17.1.2021 | Svátek má Drahoslav


KOČKY: Charitativní kalendář Kočičí naděje na rok 2017

16.7.2016

Vážení přátelé a příznivci kočiček a Kočičí naděje, z.s.

Jako každý rok jsme se na jaře zamysleli nad tématem a zpracováním kalendáře pro nový rok 2017. Nakonec přicházíme opět s něčím zcela novým, zvítězilo téma nazvané „Obrazy starých mistrů“. Z jednotlivých fotek v originálním obrazovém rámu tak na Vás dýchne atmosféra starých časů a snad i tímto ztvárněním Vás náš kalendář zaujme.

Kalendář bude týdenní, rozměr 210 x 148 cm, celý v křídovém provedení. Vhodný nejen k osobnímu použití, ale také jako dárek pro nejbližší i vzdálenější osoby.

Kočičí kalendář 2017 - titulní list

Kočičí kalendář 2017 - titulní list

Letos nemáme dostatek volných finančních prostředků na účtu, a proto musíme zahájit předprodej, abychom peníze na jeho výrobu získali. Odhaduji, že kalendáře začneme rozesílat v průběhu měsíce září – bude to záviset i na Vás, jak rychle budou přibývat objednávky a jak rychle je budete platit.

Cena kalendáře je opět stanovena s ohledem na charitativní účel a bude činit 170 Kč za kus. Prodej kalendářů nám každý rok „vynese“ zisk okolo 30 000 Kč, který jde bezezbytku na péči o naše svěřence v jednotlivých depozitech.

Kalendář můžete objednávat mailem na adrese kocicinadejeaukce@seznam.cz a kolegyně vám zašle platební údaje. Při objednávce uveďte prosím i dodací adresu.

Pavla Hybská

A opět - V PRAZE NABÍZÍM OSOBNÍ PŘEDÁNÍ!!! Beda

Kočičí kalendář 2017

Kočičí kalendář 2017

Pavla H. Neviditelný pes