20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

FOTOČLÁNEK: Rok pod Zvičinou – listopad 2017

Tma, bláto a zima. Právě tak mám v hlavě zapsaný typický listopad. Letošní fotočlánek mě však nutí dívat se pozorněji a vida, když jsem procházela fotky, musím přidat další charakteristiky: listopad umí být barvený, slunečný a první sníh umí aspoň maličko zahánět vlezlou tmu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Ruščáková 6.12.2017 9:18

Re: hezký den

Tak takové cesty bychom u nás potřebovali jak sůl - kromě hlavních lesáckých (často s makadamem, hrůza) vlastně nemáme cesty žádné. A ty, co na nás historicky zbyly, lesáci ničí a jen málokdy potom upraví.

A k tvému ránu? Jsi prostě hyperaktivní! :D

D. Ruščáková 6.12.2017 9:16

Re: Milá Dede

Milá Ygo, děkuju - a doufám, že svoji náladu zase brzy najdeš. Na rozdíl ode mě ty fotíš fotky krásné i kvalitní, já obvykle jen zmáčknu spoušť:))

Když přemýšlím o listopadu, skoro bych mu sluníčko vůbec nepřiznala, ale fotky mě usvědčily! Byly i hezké dny:))

Z. Yga 6.12.2017 8:13

Milá Dede

Nádherné a působivé fotky. Holt ty listopadové jsou takové temnější, sluníčko chybí. Ale když se podaří narazit na takový skvost, jako je zářící stromek, to potom stojí za to.

Já v poslední době moc nefotím - nějak nemám náladu nebo co.

Z. Xerxová 6.12.2017 6:41

hezký den

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...

Krásné listopadové fotky i povídání. Jste na tom s počasím podobně, jako my - i růžičky nám kvetou pod sněhem. Jen toho bláta asi máme míň - v lese u nás teď dělají zpevněné cesty žulovou drtí zarovnané perkem. Přírodní a "suché" .

Mně dneska ráno chybí pes na procházku, sníh na házení... a snídaně bude až v půl osmé... Ještě že mají v hotelu wifinu :o)

R. Menšíková 6.12.2017 4:14

Krásné ráno,

moc hezké povídání i fotky "od nás". Když se povede západ slunce nad Zvičinou, přitáhnu si křeslo k francouzskému oknu a dokud to nezmizí, užívám si. Kdepak výlohy, tohle je nádhera...