2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

KOČKY: Jak Ondrášek vyhrál

Po řadě katastrof zase jedna dobrá zpráva. Ondrášek, malé kotě stižené nepřízní osudu, svůj boj vyhrál! A proč? Protože se našli lidé, kteří neváhali pomoct...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
LENKA S. 11.8.2006 13:25

Re: Re: Ještě jeden ze života:

JÁ SE TU TAKY NAHLAS ŘEHONÍM. VŠECHNO NAPĚTÍ  Z NOCI UŽ JE PRYČ A JSEM SVĚŽÍ A FIT.

JoVo 11.8.2006 16:28

Re: Ještě jeden ze života:

;-D;-DVave, mám takový dojem, že se po přečtení tohoto WCového příspěvku snad i uzdravím.;-D;-D;-DMarně jsem se snažil od 13:00 SEČ přesvědčit tvrdohlavé PC, aby pracovalo, abych mohl trochu diskutovat. Nešli smajlíci, barvy zkrátka nic. Po několika neuměleckých zásazích  se PC moudřil.

Kardiak 11.8.2006 18:27

Re: Taky jeden

Lord John hraje golf s lordem Georgem.V tom kolem projíždí pohřeb.Lord John odloží svou golfovou hůl,smekne klobouk,přiloží si ho na hruď a skloní hlavu.Tak zůstane stát po celou dobu,co projíždí pohřební průvod.Poté si nasadí klobouk a napřáhne hůl k úderu.                               Lord George ho pozoruje a s obdivem pronese "Jaká úcta k neznámému"                                            Lord John překvapeně zvedne hlavu,"Proč neznámému?Byla mi dvacet let dobrou ženou"

Li 14.8.2006 12:36

Re: Re: Taky jeden

;-D;-D;-D;-D;-D;-P

Kačer 11.8.2006 11:34

Rputi

Všechno nejlepší k svátku! A všem ostatním Zuzanám pochopitelně taky :o)))

D. R. 11.8.2006 10:21

dobré zprávy

Kazanovi je líp. Slupnul špičku rohlíku a ošklíbá se nad smectou. Dokonce už vysvětlil Šerikovi, sousedovu knírači, jaké je jeho místě na této planetě (normálně to s Daníkem dělají tak 20 x denně...:))) Takže palce, tlapky a ploutvičky opět pomohly! Jenom já jsem asi chytla něco jako letní chřipku, děsivě kýchám a je mi hrozně. Navíc včera večer jsem už málem myslela, že Zvířetník nevyjde, protože tu chřipku nejspíš chytil i můj počítač a odmítl spolupracovat. No já měla paralen, počítač Andyho, takže jsme se ještě na něco zmohli...

Vave 11.8.2006 10:38

Re: dobré zprávy

Děkuju za dobrou zprávu o Kazanovi a doufám, že zotavování půjde rychle a že i Vám bude co nejdříve zase dobře. I když - možná není špatné ležet v pelíšku a mít k ruce (nebo všelijak kolem sebe a na sobě?)  dva ochotné lékaře a dvě čistotné zdravotní sestřičky. ;-)

Li 11.8.2006 10:51

Re: dobré zprávy

Uffff, to jsem ráda že je Kazanovi líp!!R^ A Vy se koukejte taky honem vymarodit, co bysme si bez Zvířetníku počali?;-) Dráčkov drží palce nadále a těším se, že v pondělí už tady bude zprávička, že je úplně ÚPLNĚ všechno OK;-) I kdyř pravda, chřipka trvá 7 dní:-/

tojefuk 11.8.2006 10:54

Re: dobré zprávy

Takže opravdu jen střevní chřipka!:-) Co tak nechat zaléčit i Daníka, mohl by být v inkubační době!

Rpuť 11.8.2006 10:57

Bájo, ale myslím, že Tojefuk má pravdu s Daníkovým zaléčením.

To už byste to tam měli jak lazaret. Přeji brzké uzdravení!:-)

evam 12.8.2006 14:51

Re: Re: dobré zprávy

to je moc dobrý nápad, aby to nedostal i on, vlček malej...

Kačer 11.8.2006 11:33

Re: dobré zprávy

Hlavně, že je mu líp, palce radši držím nadále, aby rekonvalescence byla co nejkratší, aby si sousedův Šerik moc nevyskakoval :o))) Posílám virtuální podrbání oběma nazgúlům :o)

Vave 11.8.2006 11:59

Re: Re: dobré zprávy

Kačírku, a jak je Brianovi?

Kačer 11.8.2006 12:50

Re: Re: Re: dobré zprávy

Je mu nic moc, má teplotu a nemůže polykat....takže se kurýruje. Já dopuji vesele vitamíny, abych to nechytla a mohla jet do Dráčkova :o)

AB 11.8.2006 11:43

Re: dobré zprávy

Tak  sláva! Jakmile pejsek začne zaštěkávat jiné pejsky, je to vždy na dobré cestě. Hezký víkend přeji. Tedy v mezích možnosti.R^

Hanča 11.8.2006 12:10

Re: dobré zprávy

Dík za dobré zprávy ! To je úleva, když je marodovi líp a vrací se ke svým běžným činnostem jako je seštěkání sousedovic Šerika, že ? A s tím nechutenstvím bych si až tak těžkou hlavu nedělala, psi vydrží bez žrádla překvapivě dlouho. Aspoň si podrážděný zažívací trakt odpočine, však on to Kazan pak dožene. Spíš je důležité, aby pil. Tak brzké uzdravení vám oběma !

LENKA S. 11.8.2006 13:29

Re: dobré zprávy

TŘIKRÁT HURÁ A SLÁVA.!!!I KAZANOVI POMOHLA KROM VETA  POZITIVNÍ ENERGIE A DRŽENÍ VŠEHO  A ODE VŠECH ZVÍŘETNÍKŮ. DOSTALA JSTE  MOU ODPOVĚĎ NA POSLEDNÍHO VAŠEHO MAILA NEBO JI ZAS   TEN VÁŠ PODAŘENÝ VÁŠ POČÍTAČ POSLAL ROVNOU DO SPAMŮ?

Radanova 11.8.2006 16:49

Re: dobré zprávy

tak to je bezva, hezký víkend přeju

LENKA S. 11.8.2006 9:12

LIDI, TO JE ÚLEVA!!!

SOTVA KOUKÁM PRO  UNAVENÉM OČI. KOUKNĚTE VEDLE. JÁ JDU SPÁT. MOC, MOC DÍKY VŠEM , KDO SE ZÚČASTNILI  ZVÍŘETNÍKOVÉHO PALCOTLAPKOPLOUTVIČKODRŽENÍ!!!

JoVo 11.8.2006 9:12

VŠEM ZVÍŘETNÍKŮM!!!

Milí Zvířetníci, nevím jak vám všem poděkovat za držení tlapiček, paciček, ploutviček, palečků, ukazováčků, prostředníčků, prsteníčků a malíčků. Jste všichni moc hodní člobrdíčkové a já jsem rád, že se sice neznáme podle ksichtíků, ale podle dušiček to vypadá, že se na Zvířetníků scházejí samí dobří člobrdíčkové. Jsem ze všech těch pozdravů úplně „STIFE“, jak říkávali pánové Horníček a Svitáček. U nás doma se říkalo, že jsme z toho „ŠTAJF“. Nevím, který z těch výrazů je ten pravý.:-/Jsem rád, že se s vámi všemi budu zase scházet ve Zvířetníku. Ještě jednou děkuji.R^R^R^

dalmatin 11.8.2006 11:37

Re: VŠEM ZVÍŘETNÍKŮM!!!

R^ JoVo, měla jsem zde absenci - buď  zdráv a vesel a už nemaroď.  Stačí co se děje u nás.

Fallowa 11.8.2006 13:36

Re: VŠEM ZVÍŘETNÍKŮM!!!

SuperR^!Hezky je to napsané,aspoň v mém případě myslím,že má dušička vypadá líp než můj ksichtík;-D - no,hlavně že bude zase JoVo tady:-)!

tosca 11.8.2006 8:53

:-)

Myslím, že tohle je zpráva, kterou chtěli číst všichni, kteří Ondráškovi drželi tlapky :-)

zana 11.8.2006 8:46

ach jo

tak bych chtěla koťátko, ale bydlím v paneláku, doma od rána do večera nikdo nebývá, tak dvanáct hodin... a k tomu invalidní rodiče, u kterých trávím dost času. Ach jo, snad jednou...;-(

tosca 11.8.2006 8:56

Re: ach jo

zano, snadná pomoc, řešením jsou koťátka dvě (jednomu by bylo smutno) ;-)

Kočky, zvlášť ve dvojici, snáší samotu lépe, než pes. A na péči jsou také méně náročné, venčit se nemusí ... vítají prý člověka stejně jako pes ... samá pozitiva a sociální jistoty :-)

tojefuk 11.8.2006 9:00

Re: Re: ach jo

tosco, ty jsi taky agent s koťatama jako Rpuť?;-)

tosca 11.8.2006 9:35

Re: Re: Re: ach jo

Ne, já jsem "agent" útulkových zvířat. Pokud by Zana nad tím začala uvažovat, tak ji začnu směřovat buďto k Rputi (no, Rpuť by si ji spíš odchytila sama :-)) nebo do nejbližšího útulku, nebo na kocky-online :-)

Rpuť 11.8.2006 9:52

tosco, dvě koťata jsou dobrej nápad, ale v tomto případě, ne pro Poopíška.

Poopíšek naopak potřebuje svýho páníčka, který s ním může být co nejdéle - to je vyloženej závislák. Proto bych taky byla ráda, kdyby už u nějakého svého páníčka byl, protože takhle si tu závislost upíná na mně a nerada bych, aby si moc zvyknul - a pak musel odvykat. Ideální by opravdu bylo, kdyby si je někdo vzal oba, protože z Poopíše samotného by se nejspíš stala přilepená pijavice.

tojefuk 11.8.2006 9:59

Re: tosco, dvě koťata jsou dobrej nápad, ale v tomto případě, ne pro Poopíška.

Spíš se bojíš, že si zvykneš ty a nějak to uděláš! Co tak trvalý pelíšek pro Poopíška za faxem?;-) 

Rpuť 11.8.2006 10:15

tojefuku, já bych ráda, ale nemám tolik rukou a hlavně Evelín s Bleskem už začínaj žárlit

:-/