2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

KOČKY: Červená Karkulka a ti ostatní

Jednoho dne jsem si všiml, že Píšek má nějaký zvláštní krok. Našlapoval jako baletka a na pravou zadní pokulhával. Znáte to, prostě odlehčoval, protože mu v chůzi cosi vadilo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
radanova 25.6.2007 16:15

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někde Zana?

i ty jeden pacholku příspěvku jsem myslela žes neprošel;-€

radanova 25.6.2007 16:14

Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někde Zana?

to mě vyhrkly slzy hned, já roztřepávala hned i ta tlapka mě dostala hned

ahoj Zuzko,kdes byla od 85-89 já v LBC na stavárně a bydlela nejdřív v zeyerce pak s tanvaldskou sestřenkou co chodila na zdrávku, nejezdily my jsme stejným vlakem domu a do školy?

Zuzka 25.6.2007 16:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někde Zana?

Nee, já byla v tu dobu na jabloneckém gymplu a přemisťovala se autobusem. Která tvoje tanvaldská sestřenka má zdrávku?

radanova 25.6.2007 17:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někde Zana?

no ona byla nahoře u sportovní haly, víc seznamem jo?

tosca 25.6.2007 16:14

Re: Re: Re: Je tu někde Zana?

Myško, já Ti zlepším skóre ve prospěch dobrého odhadu, mně tričko sedí perfektně! DĚKUJI, je opravdu krásné :-)

radanova 25.6.2007 16:17

Re: Re: Re: Re: Je tu někde Zana?

jejku to neměla být stížnost;-Panebo jo, ale na sebe

Zuzka 25.6.2007 17:01

To nebyla stížnost!

To je teď moje míra na hubnutí.;-D;-D;-D Sakra - to mám do příště co dělat!8-o;-D;-)

zana 25.6.2007 18:09

Re: Je tu někde Zana?

Kaštane, díky za pochvalu, fotky byly různý, prostě z českých luhů a hájů. V,,

Mimochodem mi jich ještě pár zbylo (měla jsem raději rezervu), takže pokud jsem někomu nedala nebo by chtěl někdo, kdo nemohl přijet, napište mi adresu na z-novamaléáčkovsáčkuvolný.

Myško, já jsem trdlo, až doma mi došlo, že ty trička jsi dělala ty .. to musela bejt úplně zběsilá dřina. A takový jsou krásný. Děkuju. VVVV A mně je akorát, heč... akorát se mi na ty spálený záda blbě oblíká. O spálenejch uších nemluvě:-P

Myš 25.6.2007 18:12

Re: Je tu někde Zana?

Tak děvčata a hoši, když už se to takhle profláklo, tak tedy, trička jsem odhadovala - někoho jsem znala osobně, někoho z fotek, pomohla mi i Bláža, která byla do mého úmyslu jediná zasvěcená od začátku, ale u některých lidiček jsem fakt netušila ani já ani ona, takže pak vznikly úlety. Momentálně se přiznám, že slovo tričko zrovna nemusím, ale o prázdninách jsem zase schopná sem tam nějaké vyrobiti, takže jest možno písnout na emílka a domluvit si co a jak. Ráda vyrobím jakoukoliv velikost, barvu, obrázek, prostě cokoliv si vzpomenete. podotýkám, že jsem švadlenka amatér, takže nevznikají žádné dokonalé výrobky :-P.

zana 25.6.2007 18:28

Re: Re: Je tu někde Zana?

Jo tak Bláža - já jsem si říkala, jestli jsi jasnovidec?!

radanova 25.6.2007 18:29

Re: Re: Je tu někde Zana?

no musela to být skutečně rasovina, takových kousků,  jednou nám prozradíš kolik si jich dělala, nabídku určo využiju, ale až se ti přestanou z tohohle slova dělat mžitky (jsem se mu teď aspoň vyhnula)

musím pryč od netu, mějte se fajn zvířetníčci

tosca 25.6.2007 21:07

Re: Re: Je tu někde Zana?

Dokonalost je nudná, v nedokonalosti je krása ... Myščina trička jsou krásná ... znamená to, že jsou nedokonalá? Hmmm, to určitě nejsou, protože ať hledám jak hledám, nedokonalost nevidím. Když jsou dokonalá, proč teda nejsou nudná a jsou úžasná????

Sákryš, už ani ty axiomy nejsou to co bývaly :-/

Trička jsou dokonale Myší a tudíž úžasná! :-)

Jéééžiš, já už musím být utahaná, když takhle blbnu ;-D;-D;-D

Myš 25.6.2007 23:17

Re: Re: Re: Je tu někde Zana?

Helo, to je báječný, moc děkuju, beru to jako pochvalu, ale jdi si už konečně odpočinout ;-D.Máš toho za sebou víc než dost a kvůli mým trpajzlíkům sis sraz vůbec neužila. VV

LFSH 25.6.2007 12:49

Znám,

Felix dorazil podobně asi před 3 týdny - po třech, zadní tlapka dvojnásobná a když se protahoval pod pletivem, nechal na podezdívce krvavou šmouhu. ;-( Naštěstí to nebylo tak vážné jako u Píška, dostal 2 injekce (úterý) - nic v ní neměl, domácí vězení, v pátek kontrola s dalšími injekcemi a potom měl přijít v pondělí, ale jen kdyby byly problémy. :-) Teď už je to zase zdravý kocourek, ale koťatům se pořád vyhýbá. Píškovi přeju, aby přepravku hóóódně dlouho neviděl a když tak jen zvenčí.

P. S. Píšku, ta makrela je dostatečně velká? Kdyby ne, tak reklamovat - přece nikdo nebude okrádat tak hodnýho kocoura. ;-)

dalmatin 25.6.2007 12:15

Píšek je kočičák mazaný

a jeho povídán (i to zprostředkované přes páníčka je prima)

Včera jsem měla ještě nějaké rodinné povinnosti, takže jsem byla "v akci" téměř 24 hodin. Tak se omlouvám, že se ozývám až teď a posílám taky fotky. Vybrala jsem jen pár, taky jsem dlouho jen zírala a radovala se. Bylo to moc príííma.

julča 25.6.2007 12:48

Re: Píšek je kočičák mazaný

krááásný fotky, PetraK něco marně domlouvá Ešusovi ;-D a krávy byly taky dobrý, naše Mařinka pořád chtěla za kravičkama

Dalmatin, u zany na rajčeti máš krásnou fotku s Jakubem :-)

Ani jsme si nestihly popovídat, tak se těším na příště R^

PetraK 25.6.2007 13:12

Re: Re: Píšek je kočičák mazaný

Julčo - to jsem se zrovna snažila dopídit odpovědi, kdy se začne chovat jako normální jedinec;-D;-D, ale co můžu tak čekat od náčelníka Duté hlavy;-D;-D

Vave 25.6.2007 13:00

Re: Píšek je kočičák mazaný

Sqělý foky! Puntíkatá je šikulka! VVVVVV Ještě že jsi vyfotila ty krávy, já byla tak vyjukaná ze všeho, že jsem je jen cítila, ale neviděla! ;-)

Xerxová 25.6.2007 13:34

protestuji

jak jako že Betka nedostala !!! - zmizel v ní podstatný díl mého uzeného i s kusem chleba a od páníka vyžebrala asi půlku klobásky. Je ale pravda, že by toho zvládla sblíznout mnohem víc :o)

dalmatin 25.6.2007 13:41

Re: protestuji

Betka se tváří že jako jednohubky nepočítá. A já jí věřím.....;-):-D:-D

Vave 25.6.2007 13:43

Re: protestuji

JndřiškoVV, pracovně jsem si vás překřtila na "Kosatkovi", jste mi přišli včera nějak s Betynkou krásně vyladění. :-)

Xerxová 25.6.2007 13:52

Re: Re: protestuji

Máš kliku za Jndřišku - já totiž Jindřišku hrozně nerada :o)

Jako malá jsem vypadala jak kluk, Jindřiška tenkrát v kalendáři nebyla a tak jsem svátek slavila na Jindřicha a i jsem na to slyšela :o) A jinak v občance mám Jindru...

Vave 25.6.2007 15:05

Re: Re: Re: protestuji

Omlouvám se za tupost a nevědomost, ještě že jsem paní Překlep! ;-) Ale Jindra dobrý, to já ráda! :-)VV       

Zdena b.p. 25.6.2007 14:03

Re: protestuji

Jsem svědek té klobásky s páníkem. On nostalgicky vzpomínal na klobásky smažené ve vyjetém oleji, které se za totáče prodávaly na každém rohu a Betka se snažila, aby ochránila páníkovo zdraví.

Vave 25.6.2007 15:22

Re: protestuji

Anka mi ukradla klobásku celou! A chleba nechala! 8-o:-)

Beda 25.6.2007 15:42

Re: Re: protestuji

hihi, a jak se hodil!!!!!!

zana 25.6.2007 18:27

Re: Re: protestuji

Bodejť by jedla chleba, když už před tím někde někomu šlohla rohlíček obložený tmavozrnný, jistě velmi zdravý;-D;-D;-D. Normálně ho vdechlaR^V, dobře jsem viděla, jak si ho nese. Pak jsem mrkla jinam a když jsem se podívala zpátky, seděla tam a koukala jako hladovej pes8-o;-D;-D;-D

Xerxová 25.6.2007 18:50

Re: Re: Re: protestuji

loupež jsem taky viděla - myslím, že postižená ztrátou rohlíku byla nejmenší Jiná Honzová

zana 25.6.2007 18:29

Re: Píšek je kočičák mazaný

Puntíku, máš krásný fotkyV. A jsi holka šikovný, že tě napadlo vyfotit i ty krávy a auta, to patří k věci:-). Moc ráda jsem tě zase viděla.

Beda 25.6.2007 12:04

Pane Růžičko

Píšek je osobnost, to vím už dávno:-):-)R^R^VVVVVVVVVV