3.4.2020 | Svátek má Richard


Diskuse k článku

PSI: Třetí hlášení z druhé bedýnky

Aneb jak to všechno dopadlo

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 40, poslední: 16.5. 2017 16:54, přehled diskusí

J. Polák 15.5.2017 1:55

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

Čtvrtek: Stojí to za starou bačkoru. Parťák nikde. Všude ho hledám. Páníček sedí na netu. Mobil má přilepený u ucha a rovnou napojený na nabíječku. Co? Že už je pozdě, už to neplatí? No co se dá dělat. Tak promiňte.... Jo připouštět budete až na podzim tak nic... No narodit se mají teď 30.5. ale vy si je chcete nechat až do přezubení. Ale to je strašně dlouho... U Vás by byl jeden pejsek, sice má 6 měsíců ale byl by hned, ale panička chce holku a tu nedáte. Ne. ... Zkusíme zavolat Páju. Delí je ještě doma. Ne nedám holku moji kudrnatou. Páníčku kroť se, nebo až ti dojde účet za telefon nebude na granule. Večer se telefonuje naší paní chovatelce. A vše je jinak. Půlroční kluk neva. Holky by se stejně praly.

Pátek: Bída. Smutek se rozlézá po stavení. Páníček se nemůže dovolat. Kleje u toho a proklíná ženské, že neví co chtějí a nedají pokoj dokud to nedostanou. Konečně se dovolal. Nevím co si povídali, ale celý večer se vede debata o výchově štěňat a o kastraci psů. Probíhají sáhodlouhé hovory přes hlasitý odposlech a v domácnosti panuje najednou nálada opatrné radosti s očekáváním a obavami , co na to já. Co já. Já chci parťáka...

Sobota: Oběd je nezvykle brzo. Proč se ale do auta montuje do kufru pelíšek to nevím, já přeci jezdím na zadním sedadle. Na Plzeň Vávro, na Plzeň, zavelel páníček a přenechal řízení dámě. Ve dvě jsme vyjeli a rovnou do bouřky. Mně to bylo jedno, ale panička v tom dokázala zakufrovat i přes chabé protesty páníčka a důraznější od navigace. Najednou jsme stáli před domem, kde to vonělo pejsky. Vyřítilo se na nás 5 , slovy pět kerrýků a z toho dvě štěnda. Když jsme odjížděli jedno jsme naložili na ten pelíšek. Sláva zase mám parťáka. Je trochu živější, ale nebudu sama!!

Neděle: Mohl by někdo toho atomovýho, nevycválanýho, potřeštěnýho spratka konečně zkrotit?

Dodatek páníčka Tak se k nám dostal Faramir Luinil řečený Mireček. Album zde : http://polj.rajce.idnes.cz/Mirecek_den_prvni.

Z. Xerxová 15.5.2017 5:42

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

koukám, že dneska máme ještě druhé kudrnaté povídání - je fajn, když je smečka kompletní. Mireček se povedl :o)

Z. Lika 15.5.2017 7:58

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

Děkuji za hlášení, na jednu stranu smutné, na druhou stranu už i veselé. Nejvíc se mi líbí poslední fotka - panička zavalená zvířectvem :-)

Bylo by fajn, kdybyste poslal i další průběžné hlášení ze socializace, byl by z toho prima článek, já budu ráda a určitě nebudu sama. Můj mail je zviretnik.lika@gmail.com

Z. Vave 15.5.2017 10:31

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

Tak to je opravdu sladkobolné vyprávění, ufff. Na fotkách je vidět, že krásný Mireček se zabydlel velice rychle a že Efi okamžitě vzala výchovu do svých tlapek - tak to má být. :)

O. Joklová 15.5.2017 12:56

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

smutné - a vzápětí hned veselé (páníček teda dlouho neotálel)

gratuluji k Mirečkovi, je to pěkný kluk a přijde mi mocmoc nohatej :-DDDDDD

no a samozřejmě poslední fotka je nejlepší (srdíčko)

Z. Jitur 15.5.2017 12:58

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

Krásné povídání a krásné fotky: tak ať Vám ten psí kluk pěkně roste!

Z. Jenny 15.5.2017 13:00

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

Mirečku , jsi moc hezký kudrnáč! Myslím,že ke starší fence je kluk kudrnatý tou nejlepší možností. Tak ať je vám doma dobře a oba kudrnáči setřou všechny slzy, ponecháte si krásnou vzpomínku na pejska za duhovým mostem.

Z. Yga 15.5.2017 13:34

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

Smutné i veselé vyprávění. Jsem ráda, že se Falko v podstatě netrápil a že jste pro něj udělali tu největší službu - nechat ho jít, dokud neztratil svou důstojnost. To mnohý z nás nedokáže.

A je fajn, že jste našli toho správného parťáka pro keryčí dámu.

T. Zana 15.5.2017 17:18

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

Skoro ještě jeden kudrnatý článek navíc :-) Díky!

A příště by to vážně mohlo jít jako článek - v komentářích už to pak našinec nenajde.

V. Glover 16.5.2017 16:54

Re: Dodatek a pohled od kerrybaby.

To je mi líto že jste přišli o Falka takhle nečekaně, musel to být hrozný šok a smutek. Mireček je krásný, budete mít doma spoustu radosti se štěňátkem