2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

KOČKY: Červená Karkulka a ti ostatní

Jednoho dne jsem si všiml, že Píšek má nějaký zvláštní krok. Našlapoval jako baletka a na pravou zadní pokulhával. Znáte to, prostě odlehčoval, protože mu v chůzi cosi vadilo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
dalmatin 25.6.2007 21:46

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Chichi, dobrýýý

Rpuť 25.6.2007 22:03

Re: R O Z V E R N Í Č E K . - Jovíku, tohle nejni žádná sranda...:)))

Moje bělehradská přítelkyně,  měla arménského dědečka. V dobách Twigy a prvního ataku minisukní bylo dědovi Agabovi 100! let.

2m do výšky i s perziánovou papachou, chodil rovně, jak kdyby spolknul pravítko a hůlkou elegantně posekával okolo sebe. Když viděl své vnučky v minisukních, hledal bejkovec. Když jsme mu tam pobíhaly v bikinách svolával na nás boží hněv. Utekly jsme na plovárnu, leč děd Agab byl nám v patách, kroutil knír a zálibně pomlaskával. Katastrofa vrcholila, když namluvil si čtyřicítku vdovu a hodlal s ní utratit rodinné mění pod záminkou, že za mlada si nic neužil...

Poslední zprábvy pravily, že dědeček pacifikován a mamonuchtivá vdova zahnána rodiným klanem na útěk. Dlouho už jsem tu rodinu neviděla, ale věřím, že děd Agab stále ještě sedí na terase rodinné vily, v ruce třímá dalekohled a obzírá blízkou plovárnu.....

PetraK 25.6.2007 22:38

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K . - Jovíku, tohle nejni žádná sranda...:)))

Rputi - Ty taky nikdy nezklameš;-D;-D;-D (a ještě navrch dobře pečešR^)

Rpuť 25.6.2007 22:53

Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K . - Jovíku, tohle nejni žádná sranda...:)))

Dík!;-D;-);-D

Jakub S. 26.6.2007 0:32

Krásné.

Ále jendže děcka, to byla fakt úžasná móda. Teď mi došlo (c!), že další z důvodů, proč na osmašedesátý vzpomínám tak nostalgicky - - - Jak je to všecko spojeno, propleteno, zamícháno umícháno, prostě člověk hekticky žije (tehdy všici, že) a najednou bum. Tak minisukýnky ještě přetrvaly, no -ale už to jaksi nebylo úplně ono...

Pro ještě mladší jeden divný dojemný postřeh: já sem si tehdy asi v březnu s úžasem uvědomil, že volně a naplno  d ý c h á m . Rozumíte? Úplně doslova! Stejně jako když jsem kdysi jednou uviděl jednu ženu, tak mi náhle (doslova) škobrtlo srdíčko a něco mi (doslova, slyšel sem to, shora) řeklo: to je ONA. V té vteřině sem to prostě už věděl. Jako fakt. - Všecko může být doslova.

Kaa 25.6.2007 19:54

Nevím jestli se Vave zmínila

a jestli se mám já zmiňovat o své ...ehm...chytrosti?? Tak pro pobavení publika: když se mi uvolnil víkend, napsala jsem si Vave o souřadnice a rozjela se k Rudolticím. Akorát jsem nějak nevychytala datum a dorazila jsem o dvacet čtyři hodiny předem... No, na čekání mi to bylo trochu dlouho a druhý den už bych nedokázala tak brzo vstát (nehledě ke vší práci, kterou jsem musela přes víkend stihnout). Tak jsem tu slávu nakonec taky zmeškala - vlastní vinou. Chjo. Ale užila jsem si výlet stejně, jen jinak :-)

Vave 25.6.2007 20:08

Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Jsem Tě práskla pár vybraným Zvířetníkům a doufala v tichou poštu. :-P Stejně jako v případě Li, kterou jsem omlouvala. :-/

Ale tahle Tvá veřejná zpověď mě dostala, jsi moc faj, a uvidíme se přístě! R^VV

Štětinka 25.6.2007 20:16

Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Pročpak se nezdařilo Dráčkům dorazit? 8-oNějak mi to uniklo?

Vave 25.6.2007 20:28

Re: Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Protože Li neměla autí. Nepřihlásila se na jaře na akci, protože myslela, že bude počítat miminka jelení z posedu, a tak si Jirka naplánoval na neděli nějaký svůj program s autem. A pak už to změnit nešlo, i když to v jednu chvíli vypadalo, že to půjde. Li to moc mrzelo a moc všechny pozdravovala - to pro ty, ke kterým tichá pošta nedošla. 8-o8-o8-o

Kačer 26.6.2007 18:58

Re: Re: Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Jakože tichá pošta ke mně nedošla, jelikož jsem byla s "poháravou" Abbie krapet odříznutá od dění :-/

Štětinka 25.6.2007 20:14

Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Teda Kaa, ty jsi ale dílo! ;-D;-D;-D

 Ale pro tvou útěchu, já taky žila v domění, že sraz je v sobotu, jen asi týden před jsem zjistila, že 24. je neděle;-D

Kaa 25.6.2007 20:26

Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Jak jsem si o info řekla moc pozdě a nejsem přihlášená do interní skupiny, tak se ke mně nedostalo datum vůbec žádné. Ale byla jsem (nevím proč) tak napevno přesvědčená o sobotě, že jsem se neptala ;-D.

Beda 25.6.2007 20:41

Re: Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Kaa - a pročpak se "nám" nezaregistruješ na Hadech????:-) měla bys veškeré informace jako na dlani - donáška až do domu;-P

Kaa 25.6.2007 21:38

Re: Re: Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Protože Zvířetník je první a jediná diskuse, na kterou přispívám, a mám pocit, že mi to moc nejde... je to jiný než si povídat napřímo. Tak jsem váhala, jak moc to mám lámat přes koleno. Chjo. A navíc - registrace zní tak hrozně závazně ;-D

Beda 25.6.2007 22:12

aaaaale...

to opravdu jenom tak zní;-P ... registrovat se je dobré z jediného prostého důvodu - abys mohla číst všechno:-)R^, i to co není určeno každému hej počkej;-D;-D .... a k ničemu tě to nezavazuje, jen - vstoupíš (v další "místnosti") mezi nás:-)

PetraK 25.6.2007 22:40

Re: aaaaale...

Kaa - Beda má pravdu. Neboj. Já jsem tam taky zaregistrovaná,ale páč jsem v časovém nedostatku, tak si tam halt nepovídám, to už bych nestíhala. Když je tady nějaké upozornění, tak si jdu pak pro detaily tam, no.

PetraK 25.6.2007 20:39

Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Kaa - ;-D;-D;-D Nic si z toho nedělej, jsou tady jedinci, kteří takhle -zase naopak s časovou prodlevou - chodí k zubaři a pak se diví, že je nechtějí vzít;-D;-D;-D;-D. Jsem zvědavá, jestli se ozve ta správná potrefená husa;-D;-D

Jakub S. 25.6.2007 21:27

Áno, jsou tací

a jsou to STÁLE TITÍŽ! Tytéž. Ty též, V...

PetraK 25.6.2007 21:34

Re: Áno, jsou tací

Jakube - nestrááš, Já snad Též ne;-D. Jdu ve čtvrtek - ještě jsem se znovu koukala;-D;-D;-D. Ale jak já se bojím, to si nikdo nedovede představit.;-D

Jakub S. 25.6.2007 20:18

Jelikož mé epiteton ornans od vnuků je už asi nastálo

děda popleta, velice mě zahřálo, že aji jiní občas něco důkladně zvrtají. Leč to nic nemění na mé soustrasti...

julča 25.6.2007 20:24

Re: Nevím jestli se Vave zmínila

no to je ale škoda ;-(

zana 25.6.2007 21:07

Re: Nevím jestli se Vave zmínila

Kaa, to mě ale mrzí, zrovna jsem si tam na tebe vzpomněla, protože jsem hledala známé tváře.... promiň, ale když si tě na té louce představím:-P;-D.

No a když tak jsme u těch veselých příhod z natáčení - já v Rudolticích vystoupila z dalmatího autíčka, nasadila (velikej a blbě vyváženej) bágl a tu přiběhl pejsek. Mám dojem, že to byl jeden z boxerů, ale následující události tu vzpomínku jaksi přemázly... jsem si k němu chtěla sednout na bobek - no a ten bágl mě převážil - a jsem se převalila na krovky - pes chvíli nechápavě zíral a pak šel radši pryč;-D;-D

PetraK 25.6.2007 22:41

Re: Re: Nevím jestli se Vave zmínila

a já celou dobu myslela, že je vyvalený z Ešusa. A ona byla příčinou Zana;-D;-D;-D

Jiří Růžička 25.6.2007 19:27

Blahopřání k akci!

Hezký den všici NAŠI! Po úmorném a dusném dnu stráveném v autě, jsem se rád posadil ke kávě a...Jasně, listuji ve Zvířetníku a prohlížím krásná fota z akce. Na první pohled mi je jasné, že se vydařila! Tak blahopřeji! Píšek se také díval a říkal: "To by še to tam kamaládilo!"

No, nemůžeme být zkrátka jednou panimandou na dvou posvíceních. To musel nakonec uznat i Píšek. Teď kolem mne krouží a loudí bubíka. No, však už jdu ty mlsale.

Ještě jednou tedy blahopřeji k vydařené akci a díky za Vaše krásné reakce na článek. No, však Píšek se tady naparuje jako opravdový hrdina.

R.+ P.

Jakub S. 25.6.2007 20:15

Je to škoda, že ste tam nebyl, kamaráde.

Myslím, že patříte k těm pěti-šesti, co tam opravdu měli být, aby to bylo, jak říkají berlíňani, abgerundet - kompletně ucelené! I když já zdaleka (ani zblízka) nemám právo cokoliv tady posuzovat, že.

Závtra, závtra, wenn nicht heute - nyš vá´ - ?

Jiří Růžička 25.6.2007 21:30

Re: Je to škoda, že ste tam nebyl, kamaráde.

Díky Jakube, já se snad ještě polepším!

Zdravím z Lužických....R.+ P.

PetraK 25.6.2007 20:40

Re: Blahopřání k akci!

Pane Růžičko - já jsem zapomněla napsat jednu veledůležitou věc. Ta fotka je perfektní a vystihuje Píška do posledního chloupku a hlavně záhybu jeho kočičí dušeV

Jiří Růžička 25.6.2007 21:33

Re: Re: Blahopřání k akci!

Jó, jó, Petro, on je totiž takto rozvrkočenej purt. A kydž se zrovna nepředvádí, tak nosí domu pyši a pouští je pod skříň a potom se velmi baví, když s maminou takovou nešťastnici pronásledujeme!

Hezký večer, R.+P.

PetraK 25.6.2007 21:36

Re: Re: Re: Blahopřání k akci!

No co by přece neudělal pro zábavu a sportovní rozptýlení svých bližních. Je to geniální kocour. Ne to není geniální kocour, to je - jak by řekla Kačer - zanedbanej člověk.V

Jiří Růžička 25.6.2007 22:24

Re: Re: Re: Re: Blahopřání k akci!

No, ono by to mohlo být také naopak. Nezdá se Vám, že by mnoha lidem prospělo trochu toho zvířátkovského?

R.+P.