17.1.2021 | Svátek má Drahoslav


Diskuse k článku

KOČKY: Depozitum Vrbičany se představuje

Dobrý den všem příznivcům a milovníkům kočiček. Tímto bych vás velmi ráda informovala o vrbičanském depozitu Kristýnky a Míši Kacálkových, se kterými jsem se poznala koncem léta 2009, jelikož jsem neustále již dlouho předtím hledala pomoc pro toulavé a opuštěné kočičky u nás v chatové oblasti Bucek (v lese), mezi obcemi Nové Strašecí a Řevničov na Rakovnicku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
akub S. 21.1.2010 23:55

Kočičky jsou nádherné. A čekají a čekají...

Vy jste všici v těch útulcích tak bezvadní!

YGA 21.1.2010 23:13

Jóóó, kočka

to je zvíře překrásné a tajemné. Když se podívám na našeho Zikmunda, až se mi nad jeho krásou srdce kolikrát sevře - marný platný, ten jeho ksichtík je překrásný - jako u každé kočky.

Ty vyfocené jsou přesně takové , jaké mám ráda - já jim říkám přírodní mourek (:o). Dvěma takovým přírodním mourkům + jedné tříbarevce se snažím zlepšit život na ulici - dvakrát denně teplé mlíko + něco na zub. Ale jsou to mrchavci (;o) - suché granule jim už moc nejdou (ty mají stále k dispozici pro případ náhlé nouze). 

Páníkům v depozitu přeju hlavně pevné nervy a kočičkám dobré vlastní doma. K nám už bohužel žádné nemůže - jednoho koloniálního kocoura (odchycen v zahrádkářské kolonii - chich) mám doma a to je taky maximum, co snese Toya, Jenda a alergie Terky. Jo - taky náš nábytek a elektronika - i když ty jsou po ročním soužití s rezavou šelmou téměř po smrti (;o))

Jana Pešková 21.1.2010 17:13

Ať všechny kočky mají své doma

Moc bych si přála, aby všechny kočky (a vlastně všechna zvířata) měla své doma. Mám tři nalezence a bohužel zdravý rozum (= manžel) mi už další nedovolí. Zatím...

EditaK 21.1.2010 9:40

Vďaka za mačičky

Keď čítam takéto niečo, je mi vždy smutno-šťastne. Smutno za všetky úbohe mačičky a šťastná som, že existujú takýto ľudia. A toto je jediný dôvod, prečo ľutujem, že nemám rodinný dom, v byte nie je možné mať útulok.

Karolina 21.1.2010 10:16

Re: Vďaka za mačičky

Možná by ses divila, kolik kočiček a kocourků se vejde do jednoho, sice třípokojového, ale přesto minibytečku! Taky jsem se divila!

zana 21.1.2010 8:58

přeju kočkám v novém depozitu

aby bylo líp a aby se brzo dostaly k opravdovejm páníkům. A depozitu hodně úspěchů.

K Bucku jsem jako dítě jezdila - na louku pod hrází...