26.2.2020 | Svátek má Dorota


Diskuse k článku

PSI: Prší a blechy k tomu

Co to? Kapka? A další? Ale já jsem večer truhlíky na terase nezalívala!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 65, poslední: 1.9. 2014 23:31, přehled diskusí

Z. Vave 1.9.2014 18:21

Re: Zabahněné psice

Proces odmaštění probíhal ve dvou fázích, Abytko. Ta první, koupelnová, netrvala dlouho, páč mi Vašek odmítl držet bojového kocoura ve chvíli, kdy jsme byli celí mokří a začalí jsme být i umaštění a podrápaní. Druhá, samočistící fáze, trvala asi deset dnů. Postupně se Bertík sám odvydrýskovatěl; říkala jsem si, že tak kvalitní olej může jeho pleti jen a jen prospět.

Eh, byla to úplně nová litrová lahev oleje a naolejované bylo v kuchyni snad úplně všechno. Uffff, raději nevzpomínat. :o)

Z. Lika 1.9.2014 6:35

Přeji dobré ráno

Ještě nakukuji, sbírám zvenčí prádlo, aby nenamoklo, a teď se tu nad článkem drbu o sto šest :-)))

Ta úpalová begónie mezi fotkami je krásná. A má příhodné jméno - s červeným drakem si spojuji výheň a žár a vácheň - prostě jižní Morava jak vyšitá.

Z. Matylda 1.9.2014 7:23

Re: Přeji dobré ráno

Letošní konec srpna je silně netypický- prší a občas víc než v Brně- podivné. Ale už z toho přestávám být nadšená, protože zásoby spodních vod by měly být už na normálu :)

R. Enatae 1.9.2014 0:13

Matyldo

při čtení tvého článku jsem si vzpomněla na včerejší cestu z chalupy. Hrály jsme s Vílou "Hádej, kdo jsem". Uhodla jsem holuba (středně těžké), veverku (dost těžké) a pak jsem z Ústí až do Lovosic zápasila s nějakým hmyzem, až jsem se nechala poddat. Byla to veš. Usoudila jsem, že jsem to vlastně ani nechtěla uhodnout :)

Z. Matylda 1.9.2014 7:22

Re: Matyldo

Nedivím se :)