35

Re: Re: Beda, doufám, promine

Pevně věřím, že jsou a budou v pořádku!R^R^R^R^VVVVVV

Medvídek 8.11.2006 9:46

Ó toť nádherný

mňoukavec.:-)

Beda 8.11.2006 9:54

Re: Ó toť nádherný

mňaaaaaauuuu!!;-D ....  to bylo: ahoj, Medvídku;-)

Medvídek 8.11.2006 10:19

Re: Re: Ó toť nádherný

;-D;-)V

Beda 8.11.2006 9:42

doháním resty

a ani dnes tu moc nebudu:-/ , ale budu se sem občasmo vracet a ... trochu koukám zpět - co Kardiak? a kde je Rákšasí??  ... Karolíně se to zamotalo, "půlka" lidí běhá po zubařích, to jsou nějaký skvrny na slunci?:-/Rv:-(

Alča 8.11.2006 9:33

Nyny je krásná kočička

a Ty jsi šikovná fotografka!R^

Beda 8.11.2006 9:36

Re: Nyny je krásná kočička

ale kdepáááááák, takový "objekt";-) se fotí skoro sám;-P ... na té kráse se nedá nic zkazitR^ ... ale i tak děkuji:-)VV