18.2.2020 | Svátek má Gizela


Diskuse k článku

PSI: Vousatý svět a já aneb Jak se marodí se smečkou psů

Už včera jsem začínala mít tušení, že bude všechno špatně. Na psí procházce, ač chodím nabalená jak cibule, mnou mlela zima...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 13.12. 2019 8:46, přehled diskusí

M. Crossette 12.12.2019 20:17

Milá Petro, vítej mezi námi (dovolím se přidat k "tykajícím") a jsem ráda, že zdraví se navrátilo. Pokud se nepletu, jsi mezi námi první (a jediná) majitelka pěti kníračů (Pitrýsek měla myslím "jen" 3 že? ) Takže o takové smečce by bylo článků ..jééééje :-) Třeba jestli máš chovnou stanici, jsou "pokrevně spříznění", jak postupně, nebo najednou, přibyli do rodiny a mnoho dalších "námětů na článek". Protože s tolika pejsky v domácnosti se nejen radostně stoná, ale určitě radostně žije po celý rok :-) Třeba jen pravidelně upravovat (stříhat) tolik kožíšků do fazóny a zarovnávat lycousy, to musí dát zabrat (připomínám si vyprávění YGy o její psí kadeřnici Pitrýska :-))

Fotky jsou moc pěkné, na té první to všem 4 vousáčům velmi sluší - no a z těch domácích pohoda sálá až sem do Ameriky.

Protože naše Trixie nikdy nespala přes noc v domě, nevím, jestli by se nám byla cpala do postele (i kdyby se byla snesla s kočkami). Ale asi ne, ona neměla tendency někam vyskakovat, dávala přednost (přímo milovala), když jsme my zalehli k ní na zem. Pokud jde o kočky, i kdyby se mi všechny tři současné kvartýrovaly najednou na postel, pořád by to byla menší "zátěž", nebo skoro 30kg pes:-)).

Prosím piš dále, budu se těšit.

P. Vrchotová 13.12.2019 8:41

Zdravím do Ameriky :-) K ppočtu pěti psů se člověk dopracuje velmi snadno. Horší je ten počet brzdit. Díky bohu mám manžela, který hlídá stop stav ;-D A je to dobře. Snažím se každému dát vše co potřebuje a dost to vysiluje. I když co má paměť slouží, tak vždy jsem měla minimálně dva psy, mít jednoho mi připadalo hrozně málo ;-D;-D;-D Spaní venku jsme zkoušeli přes léto, kdy jsou vedra. Sama bych nejraději spala na terase a ne vevnitř. Bohužel se psi venku se člověk absolutně nevyspí, tam dupe ježek, tam proběhne kočka, tam zaštěká liška a všechno tohle se přece musí hlásit :-/;-€ Takže klidný spánek je mít psy u sebe.