21.1.2021 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Akční know-how

Tradiční zvířetnická Akce je veskrze adrenalinová záležitost, to si asi v jednu listopadovou středu večer pomyslí každý účastník. Pro organizátorky Akce ale adrenalin začíná o několik měsíců dříve a v tu listopadovou středu už jsou úplně v pohodě :-)

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Jenny 28.12.2018 17:17

Milá Renato,

letos jsem se nezúčastnila neb jsem byla mimo. Děkuji Vám všem, co jste se podílely na to obdivuhodném díle, zasloužíte si veliké díky od všech.

Z. Vave 27.12.2018 22:21

To je moc pěkný pohled

do zákulisí akce, děkuju vám za něj, jakož i za samotné její pořádání.

Co se týče fotografování, Renátina škola je nezapomenutelná. Nikdy nezapomenu, jak mě poslala k šípku, tedy do šípku. :) To když mi jednou vrátila fotky s příslušným doporučením a já pobíhala po Modřanech a tu tašku fotila tady i tam a nakonec ji vrhla na šípek tak šikovně, že jsem pro ni musela do toho šípku vlézt. A co myslíte? Samosebou si vybrala tu pohodlnou fotku na jabloni. :)

Na vstup do akční síně se pokaždé moc těším, laťka je vysoko a pokaždé je znovu překonána.

Stejně jako před střídavými šéfkami akční síně je třeba smeknout před zanou. Když si jen vzpomenu na své zápočtové vyúčtování (odečítám nákup výplní polštářku a jejich odeslání), tak jen musím před zanou hluboce smeknout.

Stejně jako před všemni, kteří tvoří i usilovně bojují za svou věc. :)

O. Joklová 27.12.2018 22:17

pozdě ale přece

dostala jsem se sem až teď, ale chci opravdu ze srdce poděkovat organizátorkám, ráda bych aby věděly, že je mi jasná ta spousta práce která za tím je, a že si jí moc vážím (srdíčko)

a v průběhu let už jsem vydražila spoustu věciček, některé mi zdobí domácnost, zlatou příčku ale asi drží Aukční svíčková - byla skvělá už tím samotným nápadem, a výjimečná tím, že šlo o zážitkový poukaz - dala jsem si tehdy hodně záležet, abych ho urvala!!!!! :-DDDDD

L. Bláža 27.12.2018 19:59

Super!

Díky všem, kdo se na Akci podílejí!

Z. Matylda 27.12.2018 18:58

Ještě bych ráda podotkla,

že já jsem Zanu doháněla k šílenství tím, že jsem excelovou tabulku neměla a měla jen popsaný cár papíru, který ovšem fungoval stejně dobře jako excelová tabulka- tedy pro mě :) Bylo to totiž v mé době předexcelové, dneska bych ji možná vyrobila :)

T. Zana 27.12.2018 19:24

Re: Ještě bych ráda podotkla,

Chicht, to víš - byla jsem zhýčkaná od Renáty :-))

Co já se napočítala vyúčtování účtů, než jsem se konečně dokopala k excellu... Na tyhle věci je k nezaplacení!

M. Crossette 27.12.2018 18:24

Já se sice nezúčastním

ale z poza "velké louže" vždy akční zápas sleduji a pokaždé obdivuji všechny krásné výrobky - je tu mezi námi tolik talentovaných lidí, že je moc dobře, že mají možnost své výrobky ukázat. A vybrané peníze najdou ocenění, kde je nejvíce potřeba. Tak jsem si teď se zájmem přečetla jak probíhá příprava a kolik týdnů ba měsíců je ke konečnému, hladkému přůběhu potřeba. Renáto a Matyldo jste skvělé, stejně jako všichni, kteří výrobky dražíte (a jak je vidět v komentářích svádíte perný, ale přátelský souboj).

T. Zana 27.12.2018 19:41

Re: Já se sice nezúčastním

Viď, Maričko :-) Ono se to nezdá, ale práce s tím mají děvčata fakt kopec.

Díky!

D. Ruščáková 27.12.2018 17:53

Akce

je pořádná zabíračka, ale stojí za to:)) Nejsem ani tvůrce a většinou ani dražitel, ale ráda se dívám - a každoročně ráda přispěju. Letos debutoval Martin, tak jsem byla dvojnásob zvědavá:))

Jinak obě dámy, díky za vaši střídavou péči (srdíčko)

T. Zana 27.12.2018 11:20

Děvčata

jste skvělé, letos teda zejména Renáta, pod jejíž péčí Akce jen kvete :-)

Akce patří k zlatým hřebům zvířetnických aktivit - je při tom... tadleta... legrace a slouží to dobré věci, resp. různým dobrým věcem.

Takže díky všem, kdo se zúčastňují! Veliké díky organizátorkám!!

Z. Lika 27.12.2018 10:10

Druhý pokus

Chtěla jsem hlavně napsat, že Klaus s klubkem mě opět dojal (jestlipak ještě žije?) a že díky akci vznikají v diskusích opravdové perly, jak se letos opět mimořádně podařilo.

Díky organizátorkám za trpělivost a energii.

Z. Yga 27.12.2018 10:02

Milé aukční, akční dámy!

Akce ve vaší střídavé péče jen kvete - prezentace dražených věcí je čím dál lepší a zajímavější. Díky za tu práci, kterou s akcí máte ...

Z. Matylda 27.12.2018 18:56

Re: Milé aukční, akční dámy!

Je to vždycky trochu na mrtvici- ale bavilo mě to.

Z. Xerxová 27.12.2018 6:47

hezký den

hezký čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...

dobře to děláte, dík