26.5.2024 | Svátek má Filip


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Jak ulovit mamuta

Zoufale nerada nakupuji. Jak jen to jde, využívám zásilkových služeb, které nejenže ušetří otravné pobíhání po obchodech, ale také zboží přivezou, což je bez vlastního auta v našich kopcích počin více než žádoucí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Lika 28.7.2014 9:36

Re: Správná odpovědě zní:

V Ústí musejí mít velké autobusy!

Z. Matylda 28.7.2014 7:52

No jo,

není nad výhodné nabídky- a odmítni to!

Pokud jde o Vavinu myšlenku, co člověk nosí v kabelce... byla jsme v jakémsi obchodním zařízení, kdy dítě trvalo na koupi nového oblečení. Nikoli nová kabelka mi pískala v několika obchodech při průchodu u pokladen. Když ke mně ochranka přistoupila potřetí, s neartikulovaným výkřikem jsem celou kabelku vysypala u pokladny a nechala jsme ho vztekle nahlédnout, že tam ukradenou zimní bundu fakt neschovávám. Hýčkám si představu, jak vysypávám kabelku, ze které vypadnou dvě obří kosti :)

T. Louk 28.7.2014 8:17

Re: No jo,

Chi, připomnělas mi oblíbenýho Hagrida, když tahal, z kapes tedy, měděnou konvici, čajník a šálky, sovu, brky a pergameny, párky, háčkování, plesnivý psí suchary... by se ochranka taky pěkně podivila. No a za Fričovu zálibu zas prý můžou strážníci, kteří ho pravidelně šacovali, jestli nepronáší vejce, až na ně nastražil pichlák kaktusový...

Matyldo, nestálo by za to pískací kabelky nějak příhodně využít? :- ) Nojo, seš asi lepší a hlavně serióznější, já bych pokušení neodolala.

A. Bytová 28.7.2014 9:37

Re: No jo,

Hagrid měl vlastně kalhotky model krtek.

Z. Vave 28.7.2014 6:59

Jakého ponaučení?

No přece "Darovanému mamutovi kosti nepočítej!". Nebo možná Komu Pánbůh, tomu i všechny prodavačky. ;o)

Také by se v příběhu možná našlo i ponaučení o lidské ochotě a solidaritě, která Ti umožnila chodit z práce švihácky jen s jednou kostič ... kostí v kabelce. ;o)

Děkuju Ti, milá Louk, za lepší start do nového týdne. Sotva proloupnuté oko přece jen teď hledí na svět vlídněji a optimističtěji. Doufám, že mu to vydrží ... a že se časem přidá i to druhé. ;o)

Přeju všem krásný den! <3

T. Louk 28.7.2014 7:48

Re: Jakého ponaučení?

Á, děkuji, milá Vave. V tu chvíli mě napadlo jen pilná huba, holý neštěstí a mlčeti zlato a táák. Máš pravdu, solidarita překvapivá, ale podruhý nebudu raději pokoušet :- ).

A. Bytová 28.7.2014 9:44

Re: Jakého ponaučení?

Oni si, myslím, spolupracovníci Louka dost považujou. Kde jinak by něco takovýho potkali. Zblízka a na volno.

Z. Jarka_F. 28.7.2014 11:18

Re: Jakého ponaučení?

Brutální Vosobo - JAUVAJS :))))

O. Joklová 28.7.2014 11:04

Re: s jednou kostič ... kostí v kabelce

čím to, že si Louk takňák představuji s lecčím, ale kabelka v tom není :-DDDDDDDDDDD

Z. Xerxová 28.7.2014 6:53

hezký den

hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Jojo - čerstvé kosti... To je radost i starost. Naštěstí nakupujeme v řetězci, který pytle s hovězími (či vepřovými) kostmi má trvale v nabídce. Za 19 Kč asi 10 kilo. Mám na ně šuple v mražáku a vydávám postupně. Když je horko, tak i zmrzlé - jako nanuk na oblizování...

Včera večer u nás jedni nejmenovaní hosti zapomněli nohu. Velkou. Kravskou. I s kopytem. Uzenou....

T. Louk 28.7.2014 7:41

Re: hezký den

Už jsem se lekla, že hosti odložili nožku vlastní, pochroumanou... :- )) Jó, Garabáček se má. Bych ho chtěla vidět, kterak tříská vyuzenou kopýtkovou kolkolem. U nás by bezpochyby fungovala jako řemdih.

Nojono, s minimrazákem spíš starost, takováhle nadílka. A větší pořídit si neradno, pže to bych zas nevydržela s jednou takovou nejmenovanou ze zatáčky pravotočivé, která by mi permanentně furt omlacovala, že tejrám psejky granulema a nutkala do stokilových masných odběrů a strouhání zemdleníny... :- )

Z. Jarka_F. 28.7.2014 8:17

Re: hezký den

Myslíš jako http://ajrin.unas.cz/a/mrazak_IMG_0345.jpg ? Ale to je jen pohled do mého malého, rezervního mražáčku :)

Z. Lika 28.7.2014 8:49

Re: hezký den

To je jako pohled do vinotéky :-)

T. Zana 28.7.2014 9:23

Re: hezký den

Pravda je, že jsem si to vyloženě užila při nákupu, nevinně jsem žádala slečnu prodavačku, aby mi poradila, že to mám pro štěňátko. Dogy, dodala jsem, když koukala vyjeveně...