29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

KOČKY: Garfield

S žalem v duši vám oznamuji, že včera 1. 5. 2007 v 23,12 h. prohrál náš kocourek Garfield nerovný souboj s těžkou chorobou. Do poslední chvíle jsem doufali, že boj nebude marný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vakandi 2.5.2007 15:55

;-(

Děkuji Vám všem drazí přátelé za podporu, kterou mi poskytujete.

Dede, díky moc, že jsi to sem obratem dala.

JoVová 2.5.2007 16:43

Re: ;-(

;-( Milá Vakandi, moc s Tebou cítím. V zimě nám stonal Bohouš a paní dr. ho chtěla taky poslat za duhový most. Šla jsem domů a celou cestu jsem brečela. Měla jsem ale větší štěstí. Bohouš se vylepšil a je tu s námi. V duchu Ti hladím Tvou bolavou dušičku.VV

Bláža 2.5.2007 15:53

Cože???

Já jsem myslela, že je všechno v pořádku!!! Vždyť se to s ním lepšilo! Ani ta transfúze by nepomohla? Jsem zmatená. Hladím ti Vakandi tlapku a je nám to doma všem moc líto!!! VVVVVV;-(

Eva P. 2.5.2007 15:47

Sakrys :(((

Blbe vidim na klabosnici... proc maji takovihle nadherni zrzavi kocouri az moc casto smolika? ;-(;-(

Garfildku, pozdravuj tam nekde, kde je spousta dobryho papani, fura hracek, bezva kamaradi a zadny boleni a trapeni VVVVVV Uz je vas tam az moc, na muj vkus ;-(

Rpuť 2.5.2007 15:45

Vakandi - upřímnou soustrast!

veram 2.5.2007 15:42

je mi to moc líto,

držím tě, barvičko, za packu, VV ale neboj. On už ti Garfield někoho nebo něco za sebe pošleVVVVVV

Štětinka 2.5.2007 15:40

Vakandi

hladím a držím z tlapičku ;-(

tapuz 2.5.2007 15:32

Tak to je moc smutné.

Je mi to moc líto. Ale ono to přebolí a útěchou může být, že navždycky zůstanou krásné vzpomínky. A taky to, že dušička každého kočičáka ještě dřív, než se úplně odebere k duhovému mostu, stačí našeptat nějakému jinému kočičákovi na zemi, kam má jít, kde se právě uvolnilo místečko. Možná takhle vypadá ta centrální distribuce.

Hanča 2.5.2007 15:24

Milá Vakandi,

je to strašlivě smutné, že nás naši miláčkové tak brzo opouštějí a zůstávají jenom ve vzpomínkách. Já vím, že na Garfielda nikdy nezapomeneš, vždyť i na Zvířetníku nechal nesmazatelnou stopu, a já mám teď díky tomu mokré oči. Objímám Tě na dálku, buď statečná!

terra 2.5.2007 15:06

Vakandi,

není to tak dávno, co jsem si na Garfa vzpomněl s tím, že nevím, jak kočičák dopadl... tak už to vím a radost z toho nemám. Ale někdy je prostě každé přání marné a každá útěcha ne dost útěšná. Tak přeju Tobě i celé smečce, aby Centrální distribuce co nejdřív přidělila nového kamaráda a smutek se přelil do vzpomínek...VV  

dalmatin 2.5.2007 14:58

To nebyl hezký první máj

 a je mi to moc líto. Barvičko, jsme s Tebou.

Lucka V. 2.5.2007 14:56

Do poslední chvilky

jsi pro něho dělala to nejlepší a i to poslední, nejtěžší rozhodnutí bylo správné. Držíme tě všichni za tlapku a foukáme na bolavé srdíčko, ať smutek brzy odezní a zbudou krásné vzpomínky!VVVVVV

MaRi 2.5.2007 14:53

To je mi moc líto

život přináší setkání i rozloučení, radost i bolest. Důležité je, co si ze vztahu odneseme.Přeju ti, milá Vakandi, aby smutek brzo odezněl a proměnil se ve vzpomínky na hezké společné chvíle.

Xerxová 2.5.2007 14:52

je mi to líto,

ale už ho nic netrápí, nebolí. Držím tě za tlapku.

YGA 2.5.2007 14:51

Milá milá Vakandi

- tak moc je mi líto jak Garfa tak tebe a celé smečky. Je mi jasné, že to poslední rozhodnutí bylo to nejtěžší. Držím tě za packu a pevně věřím, že za Duhovým mostem je v dobré společnosti a bude čekat, až tě bude zase budit mléčným krokem. A možná, že za dalším rohem na tebe čeká někdo, koho ti Garfield poslal náhradou za sebe - posílám pohlazení barvičková Vakandi.